reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczynki ;) a temperature mierzycie? Ja mam aplikacje Ovuview i w tym cyklu ściągłam Flo ( bo tak chwaliłyście) :D

Kati w ciemnych włosach według mnie Ci ładniej :) ja jestem od dawna pasemkową blondynką farbowaną, ale
teraz zrobie sobie swój naturalny kolor a´la mleczna czekoloda bo już zbrzydło mi farbowanie takie częste ;)

Monia36 spokojnie nie denerwuj się zrób bete :)
Mierzyłam temeraturę i zapisywałam we flo i ovuview i jeszcze miałam jedna apke ovia fertility. Oprócz tego testy owulacyjne. wcześniej zapominałam o mierzeniu temperatury a do testów podchodziłam sceptycznie. Lepiej tak poobserwować siebie dokładniej. w 3 cyklu zaskoczyło. Obstawiam,że te testy mi pomogły.
 
Muszę się pochwalić właśnie Damian przywiózł :D teściowa rano w Lidlu kupiła :D na prezent ślubny :D
1512369458-a4d544aa0a3a8d7f-aaaaaa.jpeg


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Miłego pichcenia :D
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam dziś test żeby zobaczyć czy kreska ciemniejsza a tam zaledwie cień cienia :( brzuch boli na @ ja się chyba zabije, teraz to już nie będzie biochemiczna tylko poronienie samoistnie :( ja kolejny raz tego nie zniose :(
Idę do pracy popołudniu się odezwę :(
Ja bym dawno leciała po l4!
Nie pamiętam, gdzie pracujesz ale zrób betę i leć z nią do rodzinnej, jeśli już się zdarzyło, że ciąży nie utrzymałas to lepiej dmuchać na zimne!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry