reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ewarut serio? Załamałaś mnie teraz.. słyszałam że boli jak coś jest nie tak a jak są drożne to boli jak na okres.. naczytalam się w necie opini ale sa 50/50 moj lekarz też powiedzial że w internecie wyczytam same źle opinie ale że tak naprawdę nie boli.. i już nie wiem bo jedbak jest różnica między 500 a 1300 a przez dwa lata starań już i tak dużo poszło tej kasy.
Dziękuję za odp.
 
reklama
Ewarut serio? Załamałaś mnie teraz.. słyszałam że boli jak coś jest nie tak a jak są drożne to boli jak na okres.. naczytalam się w necie opini ale sa 50/50 moj lekarz też powiedzial że w internecie wyczytam same źle opinie ale że tak naprawdę nie boli.. i już nie wiem bo jedbak jest różnica między 500 a 1300 a przez dwa lata starań już i tak dużo poszło tej kasy.
Dziękuję za odp.
Mówię co przeszłam. Nie chcę straszyć bo każdy inaczej to przechodzi.
Ale dlaczego prywatnie chcesz to robić? Przecież gin może wypisać skierowanie do szpitala na to i nie będziesz wydawać kasy.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już wcinam cały dzień i aż się boję ile przytyje w tej ciąży:D choć staram się podjadać z głową.. ale też restrykcyjnie sobie nie zabraniam zachcianek ;p
Słodycze ograniczam a tak to wcinam mało a często

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo dobre podejście. :)Ja starałam się nie dopuszczać do tzw ssania w żołądku. Jadłam też mniej pieczywa ale za to więcej było 'zawartości' na kanapce. hm..moj gin mi zalecał jeść też dużo mięsa, nabiał na zęby a słodycze niespecjalnie mi podchodziły.
Organizm się domaga no i dzidzius, to jedz na zdrowie:)
 
Idziemy praktycznie leb w leb bo ja 25dc.
Ja 26dc :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Do góry