reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się i ja :) Zaczynam świętować majówkę. Pakujemy się i jedziemy ekipą na wycieczkę do Krakowa i Pragi, wracamy dopiero 3 w nocy, a 4 do pracy, więc przez parę dni mnie nie będzie :)Życzę Wam spokojnej majówki, ładnej pogody i odpoczynku:)

Udanego wypoczynku :)

Ej, dziewczyny mam takie głupie pytanie ale strasznie mnie to nurtuje. Mianowicie: często się bzykamy na pieska, bo tak lubimy i często tak kończymy no i wtedy dzieje się tak, ze jak on wyciąga swojego małego i zanim ja się obrócę na plecy to tej spermy dużo wypływa nieraz mam takie wrażenie, że cała. Tez tak macie? Chyba to nie szkodzi? Wydaje mi się, ze ta wystrzelona już tam głęboko sobie zostaje a wypływa tylko ta "z wierzchu"? Przepraszam, ze tak szczegółowo ale nie daje mi to spokoju :)

Tez mam tylozgiecie i my roznie konczymy a co ma wyplynac i wplynac to i tak bedzie :) Moj m sie jeszcze zawsze ze mnie smieje jak leze po z nogami w gorze i mowi ze nic nie daje, a ja mowie ze oczywiscie ze daje na moja psychike :)

Kochane ja dziś po usg prenatalnym, wszystko super ufff
emoji4.png
za 3 tygodnie wynik z krwi, musi być dobrze !

No to pieknie :)

Już mogę pisać musiałam sobie wszystko poukładać w głowie. Zwolniłam się rano z pracy słabo mi było i plamienie. Poszliśmy z moim na IP zadał mnie gin powiedział że faktycznie jest krew i nic nie widzi na usg. Zrobił mi betę wynik 5 z groszem. Wcześniej pisałam do mojej gin co mam robić jak mam plamienia to suk* mi napisała że jest na urlopie nie mam jej przeszkadzać i kontaktować się po 4 maja. Pozbierałam myśli szukałam profesora w Poznaniu. Ginekolog - endokrynolog. Oczywiście prywatnie. Dziewczyny ja się nie poddam tak łatwo!!!! Jesteście mega kochane dajecie tyle wsparcia ze jest nie do opisania
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
za to Was wszystkie kocham
emoji177.png
emoji177.png
emoji177.png
jesteście wspaniałe i dajecie nadzieję. Więc podnieść się i działamy dalej. Bo płacz tu nie pomoże!!!! Dzięki
emoji178.png
emoji178.png

Jestes Wileka! Naprawde podziwiam i sciskam mocno! Musisz zmienic lekarza i zobaczysz ze w koncu sie uda. Ja po poronieniu tez zmienilam bo moj lekarz nawet mi zwolnienia do pracy wtedy nie dal!
Tak jak dziewczyny mowia moze jakoes badania zeby wylkuczyc podloze genetyczne czekamy do @ i znow do dziela!
 
reklama
Udanego wypoczynku :)



Tez mam tylozgiecie i my roznie konczymy a co ma wyplynac i wplynac to i tak bedzie :) Moj m sie jeszcze zawsze ze mnie smieje jak leze po z nogami w gorze i mowi ze nic nie daje, a ja mowie ze oczywiscie ze daje na moja psychike :)



No to pieknie :)



Jestes Wileka! Naprawde podziwiam i sciskam mocno! Musisz zmienic lekarza i zobaczysz ze w koncu sie uda. Ja po poronieniu tez zmienilam bo moj lekarz nawet mi zwolnienia do pracy wtedy nie dal!
Tak jak dziewczyny mowia moze jakoes badania zeby wylkuczyc podloze genetyczne czekamy do @ i znow do dziela!
Jestem zbyt młoda aby się poddać!! Nie dam nikomu tej satysfakcji że się poddaje. Będę walczyć tak długo jak będzie nadzieja;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybacz nie jesteś w temacie. Nie nadrobie. Co się dzieje?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Wrzucę to co pisałam dziś po wizycie:
Ja już nic z tego nie rozumiem :( pęcherzyk tylko jeden mimo zastrzyków... Tylko na razie ma 12 mm... Na dodatek lekarz znowu widzi coś co wygląda jak wodniak a jak miałam dwa miesiące temu operację to podobno okazało się że żadnego wodniaka nie ma.
Już serio nic z tego nie rozumiem ale jestem załamana :(
Najbardziej mnie załamuje to coś co w USG wygląda jak wodniak. Specjalnie mnie wysłali na operację żeby go usunąć a jak się nie da to nawet usunąć cały jajowód, żeby było czysto w razie czego do in vitro a podczas operacji stwierdzono, że nie ma żadnego wodniaka. To k..rwa co? Schował się przed skalpelem? Jak to jest możliwe, że przed laparoskopią był, po jest a w trakcie nikt go nie widział nigdzie
 
Już mogę pisać musiałam sobie wszystko poukładać w głowie. Zwolniłam się rano z pracy słabo mi było i plamienie. Poszliśmy z moim na IP zadał mnie gin powiedział że faktycznie jest krew i nic nie widzi na usg. Zrobił mi betę wynik 5 z groszem. Wcześniej pisałam do mojej gin co mam robić jak mam plamienia to suk* mi napisała że jest na urlopie nie mam jej przeszkadzać i kontaktować się po 4 maja. Pozbierałam myśli szukałam profesora w Poznaniu. Ginekolog - endokrynolog. Oczywiście prywatnie. Dziewczyny ja się nie poddam tak łatwo!!!! Jesteście mega kochane dajecie tyle wsparcia ze jest nie do opisania[emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] za to Was wszystkie kocham[emoji177] [emoji177] [emoji177] jesteście wspaniałe i dajecie nadzieję. Więc podnieść się i działamy dalej. Bo płacz tu nie pomoże!!!! Dzięki[emoji178] [emoji178]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby wszystko się ułożyło i szybko to szczęście wróciło! Musi! Bo cudowna z ciebie dziewczyna [emoji6] podziwiam i szanuje za takie nastawienie! [emoji8]
Musi się utrzymywać na poziomie powyżej 0,2. U mnie skok jest na początku o 0,1, kolejnego dnia podobnie :)



Praga...uwielbiam [emoji7]



Też trochę wypływa zawsze.



Ja też z tyłozgięciem, faktycznie lepiej od tyłu :) ja osobiście mam większą przyjemność w takich pozycjach :)



Dlaczego jesteś sama?



Dobrze to wygląda [emoji110]



Nieee...[emoji24] tak mi przykro... [emoji17][emoji17]



Piękna Majunia [emoji8]



Bardzo dobrze robisz, zmień gina i w końcu się uda, wszystko będzie dobrze [emoji8] bardzo mocno tule i trzymam kciuki [emoji8]



qdkkj44j6bi2vbec.png

Kochana, myslisz, że owu mogłabyc tego 13dc? Mimo, że w 14 test owu był ciut mocniejszy? Od 15 juz biało..
jeżeli tak bedzie to uduszę mojego M [emoji23] taka wtedy miałam chęć a on chrapał w najlepsze [emoji35]
Co do materiałów do remontu to teraz jest taki wybór, że masakra.. tylko mieć wypchany portfel i kupować [emoji12] kiedyś mama mi opowiadała, że oni to za meblościanką stali w kolejce i wszyscy mieli takie same [emoji23] śmieje się z tego ale z drugiej strony fajnie bo mieli kasę, a produktów było mało, a teraz.. jak remontowaliśmy nasze mieszkanie i wiedziałam jaką suma dysponujemy, to trzeba było z wielu rzeczy rezygnować z powodu ceny [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrzucę to co pisałam dziś po wizycie:
Ja już nic z tego nie rozumiem :( pęcherzyk tylko jeden mimo zastrzyków... Tylko na razie ma 12 mm... Na dodatek lekarz znowu widzi coś co wygląda jak wodniak a jak miałam dwa miesiące temu operację to podobno okazało się że żadnego wodniaka nie ma.
Już serio nic z tego nie rozumiem ale jestem załamana :(
Najbardziej mnie załamuje to coś co w USG wygląda jak wodniak. Specjalnie mnie wysłali na operację żeby go usunąć a jak się nie da to nawet usunąć cały jajowód, żeby było czysto w razie czego do in vitro a podczas operacji stwierdzono, że nie ma żadnego wodniaka. To k..rwa co? Schował się przed skalpelem? Jak to jest możliwe, że przed laparoskopią był, po jest a w trakcie nikt go nie widział nigdzie
Czyli operacja była na wodniaka mieli go usunąć i tego nie zrobili w takim razie co usunęli? Co ci lekarze z nami robia. Byłaś u innego lekarza po opinie?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli operacja była na wodniaka mieli go usunąć i tego nie zrobili w takim razie co usunęli? Co ci lekarze z nami robia. Byłaś u innego lekarza po opinie?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Oni twierdzą, że wtedy wodniaka nie było tylko jajowód skręcony od zrostów i tam płyn się zebrał i że jak zrosty usunęli to płyn wypłynął i kontrast super przeszedł...
Nie wiem więc co się dzieje... Będę lekarz powiedział że to może być wodniak poza jajowodem ale coś nie wierzę... Czeka mnie więc już trzecia operacja... A ledwo l4 skończyłam
 
reklama
Już mogę pisać musiałam sobie wszystko poukładać w głowie. Zwolniłam się rano z pracy słabo mi było i plamienie. Poszliśmy z moim na IP zadał mnie gin powiedział że faktycznie jest krew i nic nie widzi na usg. Zrobił mi betę wynik 5 z groszem. Wcześniej pisałam do mojej gin co mam robić jak mam plamienia to suk* mi napisała że jest na urlopie nie mam jej przeszkadzać i kontaktować się po 4 maja. Pozbierałam myśli szukałam profesora w Poznaniu. Ginekolog - endokrynolog. Oczywiście prywatnie. Dziewczyny ja się nie poddam tak łatwo!!!! Jesteście mega kochane dajecie tyle wsparcia ze jest nie do opisania[emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] za to Was wszystkie kocham[emoji177] [emoji177] [emoji177] jesteście wspaniałe i dajecie nadzieję. Więc podnieść się i działamy dalej. Bo płacz tu nie pomoże!!!! Dzięki[emoji178] [emoji178]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jesteś siłaczka!!! Ja sobie nie wyobrazam gdybym miała to po raz kolejny przechodzić. Mam nadzieję że nie będę ale życie bywa okrutne jak to widać w twoim przypadku i wielu innych dziewczyn. Powoli tracę nadzieję że się uda następnym razem. Chciałabym zarazić się od ciebie ta siła i optymizmem! [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry