reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam ponoqnie. Po ostatnich szalenstwach bez zabezpieczeń mam strasznie duzo mlecznego gestego śluzu. Ale by jaja byly gdybyśmy zaliczyli jednak wpadkę, bo seksy bez byly tytalnie spontaniczne i nieplanowane. @ mam miec 14 marca planowo tak że zobaczymy.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki [emoji6]

w4sqgzu395zb6ngs.png
 
reklama
Ja mam znowu czarne mysli, nie mam zadnych objawow teraz nawet boli mnie tylko 1 cycek tak jak zawsze przed @ a bolaly mnie oba przed wczoraj :( tak strasznie boje sie tego ze znowu poronie do 14stego chyba zwariuje
Nic się nie stresuj, ja też nie miałam żadnych objawów, zero mdłości, wymiotów, bólów piersi :) Jedynym objawem było zmęczenie bo padałam koło 19 ale to dopiero z tego co pamiętam przyszło koło 6-8 tygodnia i wtedy pojawił się też lekki ból piersi. Na pewno jest wszystko ok :) 14 niedaleko, przeleci :)
 
Nic się nie stresuj, ja też nie miałam żadnych objawów, zero mdłości, wymiotów, bólów piersi :) Jedynym objawem było zmęczenie bo padałam koło 19 ale to dopiero z tego co pamiętam przyszło koło 6-8 tygodnia i wtedy pojawił się też lekki ból piersi. Na pewno jest wszystko ok :) 14 niedaleko, przeleci :)
Dziekuje Kochana :* wiesz jedno poronilam, stad te obawy
 
Ja mam znowu czarne mysli, nie mam zadnych objawow teraz nawet boli mnie tylko 1 cycek tak jak zawsze przed @ a bolaly mnie oba przed wczoraj :( tak strasznie boje sie tego ze znowu poronie do 14stego chyba zwariuje
Weźcie z mezem urlop i pojedzcie gdzies, nie mysl o tym i wyluzuj bo tylko moze to zamartwianie Wam zaszkodzic.
Wiem, ze to trudne biorąc pod uwage Twoje doświadczenia wczesniejsze ale musisz spróbować

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje Kochana :* wiesz jedno poronilam, stad te obawy
Rozumiem, pewnie sama bym też była kłębkiem nerwów w takiej sytuacji, ale wiem nie tylko po sobie, że brak objawów to czasem dobry objaw :) Mam dziś wizytę u gina i niby już stres jest mniejszy ale jednak zawsze coś w głowie siedzi. Całe szczęście, że mały codziennie kopie bo inaczej bym z nerwów oszalała.

W ogóle dziewczyny zamówiłam wózek :szok::-D Miałam czekać przynajmniej do dzisiejszej wizyty ale nie wytrzymałam :p
 

Załączniki

  • FB_IMG_1516821384043.jpg
    FB_IMG_1516821384043.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 66
  • FB_IMG_1516821395563.jpg
    FB_IMG_1516821395563.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
A ja dzis jestem po wizycie, młody ma 820g [emoji4]
Pięknie rośnie, eksponuje swoje wdzieki (muskuły i jądra[emoji23]). No cały mój mąż [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
A oto i nasz przystojniak (zdjecie jaderek sobie ginekolog darował, ale na 1 i ost widać zamiłowanie do bicków) [emoji23]
Mój mąż do wysportowanych raczej nie należy, raczej szczupły jest i bardzo wysoki i zawsze do żartów całuje te swoje bicepsy - no jak młody na ostatnim zdjeciu[emoji23]
A za Wasze wizyty trzymam kciuki, starania oczywiście też:)
My już powoli przygotowujemy sie do spotkania z mlodym, planowo juz za 3 miesiące i 11 dni:)
Zobacz załącznik 841913Zobacz załącznik 841914Zobacz załącznik 841915

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jako bąbelek cudowny [emoji7][emoji7][emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja mam znowu czarne mysli, nie mam zadnych objawow teraz nawet boli mnie tylko 1 cycek tak jak zawsze przed @ a bolaly mnie oba przed wczoraj :( tak strasznie boje sie tego ze znowu poronie do 14stego chyba zwariuje
Nie nakręcaj się tak sama :( stres teraz Ci nie służy! Spokojnie :* do 14 już niedługo:*

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Rozumiem, pewnie sama bym też była kłębkiem nerwów w takiej sytuacji, ale wiem nie tylko po sobie, że brak objawów to czasem dobry objaw :) Mam dziś wizytę u gina i niby już stres jest mniejszy ale jednak zawsze coś w głowie siedzi. Całe szczęście, że mały codziennie kopie bo inaczej bym z nerwów oszalała.

W ogóle dziewczyny zamówiłam wózek :szok::-D Miałam czekać przynajmniej do dzisiejszej wizyty ale nie wytrzymałam :p
Benetto bardzo dobre wózki !

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Rozumiem, pewnie sama bym też była kłębkiem nerwów w takiej sytuacji, ale wiem nie tylko po sobie, że brak objawów to czasem dobry objaw :) Mam dziś wizytę u gina i niby już stres jest mniejszy ale jednak zawsze coś w głowie siedzi. Całe szczęście, że mały codziennie kopie bo inaczej bym z nerwów oszalała.

W ogóle dziewczyny zamówiłam wózek :szok::-D Miałam czekać przynajmniej do dzisiejszej wizyty ale nie wytrzymałam :p
Ja juz w ogóle się nie stresuje wizytą, została tylko radocha, ze podgladniemy co i jak i usłyszymy serducho [emoji173]
My zastanawiamy się nad bebetto ale holand
Link do: Wózek 2w1 Bebetto Holland 2018 (spacerówka+ gondola) [id25407] - 1599 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep
Lub lonex comfort prestige
Link do: Lonex COMFORT PRESTIGE
Bebetto znana firma i duzo opini mozna znalezc, lonex nowość ale lepsza "obsługa" wózka-ogromna wygoda, dodatkowe bajery no i jest większy a lżejszy (i gondola i spacerowka wieksza, wiec dziecko dłużej pojeździ).
W sob wybór ostateczny:p
Lonex-Comfort-COM-L-04-1.jpg
9430f657a85961eef5d410bbcdfd5391.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Lonex-Comfort-COM-L-04-1.jpg
    Lonex-Comfort-COM-L-04-1.jpg
    82,1 KB · Wyświetleń: 585
  • 9430f657a85961eef5d410bbcdfd5391.jpg
    9430f657a85961eef5d410bbcdfd5391.jpg
    64,4 KB · Wyświetleń: 580
reklama
Ja juz w ogóle się nie stresuje wizytą, została tylko radocha, ze podgladniemy co i jak i usłyszymy serducho [emoji173]
My zastanawiamy się nad bebetto ale holand
Link do: Wózek 2w1 Bebetto Holland 2018 (spacerówka+ gondola) [id25407] - 1599 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep
Lub lonex comfort prestige
Link do: Lonex COMFORT PRESTIGE
Bebetto znana firma i duzo opini mozna znalezc, lonex nowość ale lepsza "obsługa" wózka-ogromna wygoda, dodatkowe bajery no i jest większy a lżejszy (i gondola i spacerowka wieksza, wiec dziecko dłużej pojeździ).
W sob wybór ostateczny:p
Zobacz załącznik 841950Zobacz załącznik 841952

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ładny ten Lonex. Pierwszy raz go widzę. Hollanda chcieliśmy ale zniechęcił mnie kosz, dostęp do niego jak dla mnie jest utrudniony i na żywo nie wygląda tak fajnie jak na fotkach, jak nie jest zapełniony to tak jakoś wisi :p
 
Do góry