reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ostatnia miesiączka była 21 stycznia cykl starań 3 szczęśliwy termin nq października a tersz czekamy na synka a w domu mam córkę
i wiek?


Czy ja też mogę? Termin @ 6.06, Patrycja, 24 lata, 2 cykl staran, istaramy się o 3 dziecko. Co do witamin to zaczęłam dzisiaj drugie opakowanie vita-min plus mama

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Już wpisuje :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hey kochane, kurczę nie nadrobię Was. Tyle piszecie a ja cały weekend w lesie na szkoleniu z psem walczyłam, wczoraj długo w pracy a dziś znów praca i szkolenie psa.
Widziałam że u niektórych pojawiła się wredora :( bardzo mi przykro...
Ja jutro mam badania. Zobaczymy czy jakieś pęcherzyk rośnie. Ogólnie mam kryzys bo zbliża się dzień matki, wszyscy o tym trąbią, pełno reklam a ja tylko myślę o tym że może nigdy mamą nie będę :(
 
Hey kochane, kurczę nie nadrobię Was. Tyle piszecie a ja cały weekend w lesie na szkoleniu z psem walczyłam, wczoraj długo w pracy a dziś znów praca i szkolenie psa.
Widziałam że u niektórych pojawiła się wredora :( bardzo mi przykro...
Ja jutro mam badania. Zobaczymy czy jakieś pęcherzyk rośnie. Ogólnie mam kryzys bo zbliża się dzień matki, wszyscy o tym trąbią, pełno reklam a ja tylko myślę o tym że może nigdy mamą nie będę :(

Bedziesz :)


Kurcze jak mi sie nic nie chce [emoji31]nic nie zrobilam a juz 15 [emoji33][emoji24][emoji30]
Dobra zbieram dupe bo z glowa troche lepiej to moge cos zdzialac. A musze przygotowac jeszcze jedna sciane pod malowanie.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Bedziesz :)


Kurcze jak mi sie nic nie chce [emoji31]nic nie zrobilam a juz 15 [emoji33][emoji24][emoji30]
Dobra zbieram dupe bo z glowa troche lepiej to moge cos zdzialac. A musze przygotowac jeszcze jedna sciane pod malowanie.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Tak mnie tym swoim zaangażowaniem w remont zaraziła ze zabrałam sie za remont z kuchni [emoji23]
Moi już zaciska trzos z kasą [emoji57]
Synkowie przerażenie, ze jak to w wakacje maja cos robić [emoji848] [emoji33]

Pokój dzieciom, prawie zrobiłam. Łóżka pomalowałam,i ściany próbuje ale kredkami pomazane i cztery warstwy plus grunt nic pokryły, zważywszy, ze to ta mniej pomalowana to usiadłam na zadzie i myśle jak to ogarnąć [emoji848]
Zamówiłam firanki, zasłonki i lampy oraz narzuty na łóżko. Totalna metamorfoza [emoji5]
A wszystko dzięki @Paraplu [emoji6]
Może na coucha powinnaś sie szkolić ? Czy cos... [emoji6]

Trzymam kciuki za tą córcię nie h przychodzi do Ciebie jak najszybciej [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Hmmm dodałam nie ten cytat [emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mnie tym swoim zaangażowaniem w remont zaraziła ze zabrałam sie za remont z kuchni [emoji23]
Moi już zaciska trzos z kasą [emoji57]
Synkowie przerażenie, ze jak to w wakacje maja cos robić [emoji848] [emoji33]

Pokój dzieciom, prawie zrobiłam. Łóżka pomalowałam,i ściany próbuje ale kredkami pomazane i cztery warstwy plus grunt nic pokryły, zważywszy, ze to ta mniej pomalowana to usiadłam na zadzie i myśle jak to ogarnąć [emoji848]
Zamówiłam firanki, zasłonki i lampy oraz narzuty na łóżko. Totalna metamorfoza [emoji5]
A wszystko dzięki @Paraplu [emoji6]
Może na coucha powinnaś sie szkolić ? Czy cos... [emoji6]

Trzymam kciuki za tą córcię nie h przychodzi do Ciebie jak najszybciej [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

Hmmm dodałam nie ten cytat [emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Łoooo czemu sie nie chwalilas?!?!?! Pokaz zdjecia :) masz przed i po?
Kurcze nawet nie wiedzialam, ze mam taka moc sprawcza! Kilka dziewczyn poszlo na diete po tym jak schudlam 11kg. A teraz remonciki kobietki biora w swoje rece :)
Bardzo sie ciesze, ze kogos zmotywowalam :) nawet niechcacy bo to nie bylo swiadomie zamierzone przeze mnie :)


Ja sie zdolowalam troche drzwami wewnetrznymi bo znajomy obiecal nam je pomalowac za darmo. Chcialam je przygotowac na malowanie a wychodzi, ze z wielu miejscach stara farba juz nie trzyma sie drewna i trzeba bedzie zdzierac :/ no i okazalo sie, ze na drzwiach sa przynajmniej 3 rozne farby juz :/ brazowa, orzechowa i kremowa. Shit. Duzo dodatkowej pracy mi to daje.

Jestem w szoku ile to kasy zre [emoji85]
Gdyby nie ograniczenia finansowe to juz dawno temu bysmy skonczyli. Ehh...a ludzie na komunie wyrzucaja 2000zl na 17 metrowa limuzyne.

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
@Lanvin a pewnie, ze dzialamy :) przedwczoraj raz, wczoraj dwa razy [emoji23]
Odrabiamy stracony przez klotnie ostatni cykl ;)
A mozesz mi zmienic cykl staran na 3?
Bo w tamtym cyklu ani razu nie bylo w plodne wiec bez sensu liczyc to jako cykl staran.
Dziekuje [emoji8]

Oo zelazko wyglada na fajne. Ja teraz mam Philipsa ale mi upadlo tak niefortunnie, ze pekla obudowa, przecieka i kiepsko dziala teraz. Poki co jeszcze prasuje. Teraz kupe kasy idzie na remont i zelazko musi poczekac. Jeszcze kosiarka nam wczoraj padla i trzeba nowa kupic :(

@korneliakamila widzisz jaka ta tableka jest ogromna? :)
Tez tam trafimy [emoji1377]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Paraplu No żesz kurna fakt nie wiedziałam że aż tyle jest osób którym się udało fakt daje to duża nadzieję ☺
 
Łoooo czemu sie nie chwalilas?!?!?! Pokaz zdjecia :) masz przed i po?
Kurcze nawet nie wiedzialam, ze mam taka moc sprawcza! Kilka dziewczyn poszlo na diete po tym jak schudlam 11kg. A teraz remonciki kobietki biora w swoje rece :)
Bardzo sie ciesze, ze kogos zmotywowalam :) nawet niechcacy bo to nie bylo swiadomie zamierzone przeze mnie :)


Ja sie zdolowalam troche drzwami wewnetrznymi bo znajomy obiecal nam je pomalowac za darmo. Chcialam je przygotowac na malowanie a wychodzi, ze z wielu miejscach stara farba juz nie trzyma sie drewna i trzeba bedzie zdzierac :/ no i okazalo sie, ze na drzwiach sa przynajmniej 3 rozne farby juz :/ brazowa, orzechowa i kremowa. Shit. Duzo dodatkowej pracy mi to daje.

Jestem w szoku ile to kasy zre [emoji85]
Gdyby nie ograniczenia finansowe to juz dawno temu bysmy skonczyli. Ehh...a ludzie na komunie wyrzucaja 2000zl na 17 metrowa limuzyne.

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
@Paraplu my też remontujemy właśnie swój własny domek i mamy zamiar już pod koniec czerwca się przeprowadzać ☺ a ile kasy to pochłania to nawet nie mów masakra wiem coś o tym
 
Hey kochane, kurczę nie nadrobię Was. Tyle piszecie a ja cały weekend w lesie na szkoleniu z psem walczyłam, wczoraj długo w pracy a dziś znów praca i szkolenie psa.
Widziałam że u niektórych pojawiła się wredora :( bardzo mi przykro...
Ja jutro mam badania. Zobaczymy czy jakieś pęcherzyk rośnie. Ogólnie mam kryzys bo zbliża się dzień matki, wszyscy o tym trąbią, pełno reklam a ja tylko myślę o tym że może nigdy mamą nie będę :(
Ściskam mocno uwierz że będziesz a to że troszkę to trwa sprawi że jeszcze mocniej będziesz kochać i się cieszyć :yes:
 
reklama
Tak ja staram się o 3[emoji4]mam dwóch synów w wieku prawie 11 lat i 8 lat.
Marzy mi się córeczka..[emoji57]
Pierwszy syn to wpadka[emoji6]A drugi planowany a starania około pół roku.teraz mam 8 miesiąc starań ale po drugim synu choruje na niedoczynność tarczycy i wiem ze to dlatego mi się nie udaje.wczoraj jak dostałam okres naprawdę byłam załamana.poplakalam sobie i dziś mi lepiej już.uda nam się wkoncu zobaczysz!!a Ty ile się starasz?[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana na jak pisałam mam córcia 4 latka jest kochana uwielbiam ją staram się już 6 cykli no teraz będzie 7 już o pierwszą ciaze starałam się bez spiny ale tez coś koło 5 miesięcy z tym ze wogole nie celowalismy w owulacje tylko szliśmy na żywioł myślę ze teraz z racji tego ze jestem nieco starsza dlatego może dłużej to trwa ??? Teoretycznie jestem zdrowa ale ni jak nie chce zaskoczyć teraz pójdę chyba do lekarza żeby się gruntownie przebadać bo wkrecam sobie różne rZeczy ze może coś Mi dolega tylko o tym nie wiem dlatego wole wiedzieć i bynajmniej mogę zacząć to leczyć a jak się okaże wszytsko ok to bede wiedzieć ze trzeba cierpliwie czekać ☺ pozdrawiam
 
Do góry