reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyna na jednym z wątków zrobiła test nie wiem jaki ale test i była w tym momencie 3t3d i wyszły dwie piękne krechy.
I co myśleć

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Że niektorzy mają duże szczęście.....

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Dobra to czekam do piątku. Najwyzej do tego czasu @ dostanę nie wiem czemu ale czuję to w kościach. Mimo fajnych objawow.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Dobra to czekam do piątku. Najwyzej do tego czasu @ dostanę nie wiem czemu ale czuję to w kościach. Mimo fajnych objawow.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Ja pamiętam jak cykl u mnie trwał 35dc i byłam pewna że się udało i w dniu jak kupiłam test,nawet nie zdążyłam zrobić bo @ przyszła :( Ja tam sobie nadziei na przyszłe 3 miesiące nawet nie robię. Czuje że nie uda się, jestem wręcz tego pewna :( Kobieca intuicja. Choć gdzieś tam w środku mam Jeszcze ziarenko nadziei.
 
Cześć dziewczyny. Miło mi Was wszystkie poznać wirtualnie a czytam Was od dłuższego czasu. Jakoś tak nie mogłam się zebrać żeby napisać,ale chciałam zasięgnąć opinii na szybko. Muszę wykonać HSG i pytanie czy któraś z Was robiła? Mam cykora bo Pani powiedziała ze 500zl a 1300 ze znieczuleniem i od razu myśl, serio musi boleć jak przewidują znieczulenie..
Ja mialam bez znieczulenia i powiem Ci ze bolało w pewnym momencie az krzyknelam z bolu :/ .Ale kazda kobieta przechodzi to inaczej.nie chce straszyc ale mowie jak ja to przeszlam.
 
Dlatego mnie w sobotę poniosło. 8dpo i robić test... głupota. Ale zrobiłam bo się filmików na yt naoglądałam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Spoko cykl poprzedni też tak robiłam [emoji23][emoji23][emoji23] w tym cyklu nie wiem ile wytrzymam żeby nie zrobić testu [emoji23][emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pamiętam jak cykl u mnie trwał 35dc i byłam pewna że się udało i w dniu jak kupiłam test,nawet nie zdążyłam zrobić bo @ przyszła :( Ja tam sobie nadziei na przyszłe 3 miesiące nawet nie robię. Czuje że nie uda się, jestem wręcz tego pewna :( Kobieca intuicja. Choć gdzieś tam w środku mam Jeszcze ziarenko nadziei.
W końcu się uda :* musi ! Nie ma innego wyjścia! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i ściskam :*

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Anuś89 Kciuk zaciśnięty! Ja tu dobre nowiny wyczuwam u Ciebie. I @Elodia za Twoje || też mocno trzymam kciuki! Musi się udać!

@Veraska, @Kasienka3b Ale jest sporo testujących na dniach. Już nie mogę się doczekać Waszych wyników! Podekscytowana!

@ookatkaoo1993 Śliczna fasola! [emoji7]

@Jotka_Szczotka Widzę, że już nastrój u Ciebie w normie po tym dzisiejszym słabszym poranku :)

U mnie 9dc. Caaaałe wieki czekania. Ale mam przeczucie, że to będzie to. Sierpień mój [emoji16]
 
reklama
@Anuś89 Kciuk zaciśnięty! Ja tu dobre nowiny wyczuwam u Ciebie. I @Elodia za Twoje || też mocno trzymam kciuki! Musi się udać!

@Veraska, @Kasienka3b Ale jest sporo testujących na dniach. Już nie mogę się doczekać Waszych wyników! Podekscytowana!

@ookatkaoo1993 Śliczna fasola! [emoji7]

@Jotka_Szczotka Widzę, że już nastrój u Ciebie w normie po tym dzisiejszym słabszym poranku :)

U mnie 9dc. Caaaałe wieki czekania. Ale mam przeczucie, że to będzie to. Sierpień mój [emoji16]
U mnie 7dc także znów razem...[emoji4]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry