reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Mififi a mialas badanie na toksoplazmoze ??
Ja wlasnie je zrobilam i czekam na wyniki bo znajoma poronila 2 razy okazalo sie ze ma toksmoplazmoze mimo ze nigdy nie miala kota i nigdy nie miala stycznosci. Zas druga okazalo sie ze nie ma toksoplazmozy ale za to majac kota w domu do ukladu rozrodczego dostal sie 1 wlos siersci i on powodowal poronienia
 
Mififi a mialas badanie na toksoplazmoze ??
Ja wlasnie je zrobilam i czekam na wyniki bo znajoma poronila 2 razy okazalo sie ze ma toksmoplazmoze mimo ze nigdy nie miala kota i nigdy nie miala stycznosci. Zas druga okazalo sie ze nie ma toksoplazmozy ale za to majac kota w domu do ukladu rozrodczego dostal sie 1 wlos siersci i on powodowal poronienia
Toxo to szybciej z niedomytych warzyw i owoców niż kota[emoji6]bo to w kocich odchodach. Jak się dba o higienę przy kocie zmienia w rękawiczkach to ryzyko toxo znikome.

Ale ten włos...kurcze...dziwne...a jak odkryli?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mfifi cooo?????[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] jak to[emoji26][emoji26][emoji26] co mówią lekarze, który to był tydzień??

Emsi, ale piekna dama[emoji7] na jakie wyniki z krwi czekasz?? Genetyczne?
Gratki pozytywnych prenatalnych[emoji106][emoji106][emoji106]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Tak, test Pappa. Dzięki [emoji8]

@mfifi04 brawo siłaczko nasza !!! Trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana ! [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ah ja miałam pisac czy ktoś nie miał żadnych objawów ciążowych ... a był w ciazy... ja kompletnie nic nie czuje.. żadnych objawów na @... cyce dalej nie bola juz nie wiem co o tym myślec ... za cztery dni małpa ma przyjsc ... czasem mnie tylko jajniki na zmiane kłują


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja w tej ciąży tak mam zero objawów. Nic. Aż w szoku jestem, że można tak ciąże przechodzić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mififi a mialas badanie na toksoplazmoze ??
Ja wlasnie je zrobilam i czekam na wyniki bo znajoma poronila 2 razy okazalo sie ze ma toksmoplazmoze mimo ze nigdy nie miala kota i nigdy nie miala stycznosci. Zas druga okazalo sie ze nie ma toksoplazmozy ale za to majac kota w domu do ukladu rozrodczego dostal sie 1 wlos siersci i on powodowal poronienia
Tak miałam wyszło delikatne podwyższone podobno były ok.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prubuje nadrobić zaległości , czytam i czytam niestety z czasem ostatnio kiepsko. U mnie dziisja 29 dc test negatywny , tak wiec nie mam co sobie robić nadzieji, pozostaje oczekiwanie na @. Oby przyszła i poszła jak najszybciej :-( Mam nadzije że maj będzie dla nas wszystkich owocny.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się z rana, my wczoraj pogrilowalismy. M się napił tak że nie reagował na nocne zaczepki , ale rano nadrobil. Teraz idę dalej odsypiac bo dopiero o 2 byłam w łóżku.
A i spuchly mi wargi,nie wiadomo czy to nie odczyn alergicznych na aparat , kolczyków z żadnego metalu nie mogę nosić. Oby to nie to.
@mfifi04 chyba faktycznie musisz porobić badania. Hormony w każdej fazie już robiłaś?? Czy nic?? Bo już nie pamiętam, która co ma porobione , lekarka masakra. Mój jak coś nie tak to oddzwania nawet w nocy. Ostatnio po 22 dzwonił, gdzie jyz na nim psy wieszalam hehe. Ale uratował swój honor
Jak się dzisiaj czujesz i fizycznie i psychicznie??
 
Do góry