reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się, chciałam napisać wiosennie, ale chyba bardziej właściwie będzie letnio :) U mnie już 22 stopnie, a ma być 27 :szok:
Zaczęłam przygodę z clo dzisiaj. Jestem chyba za bardzo nakręcona. Jak się nie uda to tym razem na pewno będzie załamka :( Ale na razie myślę pozytywnie. Podobno po clo owu wypada między 11, a 15 dc. Możemy działać tylko od piątku do niedzieli, to mam nadzieję, że się wstrzelimy ;) To będą 12,13 i 14 dc. Mam nadzieję, że się owu nie przesunie, bo będzie dupa z tego cyklu :(
Miłego dnia dziołszki :)
 
reklama
Hej hej i ja się witam w ten piękny, słoneczny poranek. Wczorajsze Wasze informacje o dupku mnie trochę podłamały ehh. Straciłam nadzieję na ten cykl

Noo ja dupka tez mialam przykaz brac po owulce... Bylam na monitoringu i kazal za 1,,5 dni brac bo bedzie juz po.. Wzielam po 2 dniach... Moze lekarz widzial, ze owulka bedzie wczesniej?
 
Witam się, chciałam napisać wiosennie, ale chyba bardziej właściwie będzie letnio :) U mnie już 22 stopnie, a ma być 27 :szok:
Zaczęłam przygodę z clo dzisiaj. Jestem chyba za bardzo nakręcona. Jak się nie uda to tym razem na pewno będzie załamka :( Ale na razie myślę pozytywnie. Podobno po clo owu wypada między 11, a 15 dc. Możemy działać tylko od piątku do niedzieli, to mam nadzieję, że się wstrzelimy ;) To będą 12,13 i 14 dc. Mam nadzieję, że się owu nie przesunie, bo będzie dupa z tego cyklu :(
Miłego dnia dziołszki :)
Życzę wstrzelenia się :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ketsurui kochana to jedziemy na tym samym wózku :-D a którego dnia idziesz na monitoring? Bierzesz jedną tabletkę? 3dc przez 5 dni?mi niestety głowa też nie sprzyja.. chociaż tą @przyjęłam bez łez i nawet się ucieszylam że w końcu przyszła i można działać dalej.. 18 cs:oo:
 
A kiedy teoretycznie malpiszon powinien u Ciebie byc? Dzis 10dpo, dobrze licze?
Tak, 10dpo niby. @ powinna przyjść 24.04. Chociaż na początku ovufriend wyznaczył mi owu na 14 dc, czyli dwa dni wcześniej.


Witam się, chciałam napisać wiosennie, ale chyba bardziej właściwie będzie letnio :) U mnie już 22 stopnie, a ma być 27 :szok:
Zaczęłam przygodę z clo dzisiaj. Jestem chyba za bardzo nakręcona. Jak się nie uda to tym razem na pewno będzie załamka :( Ale na razie myślę pozytywnie. Podobno po clo owu wypada między 11, a 15 dc. Możemy działać tylko od piątku do niedzieli, to mam nadzieję, że się wstrzelimy ;) To będą 12,13 i 14 dc. Mam nadzieję, że się owu nie przesunie, bo będzie dupa z tego cyklu :(
Miłego dnia dziołszki :)
Kciuki, kochana!
U nas tez od rana gorąco...wczoraj wieczorem termometr pokazywał ponad 30 stopni...ale u nas na dolnym Śląsku zazwyczaj jest najbardziej gorąco :/



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
JA biorę luteinę podjęzykową raz dziennie po jednej tabletce. Czy ona też podwyższa temperaturę czy tylko ta do pochwowa?

Każda luteina podnosi temperaturę. Nie ma znaczenia jak brana bo chodzi o progesteron który właśnie sprawia że tempka jest wyższa.

Hej hej i ja się witam w ten piękny, słoneczny poranek. Wczorajsze Wasze informacje o dupku mnie trochę podłamały ehh. Straciłam nadzieję na ten cykl

Nie ma co tracić nadzei dopóki nie ma @. Nigdy nie należy tracić nadziei. Mój lekarz mi powiedział że widział już takie przypadki par którym się udało a w sumie nie miało prawa że dopóki kobieta ma macicę to nigdy nie powie że nie będzie miała dzieci :)
 
ketsurui kochana to jedziemy na tym samym wózku :-D a którego dnia idziesz na monitoring? Bierzesz jedną tabletkę? 3dc przez 5 dni?mi niestety głowa też nie sprzyja.. chociaż tą @przyjęłam bez łez i nawet się ucieszylam że w końcu przyszła i można działać dalej.. 18 cs:oo:
Mam dwie tabletki od 5 do 9 dc. Mam od cholery pęcherzyków, ale nie rosną :( W tym cyklu pójdę już po owu niestety, bo jestem na szkoleniu w przyszłym tygodniu i wracam w czwartek wieczorem, a mój lekarz przyjmuje tylko w pon i środy, także idę do niego dopiero 29 maja :(
W końcu nam się uda, wierzę w to :)
 
reklama
Dzień dobry w ten piękny dzień. :) dziś piękna pogoda a ja będę w pracy od 12:00 do 18:00 ehhhhh.... No trudno, za to zamierzam właśnie zrobić śniadanie i z moim m zjeść je na tarasie :D
Zrób fotkę z tarasu ;)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry