reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Coś mu się poprzestawialo. Aż zaczęłam drążyć czy czegoś na sumieniu przypadkiem nie ma, albo czy nie przyjeli do roboty jakiejś rajcującej laski [emoji23]

@kotek87 ja też nienawidzę zmywać[emoji85] gorączki dostaje. Więc B zmywa, ale możecie się domyślić jak to może chlopu wychodzić... [emoji1]
Gotować uwielbiam, więc z tym problemu nie ma, nawet niemąż czasem coś ugotuje. Podział obowiązków szwankuje nadal... jak słyszę "zaraz" albo "spokojnie, będzie zrobionie" to mnie K... strzela[emoji19]

@judytka777 pochmurno? [emoji15] U mnie słońce i prawie lato [emoji1]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No u mnie zimno i pochmurno[emoji53]A gdzie jest takie słońce?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1495711039-aaaaaa.png


A tu wrzucam info o którym wczoraj pisałam, jak któraś mieszka w pobliżu a nie miała robionego AMH to.jest szansa naa darmowe :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Czytałam o tym i się zastanawiam [emoji6]
Pytałam o temperaturę, żeby się upewnić ale u mnie od 3dni 37,05 także owu faktycznie w tym cyklu była bardzo wcześnie.. [emoji6]

A ja z tych co gotuje bo musi ale nie lubi[emoji23] piec nie umiem.. ale to świetnie wychodzi mojemu M [emoji12] sprzatac sprzątam tylko ja, chodź M czasem odkurza. A zmywania nienawidziłam jak mieszkałam u mamy.. zawsze o to wojna byla[emoji23] a na swoim jakoś mnie wkurzają te talerze w zlewie i od razu zmywam mimo, ze mamy zmywarkę! Używamy ja średnio raz w tygodniu lub na większe imprezy.. bo nie mam tyle naczyń żeby moc gromadzić [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
-kotek87 hahah jak ja to dobrze znam :-D " gdzie ten płyn się lało "
Ja generalnie lubie rozwieszac pranie ale nie cierpię go ściągać i tego nie robię i czasem tak wisi aż samo się oprozni haha no i śmieci nie wynosze. Ale resztą obowiązków się dzielimy :) najgorzej w naszym przypadku wychodzi posiadanie wolnego pokoju który stał się graciarnia.dopiero ciąża będzie motywacją to uporzadkowania tego a teraz drzwi się zamyka i nikt nie widzi :-) :)
 
U nas zmywa zmywarka, ale żadne nie lubi jej opróżniać. Od prania i prasowania jestem ja. Hurtowo prasuję tylko córce, a nasze przed ubraniem. Pralkę mamy z suszarką, więc rzadko rozwieszamy. Gorzej z upchaniem upranego do szafy ;) odkurza zwykle on, kuchnię też on sprząta. Ja gotuję i piekę i lubię to. On też potrafi, ale rzadko to robi.
Ogólnie mamy bałagan odkąd jest Emilka i zero sił na ogarnianie na bieżąco, ale musimy w końcu się zabrać za siebie.
A ja wróciłam z pracy, po drodze poszłam zbadać tarczycę, Wit D i glikoproteinę. Dziś czeka mnie pranie i ogarnianie przed wyjazdem.
 
Hej kobietki. U mnie tez świeci. Całkiem fajnie na dworze. Wróciłam z pracy i idziemy zaraz na plac zabaw :). U mnie 10dc i zaczyna sie jajnik odzywać. Jutro bedzie M to będzie ❤ ;). I zapomniałam zmierzyć temperatury dzisiaj. Chyba to nie wplynie za bardzo na wykres. Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Do góry