reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ale cycki rosną mi strasznie nowy stanik który kupiłam gdzies miesiąc temu obciska mnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe cycki mi też nieco urosły. W weekend polecę po większy stanik chyba.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
A mnie zastanawia fakt dlaczego w tym cyklu mnie w ogóle cycki nie bolały?? Dziwi mnie to bo zawsze bolały przed @ i w trakcie...
 
No to tak... mam te zasrane policystyczne jajniki :( na szczescie w nieznacznym stopniu. Pecherzyk rosnie, wiec owulacja powinna niebawem nastąpić.
Lekarz ppwiedzial, ze najlepiej jakbym przez 3 miesiace stosowala antykoncepcje. Przepisal mi nawet tabletki, ale ja juz wiem, ze nie bede ich stosować... w naszym przypadku to czekanie ze staraniami do lutego.
Przepial mi tez siofor, ktory bede brac od dziaiaj. Jak zajde to bede go lykac.do 12 tygodnia. Dodatkowo w ciazy bede musiala brać acard.
Na usg wyszlo, ze po lyzeczkowaniu nie ma juz sladow, takze to jedna z tych dobrych wiadomości.
Generalnie po dzisiejszej wizycie mam strasznie mieszane uczucia. Tak chwalilam mojego lekarza, a dzisiaj poczulam sie olana...
 
Ewarut w sumie nawet się nad tym nie zastanawiałam tak od razu założyliśmy że tam gdzie nas lekarz skierował i to on by zabieg przeprowadzał
P)rzy tym zabiegu musisz miec robiny rendgen po wpuszczeniu kotrastu i to boli najbardziej ... mi nie byli w stanie zrobic zdjecia bo zwinęlam sie z bólu. Na kracie informacyjnej mialam że drożne a moj gin zapytal gdzie zdjecie , A Ja odp , że nie mam , bo raczej nie byli w stanie mi go zrobić , bo zwinęłam sie z bólu... wtedy dodał to wynik tego nie jest wiarygodny . Skoro tak bolało i nie ma zdjecia to były nie drożne
 
reklama
Do góry