reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ale stres jest ogromny przez caly czas. Chyba dopiero jak poczuje ruchy to zluzuje. A jak Ty sie czujesz? :)
Noo to z pewnością...
A dobrze, dziękuję:) choć coraz ciężej i noce sa koszmarne... szybciej sie mecze i boli kręgosłup ale nie jest zle! Moglo byc gorzej:) w końcu zaczynamy 33tydzien:) tez już mam 11kg do przodu i odczuwam to dosc wyraźnie. Ale maly ruchliwy więc jestem spokojna choc czasem daje popalic:D
 
Noo to z pewnością...
A dobrze, dziękuję:) choć coraz ciężej i noce sa koszmarne... szybciej sie mecze i boli kręgosłup ale nie jest zle! Moglo byc gorzej:) w końcu zaczynamy 33tydzien:) tez już mam 11kg do przodu i odczuwam to dosc wyraźnie. Ale maly ruchliwy więc jestem spokojna choc czasem daje popalic:D
Ale to leci... Super :* tak, pamietam te noce jak bylam z corka w ciazy. Tragedia. Bez tej poduszko do spania w ksztalcie litery C bym nie przezyla :D teraz jak zacznie mi brzuch rosnac, to poducha bedzie nr 1 na liscie rzeczy niezbędnych [emoji14]
 
Ale to leci... Super :* tak, pamietam te noce jak bylam z corka w ciazy. Tragedia. Bez tej poduszko do spania w ksztalcie litery C bym nie przezyla :D teraz jak zacznie mi brzuch rosnac, to poducha bedzie nr 1 na liscie rzeczy niezbędnych [emoji14]
Noo ja mam te dluga i problemy w nocy z przewracaniem sie z jednego boku na drugi... ahh
Marze o nocy na brzuchu [emoji31]
Ale jeszcze chwilka i juz będziemy po [emoji173]
Termin na 20 czerwca, na czerwcowkach juz 4 sa rozpakowane! Więc ostatnie przygotowania pełna parą i do przodu:)
Pozdrawiamy (zdj z 30 tyg wprawdzie ale nie szkodzi[emoji16])
Screenshot_20180425-225919.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180425-225919.jpg
    Screenshot_20180425-225919.jpg
    102,8 KB · Wyświetleń: 1 042
Hej Dziewczyny, to i ja zrobię tutaj update. U mnie 23tc. Po usg połówkowym mamy potwierdzenie, że w brzuchu mieszka mały mężczyzna, 373g wagi i wszystkie pomiary w normie [emoji4][emoji119].

Ja czuję się bardzo dobrze, od tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim i mam ogrom czasu teraz na głupoty [emoji23]. Na plusie 3 kg i brzucho rośnie z każdym tygodniem coraz większy.

Cieszymy się wiosną i czekamy na sierpień [emoji173]️.

Staraczki, mocne kciuki za wasze wygibasy! [emoji256][emoji256][emoji256] Dołączajcie szybciutko do nas. Ja nadal polecam uskutecznić maratonik [emoji23].
 
Jak narazie tak :) serduszko bije jak dzwon, 11.05 kolejna wizyta, wiec zobaczymy co dalej. Narazie siedze w domu na zwolnieniu i odpoczywam.
To super, cieszę się, że wszystko dobrze :)
Noo to z pewnością...
A dobrze, dziękuję:) choć coraz ciężej i noce sa koszmarne... szybciej sie mecze i boli kręgosłup ale nie jest zle! Moglo byc gorzej:) w końcu zaczynamy 33tydzien:) tez już mam 11kg do przodu i odczuwam to dosc wyraźnie. Ale maly ruchliwy więc jestem spokojna choc czasem daje popalic:D
Ło matko to prawie już czas :D super wyglądasz! :)
 
Noo ja mam te dluga i problemy w nocy z przewracaniem sie z jednego boku na drugi... ahh
Marze o nocy na brzuchu [emoji31]
Ale jeszcze chwilka i juz będziemy po [emoji173]
Termin na 20 czerwca, na czerwcowkach juz 4 sa rozpakowane! Więc ostatnie przygotowania pełna parą i do przodu:)
Pozdrawiamy (zdj z 30 tyg wprawdzie ale nie szkodzi[emoji16])
Zobacz załącznik 850675
Ale ślicznie wygladasz[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
 
Hej Dziewczyny, to i ja zrobię tutaj update. U mnie 23tc. Po usg połówkowym mamy potwierdzenie, że w brzuchu mieszka mały mężczyzna, 373g wagi i wszystkie pomiary w normie [emoji4][emoji119].

Ja czuję się bardzo dobrze, od tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim i mam ogrom czasu teraz na głupoty [emoji23]. Na plusie 3 kg i brzucho rośnie z każdym tygodniem coraz większy.

Cieszymy się wiosną i czekamy na sierpień [emoji173]️.

Staraczki, mocne kciuki za wasze wygibasy! [emoji256][emoji256][emoji256] Dołączajcie szybciutko do nas. Ja nadal polecam uskutecznić maratonik [emoji23].
Gratulacje chłopca i mnie też będzie PAN
 
reklama
Hej Dziewczyny, to i ja zrobię tutaj update. U mnie 23tc. Po usg połówkowym mamy potwierdzenie, że w brzuchu mieszka mały mężczyzna, 373g wagi i wszystkie pomiary w normie [emoji4][emoji119].

Ja czuję się bardzo dobrze, od tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim i mam ogrom czasu teraz na głupoty [emoji23]. Na plusie 3 kg i brzucho rośnie z każdym tygodniem coraz większy.

Cieszymy się wiosną i czekamy na sierpień [emoji173]️.

Staraczki, mocne kciuki za wasze wygibasy! [emoji256][emoji256][emoji256] Dołączajcie szybciutko do nas. Ja nadal polecam uskutecznić maratonik [emoji23].
Termin na sierpień jednak? Bo widzę że tygodniami ze mną praktycznie wyrównałaś :D
 
Do góry