reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej Kochane :)

@marc @StorAnia trzymam kciuki. :)

@Spark byłam w takiej małej miejscowości koło Krynicy Zdroj. :) a Ty już masz kolejną wizytę czytałam; ) Tak szybko Ci lekarz wyznaczył?

Ja dzisiaj mam najgorszy dzień ze wszystkich. W pracy byłam tylko chwilę. Ledwo dojechalam. Tak mi było niedobrze. W domu od zapachu pieczonej kaczki zwymiotowalam. Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło. W radiu leciał Mateusz Ziolko "w Płomieniach" a mi się płakać chciało. Hormony szaleją.
Tylko mnie pociesza, ze to dobry znak. Mam nadzieję.
Myślę, że ten cykl stracony, ale dziękuję :)
Jajniki bolą, ale pewnie owulacji nie było.
 
reklama
Dziewczyny jestem bardzo szczupła a mam już zaokraglony brzuszek. W ubraniu nie widać gdyby ktoś obcy miał się zorientowac ale ja i mąż widzimy. Może jednak beda 2 serduszka hihi. Tak się śmieje. Ale chociaż jedno niech będzie i zdrowe i wszystko szczęśliwie :*
 

Załączniki

  • 20170210_221038-1-1.jpg
    20170210_221038-1-1.jpg
    198,7 KB · Wyświetleń: 122
Dziewczyny jestem bardzo szczupła a mam już zaokraglony brzuszek. W ubraniu nie widać gdyby ktoś obcy miał się zorientowac ale ja i mąż widzimy. Może jednak beda 2 serduszka hihi. Tak się śmieje. Ale chociaż jedno niech będzie i zdrowe i wszystko szczęśliwie :*
Kochana ten brzuszek masz piękny[emoji8] rośnijcię zdrowo :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobaczymy co czas pokaze :) oby 2 kreski.
Eeee tam, raczej nie. Zresztą nie przykładamy się wcale. Zdarza się coś co 3 dni... ;) skoro owulacji nie było to po co się zmuszać? Oboje jesteśmy zmęczeni tym wszystkim i pracą. Nie jest fajnie...
Dziewczyny jestem bardzo szczupła a mam już zaokraglony brzuszek. W ubraniu nie widać gdyby ktoś obcy miał się zorientowac ale ja i mąż widzimy. Może jednak beda 2 serduszka hihi. Tak się śmieje. Ale chociaż jedno niech będzie i zdrowe i wszystko szczęśliwie :*
Ale cudowny brzuszek. :D
 
Dziewczyny lekarz zadzwonil. Beta 1900 czyli przyrost dobry. Ale był zdania, że nic nie widział i podejrzewa pozamaciczną. Powiedział, że jak tylko się źle poczuję to od razu do szpitala maam jechać..... ja się dobrze czuję i znów się cieszę[emoji2][emoji2][emoji2]

@basia89 oby to była ostatnia!!!
Zdrówka życzę i żeby to było TO :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eeee tam, raczej nie. Zresztą nie przykładamy się wcale. Zdarza się coś co 3 dni... ;) skoro owulacji nie było to po co się zmuszać? Oboje jesteśmy zmęczeni tym wszystkim i pracą. Nie jest fajnie...

Ale cudowny brzuszek. :D
Aniu!! Jak to zmęczeni? Chcesz mieć fasolke? To na co czekasz. Podnieś cyc do góry[emoji173] i do dzieła[emoji2] zawsze mówili że życie zaczyna się po 40-stce[emoji106]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry