reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Pokaz ten negatywny, ja dzis znowu negatyw, a wydaje mi sie ze jest nawet bledsza niz wczorajsza. ... hmmm

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
1512365118-019c87235e9b0813-aaaaaa.jpeg


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam dziś test żeby zobaczyć czy kreska ciemniejsza a tam zaledwie cień cienia :( brzuch boli na @ ja się chyba zabije, teraz to już nie będzie biochemiczna tylko poronienie samoistnie :( ja kolejny raz tego nie zniose :(
Idę do pracy popołudniu się odezwę :(
 
Dziewczyny zrobiłam dziś test żeby zobaczyć czy kreska ciemniejsza a tam zaledwie cień cienia :( brzuch boli na @ ja się chyba zabije, teraz to już nie będzie biochemiczna tylko poronienie samoistnie :( ja kolejny raz tego nie zniose :(
Idę do pracy popołudniu się odezwę :(
Ja bym betę zrobiła a nie test płytkowy. bardziej miarodajne.
A na początku też może brzuch jak na @ boleć. Także spokojnie.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to troche się zmartwilam, bo moje sa vardzo negatywne oj baaardzo.

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
Kochana a jakie masz testy?
Ja robiłam horien medical i te z allegro i nie wychodziły takie mega mega pozytywne. Ta testowa była słabsza niż kontrolna.
Teraz mam te z domowego laboratorium i dwa dni miałam pozytywy. Tzn jednego dnia o 12 robiłam wyszedł pozytywny. Drugiego dnia koło 11 też pozytywny. Dopiero koło 18-19 drugiego dnia był negatywny

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Jotka_Szczotka dla porównania wyżej pozytyw, a niżej negatyw. Ale to tylko na tych domowe laboratorium pokazuje mi się pozytyw. Na tych allegro i horien nie (ale horien te opakowania foliowe ma te same co Allegro więc podejrzewam że może być to samo). Te z domowe laboratorium drogie bo 7 testów 26 zł. No ale już widzę że warto, bo co z tego że kupię tańsze jak mi pozytywu nie pokaże :( tym bardziej że teraz pozytyw w tym cyklu wyszedł dwa dni wcześniej niż powinien. Więc mogłabym owu przegapić.
1512368516-323383effd63ccef-aaaaaa.jpeg
1512368522-931a9faa4a125629-aaaaaa.jpeg


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki ;) a temperature mierzycie? Ja mam aplikacje Ovuview i w tym cyklu ściągłam Flo ( bo tak chwaliłyście) :D

Kati w ciemnych włosach według mnie Ci ładniej :) ja jestem od dawna pasemkową blondynką farbowaną, ale
teraz zrobie sobie swój naturalny kolor a´la mleczna czekoloda bo już zbrzydło mi farbowanie takie częste ;)

Monia36 spokojnie nie denerwuj się zrób bete :)
 
Hej dziewczynki ;) a temperature mierzycie? Ja mam aplikacje Ovuview i w tym cyklu ściągłam Flo ( bo tak chwaliłyście) :D

Kati w ciemnych włosach według mnie Ci ładniej :) ja jestem od dawna pasemkową blondynką farbowaną, ale
teraz zrobie sobie swój naturalny kolor a´la mleczna czekoloda bo już zbrzydło mi farbowanie takie częste ;)

Monia36 spokojnie nie denerwuj się zrób bete :)
Dzięki :* ja nie mierze :* odpuściłam.



Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry