reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Lanvin nie uwierzę, dopóki @ nie przyjdzie!

@MoKa przydałoby się troszkę więcej cierpliwości, co? Mnie też jej brakuje...

@Docia1975 oby tylko Ci się udało tym razem:)

A ja napisałam do ginekologa i mam czekać cierpliwie na @...:) ;)
A co to jest cierpliwość?????????

Oj tak. Zdecydowanie brakuje już mi cierpliwości. Nie młodnieję a tu już leci drugi rok starań w czym jak wiadomo jeden kompletnie zmarnowany no i tak naprawdę staram się sobie wmówić że moje starania rzeczywiście zaczęły się po operacji czyli w marcu to oznacza że za mną de facto trzy cykle starań ale i tak jakoś mi ciężko...
 
reklama
@Lanvin e tam doopa, uwierze, ze po ptokach dopiero jak przyjdzie malpiszon.
Hmm serio sie przypalalo? Zelazka Tefal sa moimi ulubionymi i nie mialam z nimi nigdy problemu. Nasze sie juz rozwala i chcce kupic ale zelazko systemowe Tefala. Mialam przyjemnosc nim prasowac i je uwielbiam :)

@mystery cacy, ze jest babelek. A grzybica to czesto pierwszy objaw ciazy, leki i bedzie okej :) nie stresuj sie.

@korneliakamila
Ale przeciez co troche mamy 2 kreski na forum. Nie sa kazdego dnia bo az nas tyle tutaj sie nie udziela ale co chwilke przeciez sa :)

U mnie Ovia pokazuje fertility score 9/10.
Test owulacyjny dopiero leciutenko rozowy, apki wyliczaja owulke na 26 maja [emoji1377]

Kiepsko sie dzisiaj czuje i chyba zostane w domu. Chyba migrena mnie atakuje, juz wzielam leki profilaktycznie :/



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jaa też uwielbiam Tefala! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 807750

Dziewczyny na czerwono poproszę o aktualizację i oznaczcie mnie w poście, albo podeślijcie na priv, uzupełnić mogę do ok. 15, później nie mam już jak.
@Lanvin ja jeszcze nie podam Ci terminu kolejnej @ bo jeszcze nie przyszła jak będzie dam znać coś mi się pochrzanilo zawsze regularne cykle a teraz nie wiem co jest grane gdyby nie tempka i negatywny tescior to bym się już cieszyła a tak lipa:dry: też mnie wkurza ze różnicą wieku coraz wiekszai dołuje mnie ze niektórym to przychodzi od tak kiedy sobie zaplanuje nawet płeć planują i zachodzą w ciążę na pstrykniecie no ale cóż życie nie można mieć wszystkiego na odrazu
Zobacz załącznik 807750

Dziewczyny na czerwono poproszę o aktualizację i oznaczcie mnie w poście, albo podeślijcie na priv, uzupełnić mogę do ok. 15, później nie mam już jak.
 
Babeczki czy któraś z Was stosowala żel conceive plus to jest żel ponoć ułatwiający zajście w ciążę w przypadku niezbyt dobrego śluzu ? Zastanawiam się nad nim bo moja kuzynka która rok nie mogła zajść w ciążę twierdzi ze dzięki niemu jej się udało w pierwszym cyklu nie wiem może się na niego skuszę napewno Nie zaszkodzi ? ☺
 
Korneliakamila ja jeszcze ponad rok temu bylam zalamana ze nasze plany o potomstwie odwleka sie nie wiadomo o ile i czy w ogóle bedzie drugie dziecko. Moje wyniki badan byly mega zle. Endo tez nie pocieszala. Do tego moj wiek i tez coraz większa różnica między dziećmi ale cóż czasu nie cogne a kilka lat wcześniej nie bylo możliwość nawet o mysleniu o drugim dziecku.
My wykanczamy poddasze i się przy okazji ale teraz jak znalazl będą nowe sypialnie dla dzieci :-) lada chwila mam nadzieje będę kolory wybierać. Bo w pierwszej kolejnosci schody na górę.
 
Hej kobietki. Nadrobilam ponad 200 postów :o. Ja ciagle w pracy. Dzisiaj 8dc. M będzie 12dc. Wcinam donga chociaż miałam nie brać. Pierwsxe opakowanie wywalilam do śmieci, ale zamówiłam nowe.
Dzwonił do mnie mój gin w sprawie wysokiej prolaktyny, ale mówił, ze czeka na mnie w poniedziałek na wizycie i wtedy wszystko ustalimy. Ale będą leki. No i podejrzymy czy owu jest czy była. Będzie to 15dc.
@Lanvin ty się nie wyglupiaj tylko temp do góry i dwie kreski pokazuj. Docia , kotek czekam z niecierpliwością co u was :).
 
Babeczki czy któraś z Was stosowala żel conceive plus to jest żel ponoć ułatwiający zajście w ciążę w przypadku niezbyt dobrego śluzu ? Zastanawiam się nad nim bo moja kuzynka która rok nie mogła zajść w ciążę twierdzi ze dzięki niemu jej się udało w pierwszym cyklu nie wiem może się na niego skuszę napewno Nie zaszkodzi ? [emoji5]

Ja to teraz pierwszy cykl stosowalam. Czy działa to nie powiem [emoji6]
Ja nie z tych co maja duzo sluzu wiec ułatwił mi życie
 
Ja to teraz pierwszy cykl stosowalam. Czy działa to nie powiem [emoji6]
Ja nie z tych co maja duzo sluzu wiec ułatwił mi życie

To ja z checia sie podziele sluzem. U mnie go wiardami mozna rozdawac, podczas przytulanek czesto musze sie podcierac bo tyle go mam, ze przestajemy cokolwiek czuc.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Babeczki czy któraś z Was stosowala żel conceive plus to jest żel ponoć ułatwiający zajście w ciążę w przypadku niezbyt dobrego śluzu ? Zastanawiam się nad nim bo moja kuzynka która rok nie mogła zajść w ciążę twierdzi ze dzięki niemu jej się udało w pierwszym cyklu nie wiem może się na niego skuszę napewno Nie zaszkodzi ? ☺
Mam używam,jeszcze nie zaszlam
 
Do góry