reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

To super ze sie podoba[emoji173]
Nie mam żadnej a za niedługo urodziny męża i moje, doprawiamy w lokalu bo jest nas do kupy 28os i nie miałabym co ubrać
95zl [emoji16][emoji7]
Co mam mężowi kupić na urodziny?
Kurde wszystko ma poza jednym... zegarek
A dla mnie facet bez zegarka to jak chlop bez jaj [emoji24][emoji23]
Na święta bylo kiepsko z kasą, na Mikołaja tez sobie prezentów nie robilismy i chce poszaleć na jego urodziny teraz, ktore sa za 6 dni. W czym lubia chodzic Wasi faceci?
Dodam tylko ze sportowe wielkie zegarki to nie nasza bajka, szukam raczej czegoś prostego i eleganckiego, do koszuli i do T-shirtu.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
To super ze sie podoba[emoji173]
Nie mam żadnej a za niedługo urodziny męża i moje, doprawiamy w lokalu bo jest nas do kupy 28os i nie miałabym co ubrać
95zl [emoji16][emoji7]
Co mam mężowi kupić na urodziny?
Kurde wszystko ma poza jednym... zegarek
A dla mnie facet bez zegarka to jak chlop bez jaj [emoji24][emoji23]
Na święta bylo kiepsko z kasą, na Mikołaja tez sobie prezentów nie robilismy i chce poszaleć na jego urodziny teraz, ktore sa za 6 dni. W czym lubia chodzic Wasi faceci?
Dodam tylko ze sportowe wielkie zegarki to nie nasza bajka, szukam raczej czegoś prostego i eleganckiego, do koszuli i do T-shirtu.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Sorry w ogóle za dzisiejszy zakupowy spam [emoji23][emoji23][emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
To super ze sie podoba[emoji173]
Nie mam żadnej a za niedługo urodziny męża i moje, doprawiamy w lokalu bo jest nas do kupy 28os i nie miałabym co ubrać
95zl [emoji16][emoji7]
Co mam mężowi kupić na urodziny?
Kurde wszystko ma poza jednym... zegarek
A dla mnie facet bez zegarka to jak chlop bez jaj [emoji24][emoji23]
Na święta bylo kiepsko z kasą, na Mikołaja tez sobie prezentów nie robilismy i chce poszaleć na jego urodziny teraz, ktore sa za 6 dni. W czym lubia chodzic Wasi faceci?
Dodam tylko ze sportowe wielkie zegarki to nie nasza bajka, szukam raczej czegoś prostego i eleganckiego, do koszuli i do T-shirtu.

9ewnqqmznpxcwjj5.png

To zależy ile chcesz wydać :) mój mąż ma joba na punkcie zegarków. Ma tego całkiem pokaźna kolekcje, począwszy od chłamu a kończywszy na zabytkowych zegarkach. Co sobotę ma rytuał, 2 godziny nakręcania, przestawiania, a co roku totalna rewizja u znajomego zegarmistrza, 2 dni nie wychodzą z pracowni i jarają się tym
 
To zależy ile chcesz wydać :) mój mąż ma joba na punkcie zegarków. Ma tego całkiem pokaźna kolekcje, począwszy od chłamu a kończywszy na zabytkowych zegarkach. Co sobotę ma rytuał, 2 godziny nakręcania, przestawiania, a co roku totalna rewizja u znajomego zegarmistrza, 2 dni nie wychodzą z pracowni i jarają się tym
W sumie nie wiem ile
Mój się na tym nie zna, byle ładnie wyglada [emoji14] ost jak oglądaliśmy w swiss to mu sie podobały zegarki z tommiego hilfigera to moze sie szarpne.
Mnie sie bardzo cluse podobały i dostałam rok temu na uro wiec tez myślę poszaleje z jego prezentem w tym roku

Fajnie, ze Twoj się czyms w takim stopniu interesuje. Super [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
W sumie nie wiem ile
Mój się na tym nie zna, byle ładnie wyglada [emoji14] ost jak oglądaliśmy w swiss to mu sie podobały zegarki z tommiego hilfigera to moze sie szarpne.
Mnie sie bardzo cluse podobały i dostałam rok temu na uro wiec tez myślę poszaleje z jego prezentem w tym roku

Fajnie, ze Twoj się czyms w takim stopniu interesuje. Super [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png

Jeśli chcesz dobrej rady, to ja bym już prędzej wciągnęła jakiegoś Casio, seiko, lub za taka sama cenę jakiegoś Szwajcara ładnego niż te wszystkie Armani, hilfiger i tym podobne marki. Płacisz za Design a w środku chłam :) Przemyśl sprawę :)
 
W sumie nie wiem ile
Mój się na tym nie zna, byle ładnie wyglada [emoji14] ost jak oglądaliśmy w swiss to mu sie podobały zegarki z tommiego hilfigera to moze sie szarpne.
Mnie sie bardzo cluse podobały i dostałam rok temu na uro wiec tez myślę poszaleje z jego prezentem w tym roku

Fajnie, ze Twoj się czyms w takim stopniu interesuje. Super [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png

Ogólnie jeśli chodzi o zainteresowania, to ma ich od groma i nigdy kuzwa powierzchownie, wkręca się zawsze z całych sił :)
 
reklama
Jeśli chcesz dobrej rady, to ja bym już prędzej wciągnęła jakiegoś Casio, seiko, lub za taka sama cenę jakiegoś Szwajcara ładnego niż te wszystkie Armani, hilfiger i tym podobne marki. Płacisz za Design a w środku chłam :) Przemyśl sprawę :)
Ja to wiem wlasnie, niestety czytałam o ich "wnetrzu".. musze znaleźć cos podobnego co bedzie przypominało wyglad tego jego wybranego hilfigera.. to właśnie jest tak jak wybiera sie takie rzeczy kierując sie designem i wyglądem a nie wiedzą co siedzi w srodku :/

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Do góry