reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Asis7 wierz ze bedzie dobrze..ten stres tylko wprowadza niepokoj..dzis objawow nie ma ale za tydzien wszystko sie moze zmienic a jesli nawet sie nie zmieni to nic..bo wiele kobiet ich nie mialo a.wszystko bylo ok!
Postaraj sie myslec pozytywnie . sciskam!!!
 
reklama
Jadąc do pracy na 14, czulam jakies klucie pieczenie, czy inne szczypanie w podbrzuszu. Trwalo to chwilę, może pół godziny. Potem nagle przeszlo. Ale przez caly czas trwania tych boleści w podbrzuszu miałam wrażenie, że nagle mi się małpa qredna zacznie mimo, że do @ 5 dni jeszcze. No zobaczymy co z tego wyniknie.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny witam w 25 dc objawow żadnych (cykle 32 dnio we mam) jak zwykle po owulacji mam dziwny sluz czasem taki glut rozciagliwy jak katar sorki za dokładny opis ://jak zwykle pewnie nic z tego juz chyba że przyzwyczaiłam do tego. ..
Ja mialam zawsze kilka dni po owu sucho a tym razem mialam bialawy sluz
 
Asis7 wierz ze bedzie dobrze..ten stres tylko wprowadza niepokoj..dzis objawow nie ma ale za tydzien wszystko sie moze zmienic a jesli nawet sie nie zmieni to nic..bo wiele kobiet ich nie mialo a.wszystko bylo ok!
Postaraj sie myslec pozytywnie . sciskam!!!
Postaram sie :) zero negatywnego myslenia :) :*
 
Postaram sie :) zero negatywnego myslenia :) :*
Ja będąc zarowno w ciąży z młodą, jak i tej straconej, rowniez zero przykrych objawow typu wymioty. Jedynie silny ból piersi.

A co do bólu cyców wlasnie to coś mnie ćmią dzisiaj i jakies takie wrażliwsze się zrobily. Piereszy raz od straty je czuję, a przed dwoma @ po stracie nie bolały mnie nic a nic.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będąc zarowno w ciąży z młodą, jak i tej straconej, rowniez zero przykrych objawow typu wymioty. Jedynie silny ból piersi.

A co do bólu cyców wlasnie to coś mnie ćmią dzisiaj i jakies takie wrażliwsze się zrobily. Piereszy raz od straty je czuję, a przed dwoma @ po stracie nie bolały mnie nic a nic.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
No mam nadzieje ze dolaczysz do mnie :)
 
Ale tu cisza dziewczynki sie zrobila :/ U mnie 11dc wczoraj na owulacyjnym tescie pokazala sie smiley face czy to mozliwe ze przy 30dc owulacja moze byc tak wczesnie?:confused:
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam test, bo jest dziś szansa na spotkanie wieczorne z winkiem i chciałam dla bezpieczeństwa sprawdzić... 3 dni do @ i z drugiego moczu niestety. Powiedzcie mu czy Wy coś widzicie jakiś cień cienia czy to ja jestem już chora psychicznie???
4ec5976f24771da60728f664a6ca9b64.jpg
82dac4f823ff17ad3f6e3dd5029703ba.jpg
78d8df8b9a271ed96f3bd0027d6ae6f0.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry