reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

O matko kochano!!!!

Karotka super, ekstra, cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!! [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
reklama
Berthus ja mam termin @ dopiero na 03.03 ... tak zapasy robię [emoji6]
Nie robie w tym cyklu testów owu ani niczego nie kontroluje ale za to porobie sobie ciążowe jak przyjdzie czas [emoji1]
A, kumam :) Ja zapasy testów ciazowych tez juz mam, 15 sztuk czeka ;)

Koncze powoli sciany, jak dobrze pojdzie to w weekend bede malowac [emoji7] wlasnie zamowilam panele podlogowe [emoji173]

Jejciu nie moge sie doczekac az bedzie gotowe i bede mogla postawic szafy [emoji7][emoji7][emoji7]

Malpy KUZWA nadal NIET, jak na zlosc!!! Tak czekam na ta histeroskopie a musi sie malpa skonczyc przed nastepnym piatkiem bo nico w badania [emoji24][emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jestes niezniszczalna :) jak patrze na twoje remonty, to az samej mi sie zachcialo zrobic remoncik malego pokoju - chociaz ja sama bym tego nie robila, bo tapety bym chciala :) A reszta to wystrój, wiec to juz moge robic ;)


Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg
NIESAMOWITE!!!!!!!!! Wow! Wklej prosze jeszcze raz swoj wykres z ovufriend, albo linka podaj! Musze sobie jeszcze raz przeanalizowac twoj wykres :) bo pierwsze przytulanki mialam w cyklu w ktorym dniu? a przed @ byly jakies przytulanki?


Witam [emoji4]
Powiedzcie mi dziewczyny czemu donga bierze sie tylko do owu? A jak sie weźmie kilka dni dłużej? [emoji16][emoji16]
Bo akurat w tym cyklu mam problem z określeniem owu [emoji23]
a064cfeeae91ec7ab4425851640fcb61.jpg
76c159ff93d0cde50d33a2d87c3dec3c.jpg
Po testach to pojecia nie mam kiedy u ciebie owu :) ale po wykresise, to rownie dobrze mogla byc owu w 8dc, a teraz spadek implantacyjny? :)


Dziewczynyyyyyy...ozeszqrwajapiertole....:errr::oo::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Jest bladzioch!!!!!!!!!!!!!!! Zaraz zawału dostanę!!!!!
Wrzucę fotkę testu jak najszybciej,ale...jest druga kreskaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jezuuu...
Gratulacje!!!!!! :)
Widzicie, dziewczyny, nie ma co zwlekac z robieniem testów ciazowych :) dzisiaj dwa przypadki mamy :):) szkoda, ze ja nigdy nie jestem w tych szczesciarach, ktore sa zaskoczone.. :)
 
O cholera, ale dzień [emoji16] auslanderka, karotka, gratulacje! [emoji7] [emoji7] Ale jajca [emoji1]
Jak tak patrzę na reakcję karotki to aż się boje swojej, jeszcze mi tu konto zablokują [emoji23] [emoji23]

Paraplu, ekipa remontowa z ciebie przednia [emoji1] jakbym zrobiła zdjęcie jak B położył tapetę w łazience, to byś padła [emoji23] Ale tłumacze sobie że to był jego pierwszy raz [emoji38]

Z tymi chlopami ja nir wiem, myślałam ze mój tylko taki lewy [emoji1] miesiąc się o żarówki prosiłam, siedzieliśmy 2 miesiące przy lampie do malowania [emoji23] zrobił żyrandol dopiero jak zadzwoniłam wkur..ona ze siedzę po ciemku, bo tylko światło w kuchnii zostało [emoji1]

Ja trochę z przyczajenia z krzaczorow się witam, nawet nie wiem który dc i czekam na @ [emoji1]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Gratuluję obu dwóch kresek. Ehh jednak komuś się udaje heh. Ja nie mierze temp ani nic rylko ten śluz niby obserwuje ake nic z tego nie wynika
 
Teraz tak patrząc na test 25 jest słaba więc myślę, że owu była ok. 5 dc przytulanki 7 jakoś jajo sie zapłodniło i dzisiaj jest 10dpo. Moja teoria. Zobacze jutro wynik bety to będzie wiadomo coś więcej. A i kupię kolejną 25 i jutro rano też zatestuję, sprawdzę czy ciemnieje.

@Karotka gratki[emoji2]
 
reklama
Teraz tak patrząc na test 25 jest słaba więc myślę, że owu była ok. 5 dc przytulanki 7 jakoś jajo sie zapłodniło i dzisiaj jest 10dpo. Moja teoria. Zobacze jutro wynik bety to będzie wiadomo coś więcej. A i kupię kolejną 25 i jutro rano też zatestuję, sprawdzę czy ciemnieje.

@Karotka gratki[emoji2]
No moze moze. Jakieś wytkumaczenie musi być [emoji16]
 
Do góry