reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Taka mnie wlasnie naszla mysl. Pytanie do mam - jak radzicie sobie z miloscia do dzieci? Moze to dziwnie brzmi ;) bo ja jak patrze na mojego psa to milosc do tego gnoma tak mnie zalewa, ze czasem czuje jak mnie zgniata, az zapiera dech w piersiach. Milosc do dziecka jest zapewnie duuuuzo wieksza i az sie boje czy jej podolam [emoji33] ze sobie nie poradze z ogarnieciem tak wielkiej milosci. takie rozmyslania mnie dopadly patrzac na ta mija mala-wielka milosc :)

1494257427-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Jak dla mnie milosc do mojej suni prawie sie równa z miłością do corci ... kocham jajka swoje drugie dziecko.. bezcenne jak moj M bawi sie corcia a Amy mu zabawke przynosi ze ona tez chce [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko dupsko mi od tych książek urosło ... dajcie namiary na jakas dobra dietę bo 10 kilo musze zwalić ... u nas dzis 98F było a janiemam ciuchow i taniej dieta wyjdzie niż zmiana szafy [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej :)

Ale dziś piękny dzień:) Zapowiadają u nas 28 stopni i do tego piąteczek :)

Pisałyście o wózkach .... Ja mam po córce wózek z firmy BEXA 3w1 i jestem z niego mega zadowolona :) Może nie jest jakiś duży i ładny ale bardzo praktyczny. Zwinny, leciutki i szybko można go złożyć i zapakować do auta:) ja jakieś trzy tygodnie po cesarce nie miałam problemu żeby go złożyć i wpakować do auta :) Górę montujemy jak chcemy tyłem lub przodem. Ja mam fioletowy. W zestawie gondola, spacerówka i nosidło wraz z adapterem do kół. Wszystkie osłonki, koszyk pod wózek i torba. Folia przeciwdeszczowa i moskitiera. 4 lata temu koszt około 1400 zł. Jedyne co dokupiłam to parasolka.

179606.jpeg


images
 
Witam z rana :)

@Paraplu, dzięki za zdjęcia, wózek świetny! Nie widziałam w Polsce takiego, zupełnie inny niż te, które jeżdżą u nas. Ja tez bym chętnie kupiła w takie wzory, ale po pierwsze - kasa, po drugie - jak znam życie, to M by się nie podobał, więc pewnie skończy się na szarym :)

@queenb faza max widzę, że takie zakupy robisz, niezła jesteś [emoji23] [emoji23] [emoji23] ja aż takich planów jak butelki, czy smoczki to nie mam. Co do wózka, to już też nie [emoji2] ale nie przeszkadza mi @Spark jak się dzielicie przemyśleniami co do artykułów dziecięcych, ja akurat cieszę się razem z Wami, to prawie jakbym ja z Wami wybierała [emoji12]

U mnie dzisiaj temperatura lekko spadła, mam nadzieje, ze nie wróży to tendencji spadkowej [emoji20] piersi wciąż bolą, tak mi siadlo na głowę, że w nocy spać nie mogłam, że sprawdzałam, czy nadal bolą :| w ogóle od 3 dni tak mi zlw żołądku jeździ, że aż wstyd. Wczoraj klient siedział, radio mi się zawiesiło, a mój żołądek taki koncert dał, że musiałam wyjść do kuchni, bo wstyd[emoji23] [emoji23]

1495174216-aaaaaa.png


A rano miałam sen...śniło mi się, że urodziłam i siedziałam z maleństwem na rękach. To był tak realistyczny sen, że nawet czułam zapach dziecięcej skóry!!! Ehhh, to pewnie zwiastuje, że @ przylezie na dniach. Do tego wysypalo mnie na twarzy jak nigdy :/

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej hej i ja się witam w ten piękny, słoneczny poranek. Wczorajsze Wasze informacje o dupku mnie trochę podłamały ehh. Straciłam nadzieję na ten cykl
 
reklama
Witam z rana :)

Parapet, dzięki za zdjęcia, wózek świetny! Nie widziałam w Polsce takiego, zupełnie inny niż te, które jeżdżą u nas. Ja tez bym chętnie kupiła w takie wzory, ale po pierwsze - kasa, po drugie - jak znam życie, to M by się nie podobał, więc pewnie skończy się na szarym :)

@queenb faza max widzę, że takie zakupy robisz, niezła jesteś [emoji23] [emoji23] [emoji23] ja aż takich planów jak butelki, czy smoczki to nie mam. Co do wózka, to już też nie [emoji2] ale nie przeszkadza mi @Spark jak się dzielicie przemyśleniami co do artykułów dziecięcych, ja akurat cieszę się razem z Wami, to prawie jakbym ja z Wami wybierała [emoji12]

U mnie dzisiaj temperatura lekko spadła, mam nadzieje, ze nie wróży to tendencji spadkowej [emoji20] piersi wciąż bolą, tak mi siadlo na głowę, że w nocy spać nie mogłam, że sprawdzałam, czy nadal bolą :| w ogóle od 3 dni tak mi zlw żołądku jeździ, że aż wstyd. Wczoraj klient siedział, radio mi się zawiesiło, a mój żołądek taki koncert dał, że musiałam wyjść do kuchni, bo wstyd[emoji23] [emoji23]

1495174216-aaaaaa.png


A rano miałam sen...śniło mi się, że urodziłam i siedziałam z maleństwem na rękach. To był tak realistyczny sen, że nawet czułam zapach dziecięcej skóry!!! Ehhh, to pewnie zwiastuje, że @ przylezie na dniach. Do tego wysypalo mnie na twarzy jak nigdy :/

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

A kiedy teoretycznie malpiszon powinien u Ciebie byc? Dzis 10dpo, dobrze licze?
 
Do góry