reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No mi też nie... :( Zaczynamy nowy cykl... Tzn @Lanvin , Ty jeszcze teoretycznie nie:) W tym bardziej się przyłożę, będę mierzyć temp itd, mam nadzieję, że się nam wszystkim uda ;) Dziewczyny, tak z innej beczki, przyjmujecie kwas foliowy?
Ja biorę od początku starań teraz zamiast zwykłego biorę prenatal uno gin mi polecił ma fajny skład i dodatkowo selen i magnez z b6

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja zaczęłam brać we wrześniu :)



To pomyśl, że ja od października do marca miałam tylko 3 cykle, a mogłam mieć 6, nie wiedziałam kiedy jest owu po odstawieniu tabletek i przez to zmarnowalam tyle czasu...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
ja od stycznia przyjmuję:)
Ja biorę od początku starań teraz zamiast zwykłego biorę prenatal uno gin mi polecił ma fajny skład i dodatkowo selen i magnez z b12.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biorę od stycznia taki rossmanowy, myślicie, że będzie ok?
 
Dziękuję a U Ciebie tabelce widzę już 3 dzidziuś ? Super u mnie jedna córeczka na stanie 4 łatka jest cudowna marzy mi się rodzeństwo dla niej w jakim wieku są Twoje dzieciaczki? Jeśli mogę widzieć ile czasu staralas o poprzednie ciąże ? Pytam z ciekawosci bo jestesmy w podobnym wieku
Tak ja staram się o 3[emoji4]mam dwóch synów w wieku prawie 11 lat i 8 lat.
Marzy mi się córeczka..[emoji57]
Pierwszy syn to wpadka[emoji6]A drugi planowany a starania około pół roku.teraz mam 8 miesiąc starań ale po drugim synu choruje na niedoczynność tarczycy i wiem ze to dlatego mi się nie udaje.wczoraj jak dostałam okres naprawdę byłam załamana.poplakalam sobie i dziś mi lepiej już.uda nam się wkoncu zobaczysz!!a Ty ile się starasz?[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mystery hmm nie znam sie :p cuda :)

@Emzilka aaaaaa dziewczynka [emoji7] jejciu jak mi sie marzy pierwsza dziewczynka :)


Mamy update w kwestii lipolizy. W odwodzie nie ma zadnej roznicy ale tego mozna bylo sie spodziewac po 1 zabiegu. Za to widze ogoromna roznica przy dotyku! Przed zabiegiem bryczesy mialam takie twarde i ubite a teraz sa mieciusie [emoji7]takze dziala! [emoji173] jesli nie bedzie 2 kresek to przy nastepnej wizycie w PL ide na kolejny :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pisałam Ci już myszka @17.06. [emoji6] marzec - kwiecień - maj to są moje miesiące [emoji3]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem, ale ja mam zepsuty komputer i mogę uzupełniać tylko w pracy, dlatego pisałam kiedyś, żebyście najlepiej na priv wysyłaly :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry