reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

kulka mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok. Na razie się nie zadręczaj. Sprzęt też wiele robi. Dużo jest kobiet , którym mówiono, że nic z tego a potem okazywało się, że jednak jest wszystko w porządku.Tak czy siak musisz iść do tej ginki i to sprawdzić.Dobrze że już dzisiaj idziesz. My czekamy na wieści i trzymamy kciuki.
 
reklama
hello
nie zadreczajcie sie, wiem latwo sie mowi, ja tez to tak przezywalam, co ja lez wylalam :( ale sie nie poddalam, warto walczyc nawet ostatkami sil, pamietajcie, ze kazda sie doczeka, jedna teraz,druga za miesiac dwa, ale sie doczekacie!!!!!!

moja mama i bratowa wpadly w szal zakupow, kupily Natanowi cala siatke ubranek :) mam juz duzo, kupione przemnie, od nich, duzo tez bratowa dala uzywanych i mam obiecany od mamy siostry worek ubran, ale oczywiscie kupowac bede, bo te co dostane sa wieksze a ja potrzebuje jeszcze maluskie :)
 
spark oby nie przyszła bo się chyba załamię.Mój synek pyta się coraz częściej gdzie jest jego braciszek.Mówię mu, że to Bozia musi go do nas zesłać. My z tatusiem się staramy ale to niestety nie tylko od nas zależy.Kurcze niektórym to tak szybko idzie zachodzenie a niektórym tak cholernie wolno. Wczoraj byłam w Kościele w salce dla rodziców z dziećmi i tam 3 kobiety w ciąży, mające już po 1 małym dziecku.
 
lux fajnie masz, że już zakupy robisz. Tylko nie przesadź. My z mamą tyle tego nakupowałyśmy, ze potem połowa rzeczy poszła na aut bo synek nie zdążył tego założyć. My wszystkie rzeczy, wózek, fotelik, wanienka, bujak, lóżeczko z materacem i wiele innych mamy odłożone po synku, czeka to w piwnicy, w garażu, u mojej mamy. Dużo się tego zebrało, że już prawie miejsca na następne nie mamy. A ten braciszek synka nie chce się pojawić. Taki sam uparciuch jak mój synek:laugh2:Na niego też się sporo naczekaliśmy i zawsze mu to teraz wypominam.
 
Hej. Mam juz czesc badan. Tylko ze beta mi wyszla 15 [emoji22] wszystko mam w normie wg wartosci dla kobiet w ciazy w 1 trym. Tylko kwas foliowy mam za duzy bo 18.8 a norma od 4.6 do 18.7. Jak karze mi powtarzac badania jak beta spadnie do 0 to chyba sie zalamie bo wszystko robilam prywatnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
spark oby nie przyszła bo się chyba załamię.Mój synek pyta się coraz częściej gdzie jest jego braciszek.Mówię mu, że to Bozia musi go do nas zesłać. My z tatusiem się staramy ale to niestety nie tylko od nas zależy.Kurcze niektórym to tak szybko idzie zachodzenie a niektórym tak cholernie wolno. Wczoraj byłam w Kościele w salce dla rodziców z dziećmi i tam 3 kobiety w ciąży, mające już po 1 małym dziecku.
Kciuki kochana !!! Niech nie przychodzi:)
 
spark oby nie przyszła bo się chyba załamię.Mój synek pyta się coraz częściej gdzie jest jego braciszek.Mówię mu, że to Bozia musi go do nas zesłać. My z tatusiem się staramy ale to niestety nie tylko od nas zależy.Kurcze niektórym to tak szybko idzie zachodzenie a niektórym tak cholernie wolno. Wczoraj byłam w Kościele w salce dla rodziców z dziećmi i tam 3 kobiety w ciąży, mające już po 1 małym dziecku.
Mnie to dobija jak ja się staram a komu innemu wychodzi. Bratowa w pieszym cyklu zaszła gdzie ja juz 2 nieudane miałam za sobą. Do tego gdzie się nie obejrzę to znajome z brzuszkiem chodzą albo wystawiają na fejsie ze się spodziewają maleństwa. Normalnie jakąś porażka.
 
hejka,
patrze na tabelke i najblizsze terminy niechcianych @ to:
Kolekcjonerka - 35 - Oliwia - 2 - 1.08
Paulusiaa951 - 23 - Paulina - 9 - 3.08
Bertha - 34 -Beata- 10 - 5.08
Mamuniol-31-Marta-7- 5.08
Nevka - 23 - Claudia - 5 - 5.08


Kolekcjonerka, Paulusiaa, kiedy testy?
Po was to juz ekipa na 5.08 sie szykuje na testy :) Ja, Mamuniol i Nevka
 
reklama
hejka,
patrze na tabelke i najblizsze terminy niechcianych @ to:
Kolekcjonerka - 35 - Oliwia - 2 - 1.08
Paulusiaa951 - 23 - Paulina - 9 - 3.08
Bertha - 34 -Beata- 10 - 5.08
Mamuniol-31-Marta-7- 5.08
Nevka - 23 - Claudia - 5 - 5.08


Kolekcjonerka, Paulusiaa, kiedy testy?
Po was to juz ekipa na 5.08 sie szykuje na testy :) Ja, Mamuniol i Nevka

Ja mam na 7.08 ale sprobuje jeden test zrobic wczesniej bo chyba owu mialam 14/15 dc a dzisiaj juz 24 dc :) cykl 29 dni :)
 
Do góry