reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No kurde ja mam to samo [emoji47] i jak tu czlowieku masz egzamin zdac? W sobotę ustny koncowy, na pisemnym sie cos mozna skupić, zastanowić a tak.. ja pierdziele... a od notatek tez juz mnie oczy bola, robie wszustko zeby tylko sie nie uczyć... dzisiaj np zrobiłam pierwszy raz w zyciu oponki... troche przyjarane bo w garnku robilam i skąd ja to niby mam wiedziec kiedy ten olej ma 175stopni więc wszystko na oko no ale, jak na 1 raz... cukier puder walne i bd git [emoji28][emoji23]
1517931006-c7f046a6a1e098a9-aaaaaa.jpeg

1517931013-6edc100647021beb-aaaaaa.jpeg

Zaraz sie normalnie zrzygam juz nie moge na to patrzec [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png

Na przyszłość polecam stara metodę sprawdzania temperatury tzn. Wrzuć do garnka kawałek ciasta jak wypłynie w ciągu minuty i zarumieni się to olej jest ok[emoji4] ja tez rzucam kawałek surowego ziemniaka to wtedy olej się nie pali, no i spirytus do ciasta żeby nie chłonęło tłuszczu!!! Pączki to jedyna moja słodka słabość [emoji16][emoji16][emoji16] w ciąży w tłusty czwartek zjadłam 20 !!! Mój rekord[emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie moge zrobic bety wiec zrobilam kolejnego sikanca zeby sprawdzic czy ciemnieje. Jak tym razem nie oszaleje to bedzie dobrze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na przyszłość polecam stara metodę sprawdzania temperatury tzn. Wrzuć do garnka kawałek ciasta jak wypłynie w ciągu minuty i zarumieni się to olej jest ok[emoji4] ja tez rzucam kawałek surowego ziemniaka to wtedy olej się nie pali, no i spirytus do ciasta żeby nie chłonęło tłuszczu!!! Pączki to jedyna moja słodka słabość [emoji16][emoji16][emoji16] w ciąży w tłusty czwartek zjadłam 20 !!! Mój rekord[emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No sprawdzałam na bieżąco i dupa wydawało mi sie, ze jest ok ale jednak za wysoka ta temperatura:( ale o spirytusie pierwszy raz slysze
No nic nast razem będzie lepiej ;D dzieki za rady, zapisuję:*
9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dzieki kati... boje sie jak cholera. Staram sie zachowac spokoj bo nerwy wiadomo, nie sluza... ale strasznie sie boje. W dodatku nie pomaga ze nie moge sprawdzis przyrostu bety itp :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki kati... boje sie jak cholera. Staram sie zachowac spokoj bo nerwy wiadomo, nie sluza... ale strasznie sie boje. W dodatku nie pomaga ze nie moge sprawdzis przyrostu bety itp :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie Kochana. Skoro kreski na teście ciemnieją znaczy że beta rośnie :*
Dodzwonilas się ostatnio do lekarza w końcu ?

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Noe dodzwonilam. Najgorsze to ze to szpital i tam sie dobic graniczy z cudem. W dodatku mam starszwgo syna przeziebionego w domu dzis, alw juz jutro mam postanowione ze jak sie tam nie dodzwonie to wsiadam w samochod i jade w recepcji porozmawiac osobiscie. Ale chyba ktos juz tam wtedy zginie...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry