reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ooooo to nie nieeee... trzymamy sie to 18minimum kochana!

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
A 18.01 ja się dołączę do testowania, w kupie raźniej [emoji23] chociaż mam przeczucie, że nic z tego nie będzie. Jakaś obojętność mnie dopadła
 
reklama
Ja robię juz chyba dla zasady .
Jutro mam monitoring , dowiem sie czy moje pecherzyki rosną i czy jest jakis dominujący .
Wiec dziewczyny jutro o 12 plis trzymamy kciuki .
Wydaje mi sie , ze wczoraj cos musiało byc na rzeczy bo dzis juz rano testy negatywne a tak mnie podbrzusze bolało ze szok .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
to juz zaciskam kciuki[emoji110] [emoji110]

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Tak czytam o tym Waszym bieganiu.. wcinam Lody na drugie śniadanie... słucham spotify i co mi się włączyło na playliscie "zimowy chill"?
Same posłuchajcie [emoji23][emoji23][emoji23]


Edit.
Swoją drogą - klip bardzo ciekawy!
Teraz zobaczyłam bo przedtem tylko tekst słyszałam i zupełnie inny wydźwięk ma ta piosenka..
Zobaczcie sobie polecam !:)

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry