reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Przez ten brak @ nic mnie nie cieszy. Jestem zła, bo tracę czas, a już mogłam być po hsg :(
Oczywiście jako optymista, wbiłam sobie do głowy, że pewnie ostatni okres był tym OSTATNIM...
ja też zawsze robię sobie nadzieję że akurat ten okres jest ostatnimo_Ożyczę Ci żeby okres się pojawił jak ma się pojawić!!będzie dobrze zobaczysz .w końcu musi być!!!!!
 
reklama
Hej :)

Widzę temat obowiązków domowych :) ja lubię sprzątać, odkurzac i prasowac. Moja największa bolaczka jest zmywanie. Najgorsza czynność. Dlatego kocham swoją zmywarkę :D mogę ładować i oprozniac byle tylko nie myć :) Gotowac tez uwielbiam. Razem z M, który jest naprawdę super kucharzem :) wymieniamy się albo razem robimy.
M sprząta kabinę prysznicową i kibelek, więc ja już resztę ogarnę :)

Poza tym Kochane, wczoraj o mało nie wyladowalam w szpitalu. Byliśmy z M na kolacji w naszym sprawdzonym miejscu. Wzięłam sobie wołowinę i chyba to nie był mój dzień na nia :( jak wróciliśmy, nie minęło dużo czasu taki ogromny ból żołądka. Aż płakałam tak mnie bolało :( tona mięty...masowanie. troszkę odpuscilo i zasnelam. Po godzinie obudził mnie znów ten potworny ból. Znowu mięta i potem wzięłam gumę do zucia. Dzięki temu ruszyło mi i cały posiłek wylądował w toalecie. Ogromna ulga Ale prawie nie spałam a jak już przysnelam to tylko na siedząco. :( koszmar...
 
Hej :)

Widzę temat obowiązków domowych :) ja lubię sprzątać, odkurzac i prasowac. Moja największa bolaczka jest zmywanie. Najgorsza czynność. Dlatego kocham swoją zmywarkę :D mogę ładować i oprozniac byle tylko nie myć :) Gotowac tez uwielbiam. Razem z M, który jest naprawdę super kucharzem :) wymieniamy się albo razem robimy.
M sprząta kabinę prysznicową i kibelek, więc ja już resztę ogarnę :)

Poza tym Kochane, wczoraj o mało nie wyladowalam w szpitalu. Byliśmy z M na kolacji w naszym sprawdzonym miejscu. Wzięłam sobie wołowinę i chyba to nie był mój dzień na nia :( jak wróciliśmy, nie minęło dużo czasu taki ogromny ból żołądka. Aż płakałam tak mnie bolało :( tona mięty...masowanie. troszkę odpuscilo i zasnelam. Po godzinie obudził mnie znów ten potworny ból. Znowu mięta i potem wzięłam gumę do zucia. Dzięki temu ruszyło mi i cały posiłek wylądował w toalecie. Ogromna ulga Ale prawie nie spałam a jak już przysnelam to tylko na siedząco. :( koszmar...
Kochana a może to było stare? Zepsute? [emoji33]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji8]

U mnie słoneczko od rana. Jeśli chodzi o sprzątanie to ja lubię sprzątać, prasować itd. Tylko nie lubię zmywać i gotować. Na szczęście mój M kocha gotować wiec się uzupełniamy :)

@Spark Ty chyba najbardziej się orientujesz, albo i może @bertha? Czy przy progesteronie 120 możliwa jest ciąża? I czy prolaktyna na poziomie 1200 pozwoli na zagnieżdżenie się zarodka? Czy jedno nie przeczy drugiemu? Czy ciąża jest możliwa? Chciałabym już brać bromergon żeby zbić ta prolaktyne ale ten lek jest zakazany dla kobiet w ciąży... jestem w kropce. Jako najbardziej doświadczone pytam Was o radę :) [emoji1374]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Kochane :-*

Ja na chwilkę wpadam z krzaków....
Jestem na dupgastonie 7 dzień i w niedziele juz odstawiam.
A tak to leci.... duphaston daje czadu ;-)
Co tak się w tych krzakach chowasz? Nie lepiej być z nami?? :-) który masz dzień cyklu??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)

Widzę temat obowiązków domowych :) ja lubię sprzątać, odkurzac i prasowac. Moja największa bolaczka jest zmywanie. Najgorsza czynność. Dlatego kocham swoją zmywarkę :D mogę ładować i oprozniac byle tylko nie myć :) Gotowac tez uwielbiam. Razem z M, który jest naprawdę super kucharzem :) wymieniamy się albo razem robimy.
M sprząta kabinę prysznicową i kibelek, więc ja już resztę ogarnę :)

Poza tym Kochane, wczoraj o mało nie wyladowalam w szpitalu. Byliśmy z M na kolacji w naszym sprawdzonym miejscu. Wzięłam sobie wołowinę i chyba to nie był mój dzień na nia :( jak wróciliśmy, nie minęło dużo czasu taki ogromny ból żołądka. Aż płakałam tak mnie bolało :( tona mięty...masowanie. troszkę odpuscilo i zasnelam. Po godzinie obudził mnie znów ten potworny ból. Znowu mięta i potem wzięłam gumę do zucia. Dzięki temu ruszyło mi i cały posiłek wylądował w toalecie. Ogromna ulga Ale prawie nie spałam a jak już przysnelam to tylko na siedząco. :( koszmar...
Współczuję!!! :/ ból żołądka miałam raz, nie potrafiłam oddychać z bólu, jaak poszłam do apteki to mi Pani chciała po karetke dzwonić bo tak wyglądałam... espumisan i jeszcze coś tam pomogło, ale po dwóch dniach dopiero :/
A espumisan w ciąży też można, na wszelki wypadek sprawdziłam bo bym chyba umarła gdybym znów takiego bólu dostała :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana a może to było stare? Zepsute? [emoji33]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co, mój M jadł tatara surowe i wszystko ok. A to taka fajna restauracja, gdzie jedzenie jest sprawdzone. Może jakoś wszystko do kupy się zebrało. W ciąży też ten żołądek nie działa tak sprawnie i tak wyszło. Dzisiaj chrupki kukurydziane i zupka z warzywami, dużo pije.
 
Do góry