reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzieki spojrze na to [emoji173]
Uratowalas mi tyleczek [emoji16]

9ewnqqmznpxcwjj5.png

Spoczko! I jednak zawsze lepiej sklep realny niż internetowy, za moich czasów obsługa w zibi była świetna i raczej nie sprzedawało się chłamu komuś kto się na to nie uparł koniecznie :) także pochodzisz i pooglądasz i na pewno coś wybierzesz :)
 
reklama
U mnie w domu radosc bo mlody dostal kartke z pozdrowieniami od narodowej wyprawy na K2!!! On ma bzika na punkcie himalaizmu od czasu jak maz przeczytal mu biografie Jurka Kukuczki a potem jeszcze raz przesluchal ja na audio[emoji23] Dziwne zainteresowania jak na 6 lat ale co tam[emoji7]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w domu radosc bo mlody dostal kartke z pozdrowieniami od narodowej wyprawy na K2!!! On ma bzika na punkcie himalaizmu od czasu jak maz przeczytal mu biografie Jurka Kukuczki a potem jeszcze raz przesluchal ja na audio[emoji23] Dziwne zainteresowania jak na 6 lat ale co tam[emoji7]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Super chłopak i super zainteresowania! A nie tam dziwne :) dzisiaj dzieci maja mało zainteresowań oprocz lego, Xbox (czy tam pochodne) tablety, telefony. Także super! Zazdroszczę ;)
 
Tylko kuzwa gorzej jak dorośnie i będzie łaził na takie wyprawy, będziesz się zamartwiać :) bo nie oszukujmy się, to nie gra w golfa ;)
 
Tylko kuzwa gorzej jak dorośnie i będzie łaził na takie wyprawy, będziesz się zamartwiać :) bo nie oszukujmy się, to nie gra w golfa ;)
Zobaczymy co to bedzie... Kuzyn ostatnio wrocil z Himalajow z wyprawy, pieknie tam[emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobaczymy co to bedzie... Kuzyn ostatnio wrocil z Himalajow z wyprawy, pieknie tam[emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

No! Sama bym miała ochotę na takie wyprawy (te z mniej niebezpiecznych stron) ale już chyba za stara jestem, trzeba by ciężko pracować nad kondycja a na razie mam inne priorytety ;)
 
reklama
Do góry