reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ktoras z was pytala o ten siofor i skrocony cykl- @Kasienka3b to chyba bylas Ty? Lekarz powiedzial, ze owszem moze skrocic, jesli kobieta ma cykle np 36 dniowe, ale nie powinien skrocic tak drastycznie do 24. Wiec to raczej nie wina metforminy...
 
reklama
No zobaczymy. Caly czas sie czuje jakbym miala zaraz @ dostac :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png

Ja też:/ już mnie to meczy. Jak ma przyjść to niech już przychodzi, przynajmniej będę wiedzieć na czym stoje i szybciej zaczniemy starania od nowa. A nie takie zawieszenie...

kupiłam dziś w rossmanie test pink, bo mam obawy ze te z allegro nie dotrą przed weekendem. Ale chyba jeszcze dokupie ten bobo lub check&go o których dziś tu była mowa.

A poza tym mój tata się bardzo kiepsko czuje i wszystkiego mi się odechciewa...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też:/ już mnie to meczy. Jak ma przyjść to niech już przychodzi, przynajmniej będę wiedzieć na czym stoje i szybciej zaczniemy starania od nowa. A nie takie zawieszenie...

kupiłam dziś w rossmanie test pink, bo mam obawy ze te z allegro nie dotrą przed weekendem. Ale chyba jeszcze dokupie ten bobo lub check&go o których dziś tu była mowa.

A poza tym mój tata się bardzo kiepsko czuje i wszystkiego mi się odechciewa...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No lepiej gdyby @ się pospieszyla a tu na złość predzej się spóźni o pare dni niz przyjdzie przed czasem :-/ ja jutro rano ten bobo test żółty zrobię.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
No lepiej gdyby @ się pospieszyla a tu na złość predzej się spóźni o pare dni niz przyjdzie przed czasem :-/ ja jutro rano ten bobo test żółty zrobię.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Ja już nie wiem jak to jest z tymi testami. Moim Zdaniem jak jest ciąża to wyjdzie bez względu na to jaki.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już nie wiem jak to jest z tymi testami. Moim Zdaniem jak jest ciąża to wyjdzie bez względu na to jaki.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mi się tak wydaje aczkolwiek dochodzi do tego pytanie koedy owu byla czy np nie miala miejsca pozniej niz zwykle a jesli byla pozniej to i test wyjdzie pewnie później. Bez sensu jest to ze jednym.wyjdzie test i na 5.6 dni przed @ a innym dwa tygodnie po @ ledwo blada kreska :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Tez mi się tak wydaje aczkolwiek dochodzi do tego pytanie koedy owu byla czy np nie miala miejsca pozniej niz zwykle a jesli byla pozniej to i test wyjdzie pewnie później. Bez sensu jest to ze jednym.wyjdzie test i na 5.6 dni przed @ a innym dwa tygodnie po @ ledwo blada kreska :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Szczerze Ci powiem kochana, że dzis mam ochote skopac Ci tyłek. Strasznie mocno ponioslo Cie oczekiwanie dziś. Przywołuje Cie do ogarnięcia=) dzis dopiero wtorek.
 
Dziewczyna na jednym z wątków zrobiła test nie wiem jaki ale test i była w tym momencie 3t3d i wyszły dwie piękne krechy.
I co myśleć

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mi się tak wydaje aczkolwiek dochodzi do tego pytanie koedy owu byla czy np nie miala miejsca pozniej niz zwykle a jesli byla pozniej to i test wyjdzie pewnie później. Bez sensu jest to ze jednym.wyjdzie test i na 5.6 dni przed @ a innym dwa tygodnie po @ ledwo blada kreska :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png

Dlatego mnie w sobotę poniosło. 8dpo i robić test... głupota. Ale zrobiłam bo się filmików na yt naoglądałam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry