reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@komareczka na apce mam 3000

Swietny to czerwone etui na leki, eleganckie i mozna wszedzie zabrac ze soba.

Lo matko praca lic [emoji31]nawet mi nie przypominajcie, w bolach rodzilam ta prace.

Kurcze moje testy owu nadal blade jak nieszczescie.

@Lanvin a prasujesz wszystko czy tylko wybrane rzeczy?

A Wy jak prasujecie dziewczynki? Ja malo co prasuje, koszule prasuje, czasem jakis t-shirt czy sukienke. Reszte strzepuje i wieszam tak by rozprostowaly sie [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie na apce też 6000 :)

Ja prasuje prawie wszystko, koszulki, spodnie, koszule. Nie prasuje tylko bielizny [emoji14] no i czasem zdarzą się ubrania z materiału, który się nie gniecie, wtedy zostawiam.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@komareczka na apce mam 3000

Swietny to czerwone etui na leki, eleganckie i mozna wszedzie zabrac ze soba.

Lo matko praca lic [emoji31]nawet mi nie przypominajcie, w bolach rodzilam ta prace.

Kurcze moje testy owu nadal blade jak nieszczescie.

@Lanvin a prasujesz wszystko czy tylko wybrane rzeczy?

A Wy jak prasujecie dziewczynki? Ja malo co prasuje, koszule prasuje, czasem jakis t-shirt czy sukienke. Reszte strzepuje i wieszam tak by rozprostowaly sie [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też tylko to co trzeba [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kurcia ja jestem tez kiepska gospodynia :p
Gotuje baaaaardzo kiepsko i na dodatek nie lubie tego robic. Jak ktos ma do nas przyjsc to K gotuje [emoji85]
Prasowac nie lubie i prasuje tylko to co faktycznie zle wyglada nieuprasowane. Zmywac lubie ale talerze i kubki. Na widok patelni mam ochote uciekac [emoji23]
Oo ale lubie sprzatac :) i miec wszystko poukladane i na miejscu. To chyba jedyna moja dobra cecha typu "gospodyni" [emoji33][emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Kurcia ja jestem tez kiepska gospodynia [emoji14]
Gotuje baaaaardzo kiepsko i na dodatek nie lubie tego robic. Jak ktos ma do nas przyjsc to K gotuje [emoji85]
Prasowac nie lubie i prasuje tylko to co faktycznie zle wyglada nieuprasowane. Zmywac lubie ale talerze i kubki. Na widok patelni mam ochote uciekac [emoji23]
Oo ale lubie sprzatac :) i miec wszystko poukladane i na miejscu. To chyba jedyna moja dobra cecha typu "gospodyni" [emoji33][emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To ja odwrotnie, myć naczynia i gotować mogę, ale sprzątanie, scieranie kurzy i układanie doprowadzs mnie do szewskiej pasji :/ [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@komareczka na apce mam 3000

Swietny to czerwone etui na leki, eleganckie i mozna wszedzie zabrac ze soba.

Lo matko praca lic [emoji31]nawet mi nie przypominajcie, w bolach rodzilam ta prace.

Kurcze moje testy owu nadal blade jak nieszczescie.

@Lanvin a prasujesz wszystko czy tylko wybrane rzeczy?

A Wy jak prasujecie dziewczynki? Ja malo co prasuje, koszule prasuje, czasem jakis t-shirt czy sukienke. Reszte strzepuje i wieszam tak by rozprostowaly sie [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja z tych prasujacych przed włożeniem do szafy [emoji12]
Od którego dnia cyklu robisz testy?
U mnie na apce też 6000 :)

Ja prasuje prawie wszystko, koszulki, spodnie, koszule. Nie prasuje tylko bielizny [emoji14] no i czasem zdarzą się ubrania z materiału, który się nie gniecie, wtedy zostawiam.



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Witam w klubie hihi [emoji6] jak koszyk mam pełny to wyciągam deskę i prasuje czasem i 2 h [emoji12]ale muszę mieć poprasowane

Dziewczyny, jak cykl jest bezowulacyjny to temperatura nie jest wysoka prawda?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z tych prasujacych przed włożeniem do szafy [emoji12]
Od którego dnia cyklu robisz testy?


Witam w klubie hihi [emoji6] jak koszyk mam pełny to wyciągam deskę i prasuje czasem i 2 h [emoji12]ale muszę mieć poprasowane

Dziewczyny, jak cykl jest bezowulacyjny to temperatura nie jest wysoka prawda?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, nie rośnie, bo nie ma podwyższonego progesteronu jak po owu :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495711039-aaaaaa.png


A tu wrzucam info o którym wczoraj pisałam, jak któraś mieszka w pobliżu a nie miała robionego AMH to.jest szansa naa darmowe :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kurcia ja jestem tez kiepska gospodynia :p
Gotuje baaaaardzo kiepsko i na dodatek nie lubie tego robic. Jak ktos ma do nas przyjsc to K gotuje [emoji85]
Prasowac nie lubie i prasuje tylko to co faktycznie zle wyglada nieuprasowane. Zmywac lubie ale talerze i kubki. Na widok patelni mam ochote uciekac [emoji23]
Oo ale lubie sprzatac :) i miec wszystko poukladane i na miejscu. To chyba jedyna moja dobra cecha typu "gospodyni" [emoji33][emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To ja niestety sprzątać też nie lubię. Sprzątam bo muszę. Więc podsumowywując aż dziw, że mąż jeszcze ze mną jest. Niech się jeszcze okaże, że nie będę mogła długo w ciążę zajść to już mu w ogóle nie zostanie powód, żeby zostać ze mną ;)
 
To ja niestety sprzątać też nie lubię. Sprzątam bo muszę. Więc podsumowywując aż dziw, że mąż jeszcze ze mną jest. Niech się jeszcze okaże, że nie będę mogła długo w ciążę zajść to już mu w ogóle nie zostanie powód, żeby zostać ze mną ;)
Przynajmniej masz pewność że Cię kocha! [emoji4] a nie Twoje gotowanie i sprzątanie [emoji6]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry