reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

izabela90 znam to uczucie bardzo dobrze, u mnie w pracy koleżanka 40-letnia zaciążyła i chyba tego nie planowała.Jest w 9 tyg. ciąży i uskarża się na objawy ciążowe z wielkim zdziwieniem a 2 dorosłych dzieci już ma. Bo ona myślała,że będzie się dobrze czuła skoro to jej trzecia ciąża.Chciałabym być na jej miejscu.
Znam również osoby, które miały problemy z zajściem i zachodziły szybciej niż ja. A my z m okazy zdrowia i musimy się nieźle napracować.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Niestety u mnie brązowe plamienia... czyli przyjdzie @... mam dość. Odpuszczam całkowicie. Co ma być to będzie. Teraz za dużo mam na głowie... mąż zrezygnował z pracy, na razie bez pracy został.... szuka innej...ehh... podłamany chodzi...
Wiec na dłuższy czas się nie będę odzywać.
Trzymajcie się :) trzymam za wszystkie kciuki :*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
lux fajnie masz, że już zakupy robisz. Tylko nie przesadź. My z mamą tyle tego nakupowałyśmy, ze potem połowa rzeczy poszła na aut bo synek nie zdążył tego założyć. My wszystkie rzeczy, wózek, fotelik, wanienka, bujak, lóżeczko z materacem i wiele innych mamy odłożone po synku, czeka to w piwnicy, w garażu, u mojej mamy. Dużo się tego zebrało, że już prawie miejsca na następne nie mamy. A ten braciszek synka nie chce się pojawić. Taki sam uparciuch jak mój synek:laugh2:Na niego też się sporo naczekaliśmy i zawsze mu to teraz wypominam.
nie kupuje duzo, bo po co ma to potem lezec, chce kupic tyle co mlody wynosi :) ale tak jak mowie duzych mam ogrom a maluskich malo wiec musze ich dokupic, mama z bratowa kupily takie na 56 i na 62 wiec akurat na poczatek ;)
 
Babeczka której zajmuje sie synem ma 45 lat , urodzila malego rok temu . Kilka lat sie starali i przed sukcesem tez zaszla ale poronila. Takze jak sie bardzo chce to w koncu sie uda , tylko ja tez podziwiam ich za cierpliwosc..:p a np kolezanka w moim wieki 22 lata , mega nieregularne cykle , brala jakies leki , sterydy z tego co pamietam , problemy z tarczyca , z jednym z jajnikow tez cos nie tak ..ginekolog powiedzial ze bedzie miala duze problemy z zajsciem w ciaze a tu prosze , tylko 2 razy baraszkowali akurat w tym konkretnym cyklu , do tego myslala ze lada moment okresu dostanie ..zdarzyl sie cud i termin na grudzien:) z dzidziusiem wszystko ok mimo przyjmowanych lekow gdy jeszcze nie wiedziala ze jest w ciazy :)
 
lux jak rodzi się maluch to często wpada się w taki szał zakupowy. Te rzeczy są takie piękne, tak bardzo cieszą oczy jak się na nie patrzy.Ja, moja mama i teściowa tak miałyśmy, kupowaliśmy co nam się podobało a nie patrzyłyśmy czy łatwo będzie się ubierać i czy faktycznie się przyda. Teraz to już inaczej do tego bym podchodziła.Najlepiej kupować na wyprzedażach w smyku, tesco. Zawsze byłam z tych rzeczy zadowolona. Ale oczywiście przepłacałam bo jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy że będą fajne wyprzedaże.
 
Moja sąsiadka ma 3 córki. Wiecej dzieci nie chciala. Nie zabezpieczala się ale z mężem uważali. I co mały ma już 2 latka akurat syn jej się trafił. Mi się wydaje ze jak ktoś nie chce to ma a jak chce i to bardzo to dupa.. Mam dwójkę dzieci każde planowane. Z pierwszym duzo czasu nam zajęło zanim się udało z drugi moment aż byłam zdziwiona. Ale widzę ze z trzecim to dopiero się naczekam.
 
lux jak rodzi się maluch to często wpada się w taki szał zakupowy. Te rzeczy są takie piękne, tak bardzo cieszą oczy jak się na nie patrzy.Ja, moja mama i teściowa tak miałyśmy, kupowaliśmy co nam się podobało a nie patrzyłyśmy czy łatwo będzie się ubierać i czy faktycznie się przyda. Teraz to już inaczej do tego bym podchodziła.Najlepiej kupować na wyprzedażach w smyku, tesco. Zawsze byłam z tych rzeczy zadowolona. Ale oczywiście przepłacałam bo jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy że będą fajne wyprzedaże.
Ja tam miałam z córeczka. Normalnie wszystko co mi się podobało kupowałam. Są takie śliczne ubranka dla małych szkrabów ze aż ciężko się oprzeć. I dużo z tego nie założyłam małej. Teraz jak się uda,to już przy trzecim będę z głową kupować.
 
megan22 no to cierpliwość mieli. Ja już raczej dałabym sobie spokój. Mam też drugą znajomą która ma 41 lat i jest w drugiej ciąży a pierwsze dziecko urodziła mając 37 lat.Nie wiem ile starała się o to drugie, ale zaszła kiedy powiedziała sobie, że to ostatni cykl i jak się nie uda to trudno.Też znam osobę, która miała problemy z tarczycą, ginekolog mówił, ze kiepsko widzi jej ciążenie a tu bach ciąża. Inna osoba nie miała owulacji, dostała leki na stymulację i bach ciąża.Jeszcze inna klientka miała problem z jajnikami ,lekarz powiedział aby długo nie czekała i 1 cykl starań i zaskoczyła. Ja ma być ciąża to będzie. Dziecko jest cudem i niestety można się starać ile wlezie ale jak nie jest dane to nie będzie.Ile już w życiu miałam cykli z piękną owulacją, pięknym śluzem, sexiku mnóstwo i nic z tego nie było.
 
reklama
lux jak rodzi się maluch to często wpada się w taki szał zakupowy. Te rzeczy są takie piękne, tak bardzo cieszą oczy jak się na nie patrzy.Ja, moja mama i teściowa tak miałyśmy, kupowaliśmy co nam się podobało a nie patrzyłyśmy czy łatwo będzie się ubierać i czy faktycznie się przyda. Teraz to już inaczej do tego bym podchodziła.Najlepiej kupować na wyprzedażach w smyku, tesco. Zawsze byłam z tych rzeczy zadowolona. Ale oczywiście przepłacałam bo jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy że będą fajne wyprzedaże.
ja mam duzo uzywek z allegro, markowych z Anglii, sa jak nowe, ja patrze na to by to bylo praktycznie, na oslep nie kupuje, mama z bratowa wczoraj na wyprzedaz trafily w smyku i niezle malego mi okupily :)
 
Do góry