reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hey dziewczyny. Ja się wciąż biję z myślami... no bo jeśli to wodniak to jaki sens robić IUI? Lekarz jeden (spoza kliniki) mi powiedział, że ten wodniak może nie być w jajowodzie i że mogę próbować ale ja już sama nie wiem. Najgorsze, że teraz majówka, mojego lekarza nie ma i nie mam nawet jak dopytać. Już się nastawiam psychicznie, że pod koniec maja - zaraz po @ idę na operację. Chyba nie ma wyjścia i trzeba ten jajowód wyciąć. Że też akurat w tym miesiącu pęcherzyk musi być po jego stronie :(
 
reklama
Witam się i ja :) Zaczynam świętować majówkę. Pakujemy się i jedziemy ekipą na wycieczkę do Krakowa i Pragi, wracamy dopiero 3 w nocy, a 4 do pracy, więc przez parę dni mnie nie będzie :)Życzę Wam spokojnej majówki, ładnej pogody i odpoczynku:)
To fajny reset. Miłego wypoczynku
Miałam plamienia. Jestem na IP powtórzyli mi betę czekam na wyniki

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby to nic poważnego. Bierzesz duphaston albo luteina. Może coś z progesteron em. Albo się przemeczyłas

f2wlj44juj75ukos.png
 
Hey dziewczyny. Ja się wciąż biję z myślami... no bo jeśli to wodniak to jaki sens robić IUI? Lekarz jeden (spoza kliniki) mi powiedział, że ten wodniak może nie być w jajowodzie i że mogę próbować ale ja już sama nie wiem. Najgorsze, że teraz majówka, mojego lekarza nie ma i nie mam nawet jak dopytać. Już się nastawiam psychicznie, że pod koniec maja - zaraz po @ idę na operację. Chyba nie ma wyjścia i trzeba ten jajowód wyciąć. Że też akurat w tym miesiącu pęcherzyk musi być po jego stronie :(
To może faktycznie miesiąc przeczekać, zrobić usg między 5-7dc i sprawdzić, i jak wszystko będzie ok to wtedy spróbować. Dziwne to wszystko. Chociaż ja też miałam dwie histero bo mi na pierwszej nie usunęli polipa :/. I dwa cykle były w plecy.
 
Kurw* znowu poronilam!!!! [emoji26] [emoji25] beta spadła do 5.48

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem co czujesz. Tez to przeżyłam 2 razy w różnych tygodniach. Dobrze ze udaje Ci się zajść. Odpowiednie leki i lekarz i uda się. Choć smutek i żal są nie do opisania. I każda kolejna ciąża z jeszcze większym stresem.

f2wlj44juj75ukos.png
 
Witam się z rana, my wczoraj pogrilowalismy. M się napił tak że nie reagował na nocne zaczepki , ale rano nadrobil. Teraz idę dalej odsypiac bo dopiero o 2 byłam w łóżku.
A i spuchly mi wargi,nie wiadomo czy to nie odczyn alergicznych na aparat , kolczyków z żadnego metalu nie mogę nosić. Oby to nie to.
@mfifi04 chyba faktycznie musisz porobić badania. Hormony w każdej fazie już robiłaś?? Czy nic?? Bo już nie pamiętam, która co ma porobione , lekarka masakra. Mój jak coś nie tak to oddzwania nawet w nocy. Ostatnio po 22 dzwonił, gdzie jyz na nim psy wieszalam hehe. Ale uratował swój honor
Jak się dzisiaj czujesz i fizycznie i psychicznie??
Nie robiłam żadnych takich badań. Nie miałam pojęcia że taka sytuacja zdarzy się 2 razy. Dobrze jakoś leci. Mimo że serce krwawi to trzeba walczyć dalej. Jestem w pracy więc tak o tym nie myślę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam niedzielnie! Ja właśnie szykuje się do pracy [emoji20]
@mfifi04 planujesz robić jakieś badania? Ta ginekolozka zabilabym. Swojego za ten progesteron niski co go nie zauważył mam ochotę teraz na urlopie w Polsce zmieszać z błotem!

Dziś mierzenie temperatury i znowu dziwnie
1493535546-aaaaaa.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam niedzielnie! Ja właśnie szykuje się do pracy [emoji20]
@mfifi04 planujesz robić jakieś badania? Ta ginekolozka zabilabym. Swojego za ten progesteron niski co go nie zauważył mam ochotę teraz na urlopie w Polsce zmieszać z błotem!

Dziś mierzenie temperatury i znowu dziwnie
1493535546-aaaaaa.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie prolaktyna była ponad normę gin powiedziała że tego się nie leczy.
1493535725-aaaaaa.jpeg

1493535742-aaaaaa.jpeg

Morfologia i resztę było ok

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry