reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ogarnij mojego...w poprzednim mieszkaniu mieliśmy dziurę nad oknem przez którą wiało. Ja poszłam do rodziców, a M uznał, że weźmie piankę zaklei nią dziurę. I tu pojawił się problem, bo geniusz nie dość, że nie pomyślał, że ta pianka zacznie się pienic po chwili i na ścianie było jej później od groma, to jeszcze uznał, że rękawiczki dołączone do zestawu na pewno się nie przydadzą i wyglądał piankę gołymi rękami!! Nie muszę chyba mówić jak wyglądały jego ręce... Jak to zobaczyłam, to ręce mi opadły [emoji14] to się nazywa mistrz remontu!



relgx1hpw702se3x.png

Hahaha, pianka to zdradliwa sucz [emoji23]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Emsi* haha to chyba ze mna nie tak zle bo jeszcze nikt sie nie smial z mojego pomalowania toalety :)

Z gladzi to raczej sie beda smiac bo fale Dunaju mi wyszly [emoji23]

f995e8f969fbb300fb2647f7df80a89e.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no Twoje piękne, pełen profesjonal ;) Ja już tam nie mieszkam, bo też bym Ci pokazała....ale teraz myślę, że farba była nieteges :p ... (kiepskiej baletnicy .... hehe :biggrin2:). A gładzie .... to już rocket science dla mnie :)
 
Mój jak ma coś remontować to muszę najpierw napisać pismo a potem czekać na rozpatrzenie.. typowy urzędnik [emoji53] a jak już się zabierze za robotę to bez kija nie podchodź [emoji849]
Dzwoniłam do położnej jak tam moje wyniki ( bo i nas zostają w kartotece u gin). Dowiedziałam się, że morfologia idealna, glukoza też a tsh 2,02 wiec chyba nie ma źle [emoji6] chociaż rośnie skubana bo 3 lata temu miałam 1,7 a przed ciążą 1,2..
Karotka, jak tam? [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karotka dawaj znac. Ja jak wroce do domu zrobię test owu. Ciekawe jaka krecha bedzie.
Paraplu mistrzu [emoji16] ja z moim tez malowalam pokoj i korytarz, odcinalam taśma od sufitu, malowalam rurki, wnęke okna, czyli typowo kobiece zajęcie [emoji16]
 
Mój jak ma coś remontować to muszę najpierw napisać pismo a potem czekać na rozpatrzenie.. typowy urzędnik [emoji53] a jak już się zabierze za robotę to bez kija nie podchodź [emoji849]
Dzwoniłam do położnej jak tam moje wyniki ( bo i nas zostają w kartotece u gin). Dowiedziałam się, że morfologia idealna, glukoza też a tsh 2,02 wiec chyba nie ma źle [emoji6] chociaż rośnie skubana bo 3 lata temu miałam 1,7 a przed ciążą 1,2..
Karotka, jak tam? [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To ja mam w domu też urzędnika. Tylko zanim pismo rozpatrzy to trochę trwa bo mocy urzędowej musi nabrać [emoji12]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Hey dziewczyny ostatnio zadko jestem ale myślami jestem przy was. We wtorek powinien przyjść okres i czuje ze przyjdzie jak zawsze przed wyszedł mi trądzik. Brak bólu brzucha o dziwo. Mimo częstego sexu nie wiem wydawało mi się że widziałam śluz płodny ale pewna nie jesyem. Dziewczyny czy mimo tego trądziku jest jakaś szansa że się udało? Już tracę nadzieję
 
reklama
Hey dziewczyny ostatnio zadko jestem ale myślami jestem przy was. We wtorek powinien przyjść okres i czuje ze przyjdzie jak zawsze przed wyszedł mi trądzik. Brak bólu brzucha o dziwo. Mimo częstego sexu nie wiem wydawało mi się że widziałam śluz płodny ale pewna nie jesyem. Dziewczyny czy mimo tego trądziku jest jakaś szansa że się udało? Już tracę nadzieję

A mierzysz temperaturę? Moj pryszcz tez wyszedł wiec czekam na okres..
Wyniki mam dobre a mimo wszystko się nie udaje.. a u mnie już 7cs.. chyba dużo robi głowa.. za bardzo chcemy [emoji45]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry