reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Kurcia ja jestem tez kiepska gospodynia [emoji14]
Gotuje baaaaardzo kiepsko i na dodatek nie lubie tego robic. Jak ktos ma do nas przyjsc to K gotuje [emoji85]
Prasowac nie lubie i prasuje tylko to co faktycznie zle wyglada nieuprasowane. Zmywac lubie ale talerze i kubki. Na widok patelni mam ochote uciekac [emoji23]
Oo ale lubie sprzatac :) i miec wszystko poukladane i na miejscu. To chyba jedyna moja dobra cecha typu "gospodyni" [emoji33][emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Za to ja bardzo lubię gotować. Mój jak ma coś zrobić na obiad to dokładnie krok po kroku mówię co i jak. Dziś serwuje klopsy z jajek smażone ziemniaki i mizerie [emoji173] sprzątać lubię. Prasowanie to moja słaba strona :-/
@Paraplu ty już w tym serialu zaczynasz starania czy jeszcze nie? Który dzień cyklu?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja z tych prasujących i lubie sprzatac :-) nie umiem dpoczywac jak cos jest nie posprzątane ale to doprowadza mnie do szewskiej pasji
Ja pracuję z domu więc tam gdzie pracuje musi być idealny porządek bo inaczej nie dam rady, kiedyś lubiłam prasować ale ponieważ mój mąż tego nie potrafil docenić to teraz sam sobie prasuje i wszyscy są happy [emoji38] lubię mieć porządek i lubię bałaganić, więc mam w domu zawsze co robić! [emoji4] gotujemy razem i bardzo to oboje lubimy i nawet nam to nieźle wychodzi. Pranie ja nastawiam, mąż powiesza. Podłogi on odkurza a ja myje. Kurcze ale to dziwnie brzmi! [emoji16]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin 14dc[emoji123] wczoraj musiałam się już opędzić, bo kurna się chłop do owulki ze wsZystkiego wystrzela [emoji28]

@Docia1975 bardzo dobrze ze wzięłaś to w obroty, co to za fochy jakieś [emoji1]

@mfifi04 [emoji110] [emoji123]

Ja z tych co najpierw gromadzą zapasy w szafie, a potem stoją pół dnia przy desce [emoji1] Ostatnio już miałam taką sterte, że strach było kieckę wyjąć bo wieża mogła runąć[emoji23]
Kosztowało mnie to 4h machania zelazkiem [emoji33]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin 14dc[emoji123] wczoraj musiałam się już opędzić, bo kurna się chłop do owulki ze wsZystkiego wystrzela [emoji28]

@Docia1975 bardzo dobrze ze wzięłaś to w obroty, co to za fochy jakieś [emoji1]

@mfifi04 [emoji110] [emoji123]

Ja z tych co najpierw gromadzą zapasy w szafie, a potem stoją pół dnia przy desce [emoji1] Ostatnio już miałam taką sterte, że strach było kieckę wyjąć bo wieża mogła runąć[emoji23]
Kosztowało mnie to 4h machania zelazkiem [emoji33]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę że u Ciebie staranie pełna para :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
to ja sprzątam generalnie w soboty, w tyg jeżeli już cos mnie przeraza to ogarnę ale nie gruntownie tylko to co widać i razi w oczy...
lubię sprzątać jak mam wolny cały dzień...i nie ma mojego męża w domu bo jak tylko przychodzi to kończy mi się motywacja :)
czasami z mężem dzielimy się na połowę domu do sprzątania ale ostatnio cos się miga i go w soboty nie ma bo kończy budowę strychu dla braciszka ...wrrr
jak będziemy już sami mieszkać (teraz ze szwagrem i jego rodzina) to mamy 100 m do sprzątania +taras
ja piorę, wieszam i składam pranie bo jakby maż wkładał do szafy to wiecie jakby to wyglądało
jak mąż musi to tez wypierze i pierze swoje robocze ciuchy i za każdym razem pyta w która przegródkę proszek a w którą płyn do płukana heheh :D
ja robię obiady i sprzątam po obiedzie, nienawidzę i myc naczyń dlatego przy remoncie kuchni (mam nadzieje ze za jakieś 2 m-ce) kupujemy zmywarkę
maż robi śniadania i kanapki do pracy i poł na pół kolacje.
 
Witam was w ten pochmurny dzien[emoji58]
Widzę ze piszecie o obowiązkach domowych.ja nie lubię gotować robie to bo muszę wyżywic potomstwo i meza[emoji16]ale uwielbiam sprzatac,prasowac też ale nie za dużo.zmywa za mnie zmywarka.uwielbiam odkurzac bardzo mnie to uspokoja[emoji6]
@ komareczka ja też z Podkarpacia [emoji6]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was w ten pochmurny dzien[emoji58]
Widzę ze piszecie o obowiązkach domowych.ja nie lubię gotować robie to bo muszę wyżywic potomstwo i meza[emoji16]ale uwielbiam sprzatac,prasowac też ale nie za dużo.zmywa za mnie zmywarka.uwielbiam odkurzac bardzo mnie to uspokoja[emoji6]
@ komareczka ja też z Podkarpacia [emoji6]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A z okolic jakiego miasta?:biggrin2:
 
Widzę że u Ciebie staranie pełna para :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Coś mu się poprzestawialo. Aż zaczęłam drążyć czy czegoś na sumieniu przypadkiem nie ma, albo czy nie przyjeli do roboty jakiejś rajcującej laski [emoji23]

@kotek87 ja też nienawidzę zmywać[emoji85] gorączki dostaje. Więc B zmywa, ale możecie się domyślić jak to może chlopu wychodzić... [emoji1]
Gotować uwielbiam, więc z tym problemu nie ma, nawet niemąż czasem coś ugotuje. Podział obowiązków szwankuje nadal... jak słyszę "zaraz" albo "spokojnie, będzie zrobionie" to mnie K... strzela[emoji19]

@judytka777 pochmurno? [emoji15] U mnie słońce i prawie lato [emoji1]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry