reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Oni twierdzą, że wtedy wodniaka nie było tylko jajowód skręcony od zrostów i tam płyn się zebrał i że jak zrosty usunęli to płyn wypłynął i kontrast super przeszedł...
Nie wiem więc co się dzieje... Będę lekarz powiedział że to może być wodniak poza jajowodem ale coś nie wierzę... Czeka mnie więc już trzecia operacja... A ledwo l4 skończyłam
Wiesz na ten temat tobie nic nie powiem bo nigdy nie miałam z tym styczności.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana jesteś siłaczka!!! Ja sobie nie wyobrazam gdybym miała to po raz kolejny przechodzić. Mam nadzieję że nie będę ale życie bywa okrutne jak to widać w twoim przypadku i wielu innych dziewczyn. Powoli tracę nadzieję że się uda następnym razem. Chciałabym zarazić się od ciebie ta siła i optymizmem! [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam innego wyjścia najgorzej jest się poddać. Wszystkie będziemy mama jesteśmy tu po to by się wspierać!!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już mogę pisać musiałam sobie wszystko poukładać w głowie. Zwolniłam się rano z pracy słabo mi było i plamienie. Poszliśmy z moim na IP zadał mnie gin powiedział że faktycznie jest krew i nic nie widzi na usg. Zrobił mi betę wynik 5 z groszem. Wcześniej pisałam do mojej gin co mam robić jak mam plamienia to suk* mi napisała że jest na urlopie nie mam jej przeszkadzać i kontaktować się po 4 maja. Pozbierałam myśli szukałam profesora w Poznaniu. Ginekolog - endokrynolog. Oczywiście prywatnie. Dziewczyny ja się nie poddam tak łatwo!!!! Jesteście mega kochane dajecie tyle wsparcia ze jest nie do opisania[emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] za to Was wszystkie kocham[emoji177] [emoji177] [emoji177] jesteście wspaniałe i dajecie nadzieję. Więc podnieść się i działamy dalej. Bo płacz tu nie pomoże!!!! Dzięki[emoji178] [emoji178]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Znajdź dobrego lekarza, który Ci pomoże. Cieszę się z Twojego podejscia. Jesteś bardzo silna i dzielna. Bardzo pragnę Twojego szczęścia i życzę Ci jak najlepiej ❤
 
reklama
Do góry