reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny dajcie mi kopa na spamietanie...tak sie trzymalam,nie myslalam o tym czy sie uda czy nie a teraz jak juz 4 dni do testowania to sie nakrecam:(
1387318123_by_tomek88mk_inner.gif
A proszę :)

Kostium uszyty i zasypiam na siedząco. Stresik zaczyna zżerać przed czwartkiem i narkozą :(
 
reklama
Wydaje mi się, ze każdy się trochę nakręca krótko przed @. Nie ma chyba wśród nas takiej bohaterki, żeby się kompletnie nie nakręcała wiec trzymaj tylko w granicach zdrowego rozsądku to nakręcanie się ;)
Pewnie ja też tylko do wtorku czekam B-) Może nie to że się nakręcam ale jestem zdezorientowana tym co będzie. Czy @ przyjdzie czy nie. Jeszcze trochę i wszystko będzie pewne.
 
@k_e Ty tylko dwa dni a ja teraz 14 [emoji23] test owu już dziś wieczór negatywny [emoji14] czyli możliwe że faktycznie w nocy miałam owu jak mnie tak nagle zabolalo, a przed południem test pozytywny bo pewnie nadmiar hormonu jeszcze 'wychodzil'.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry