reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

U was tez babcia zawsze wie lepiej??... u babci mozna wszytko...??
Ja czasem mysle ze osiwieje bo dziecko to dziecko, wiele nie rozumie i szuka mozliwosci natomiast babcia powinna respektowac zasady ustalone przez rodzicow.
Od narodzin dzieci mamy zdecydowanie gorsze relacje- zwlaszcza z tesciowa:( ktora na sile probuje udowodnic ze ma cos do powiedzenia...
Nie poznaje mojego syna ostatnio. A babcia to mama jego taty z ktorym nie jestem

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie poznaje mojego syna ostatnio. A babcia to mama jego taty z ktorym nie jestem

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Wspolczuje bo relacja jeszcze bardziej skomplikowana. Moze trzeba naswietlic sytuacje. Porozmawiac szczerze i wyjasnic babci jakie ryzyko niesie ze soba takie pozwalanie mimo zakazu? Moze babcia wcale nie wie ze te filmiki to cos zlego?
 
Moja mama nawet chciała kupić młodemu mine craft, ale powiedziałam że po moim trupie.
Wybierz mu moze takie filmiki gdzie się nie wyzywają i nie klna bo takie też są. I ograniczony czas, np. jak zasłuży to ma pół godziny oglądania.
U nas też były toczone wojny, że kara to kara i obowiązuje też u babci czy cioci. Ciężko jest, ale jak się nie dało po dobroci to końcu wydarłam się porządnie. Że starymi gorzej jak z dziećmi żeby coś wytłumaczyć.
 
Moja mama nawet chciała kupić młodemu mine craft, ale powiedziałam że po moim trupie.
Wybierz mu moze takie filmiki gdzie się nie wyzywają i nie klna bo takie też są. I ograniczony czas, np. jak zasłuży to ma pół godziny oglądania.
U nas też były toczone wojny, że kara to kara i obowiązuje też u babci czy cioci. Ciężko jest, ale jak się nie dało po dobroci to końcu wydarłam się porządnie. Że starymi gorzej jak z dziećmi żeby coś wytłumaczyć.
Moja ex tesciowa uwaza ze kobieta powinna robic wszystko itd. A facet nic jej syn widzi raz moze 2 razy w roku malego a mi daje rady. Go smieszy to co on gada :(. Ze klnie itd ja mam nerwicę dzis juz mowilam ze nie wytrzymam i się chyba zatluke. Probuje wszystkiego

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas sprawdzalo się jeszcze lekceważenie. Jak pani w szkole naskarzyla, to powiedziałam mu że jestem zawiedziona i że jeżeli on nie słucha moich próśb i nauczycieli to ja też nie będę go słuchać. W domu dostawał tylko jeść, a na resztę byłam głucha. W ogóle z nim nie rozmawiałam.
Moje dziecko też zmieniło się nie do poznania, a jeszcze rok temu takie rzeczy odwalał, że się paliłam ze wstydu albo jak gdzieś jechaliśmy to się gotowałam do czerwoności w samochodzie bo doprowadzal mnie do takiego stanu...
Ciężko jest pracować z uparciuchem, ale dzieci głupie nie są i szybko łapią, że coś za coś. Tylko trzeba być konsekwentnym i stanowczym.
 
Mnie też młody doprowadzal niejednokrotnie do takiego stanu, kiedy myślałam, że jak dorwę to rozszarpie ;) a i pewnie jeszcze się zdarzy, wychowanie trwa dluuuugo :)
 
A więc dzis moj syn wyprowadził mnie z równowagi. Ja mam nerwice lękową nie moglam się uspokoić. Postanowilam isc do lekarza zobaczyc dzidzię dla spokoju. Moj lekarz nie mogl mnie przyjac nie bylo go i poszlam do innego. Mowi ,ze wszystko ok i na 80% jest to dziewczynka. Narazie się nie nakręcam myslalam ze bd synek chodź po cichu licze na niunie. Zobaczymy na polowkowym za 2 tyg

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Długo mnie tu nie było bo jestem na urlopie. Chyba wszystkiego nie doczytam, po powrocie postaram się nadrobić zaległości zeby być w temacie. Ja mam dostac @ 20. Lipca to pierwszy termin drugi 22. Ale raczej nic z tego. Trzymam kciuki za testujące.
 
Sancia dobrze, że z dzidzia wszystko ok. A nad synkiem musicie dużo popracować, bo jak pojawi się maluch nie będzie już tyle czasu, a lżej nie będzie.
 
reklama
Sancia nie mam starszaka w domu ale jedyne co mi przychodzi go głowy to konsekwencja i moze rzeczywiscie lekcewaznie wszytskich jego próśb, zakazy wychodzenia itd. Moja siostra ma 10-latka zły nie jest ale jak byl u mnie na wakacjach to z 10 razy musialam sie powstrzymywać zeby nie wybuchnac, wiesz nie moje dziecko nie ja jestem od wychowywania, chociaz zwracałam mu uwagę. Duzo sił na ten ciężki czas.
No a ja dziewczyny popękałam nie wiem ile z 3, ale chyba 2 pękły, niby jakieś ciałko żółte widać, chociaz dr nie była pewna. Endo ładne 2,13 cm mówiła, że " ciążowe" także od pt planuje zabawę z testami, u mnie tak już z 4 dni przed @ widac bledziochy, wiec prosze o kciuki bo wyniki mi sie bardzo poprawiły, wiec oby oby !
 
Do góry