reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A więc dzis moj syn wyprowadził mnie z równowagi. Ja mam nerwice lękową nie moglam się uspokoić. Postanowilam isc do lekarza zobaczyc dzidzię dla spokoju. Moj lekarz nie mogl mnie przyjac nie bylo go i poszlam do innego. Mowi ,ze wszystko ok i na 80% jest to dziewczynka. Narazie się nie nakręcam myslalam ze bd synek chodź po cichu licze na niunie. Zobaczymy na polowkowym za 2 tyg

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Sancia, współczuję przeżyć z synkiem. Odnośnie problemów serdecznie polecam książkę "Sposób na trudne dziecko". Wiem, że psycholodzy na jej podstawie organizują warsztaty dla rodziców i życzę mnóstwo cierpliwości, bo ona jest Ci teraz bardzo potrzebna. Tak jak piszą dziewczyny lepiej starać się teraz nad tymi zachowaniami zapanować, bo potem będzie jeszcze trudniej.
 
Sancia nie mam starszaka w domu ale jedyne co mi przychodzi go głowy to konsekwencja i moze rzeczywiscie lekcewaznie wszytskich jego próśb, zakazy wychodzenia itd. Moja siostra ma 10-latka zły nie jest ale jak byl u mnie na wakacjach to z 10 razy musialam sie powstrzymywać zeby nie wybuchnac, wiesz nie moje dziecko nie ja jestem od wychowywania, chociaz zwracałam mu uwagę. Duzo sił na ten ciężki czas.
No a ja dziewczyny popękałam nie wiem ile z 3, ale chyba 2 pękły, niby jakieś ciałko żółte widać, chociaz dr nie była pewna. Endo ładne 2,13 cm mówiła, że " ciążowe" także od pt planuje zabawę z testami, u mnie tak już z 4 dni przed @ widac bledziochy, wiec prosze o kciuki bo wyniki mi sie bardzo poprawiły, wiec oby oby !
Kulka, mocno trzymam kciuki!!!
A Ty byłaś na jakiś wspomagaczach?

U mnie w tym cyklu wszystko ok, ale owu przyszła podobno w ubiegły czwartek 12 dc. W poprzednim w 16 dc (potwierdzone usg).
Widać było jeden zapadnięty pęcherzyk w lewym jajniku. Tak bardzo chciałbym zobaczyć dwie kreseczki jeszcze przed 31 urodzinami i wierzę, że tak będzie ;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
Asiu tak ten cykl jest na clo +pregnyl.
Poza tym zazywam glucophage, eutyrox,witd D bo ma niedobor i inofem i kwas foliowy.

Agnesis na usg od 13 dc mailam 3 pecherzyki 1,6 w gore w pon powtorka +pregnyl i tydz pozniejmoja gin stwierdziła, ze któyś z pęcherzyków pękł na pewno, nie była pewna czy jeden czy dwa.
 
Hej hej:) witam Was z rana:) wczoraj bylam u lekarza wczoraj i sie uspokoilam troche... Wszystko ladnie sie wygoilo po zabiegu, badan nie musze robic bo mam juz jedna zdrowa ciaze za soba. No chyba ze bede chciala to moge ale lekarz nie widzi sensu... Mialam robione usg i albo wczesna ciaza albo okres powinien przyjsc za maks dwa tygodnie... Mam robic testy i jesli tylko pojawi sie druga kreska to mam zaczac brac acard a dopiero pozniej umawiac sie do lekarza. Pierwsza wizyta najlepiej w 6 tygodniu... Powiedzial, ze Najlepiej zaczynac starania po 3 miesiacach ale jak bylabym teraz w ciazy to nic by sie nie stalo...

Jestem spokojniejsza bo wiem ze wszystko ze mna jest ok, ze mozemy spokojnie dzialac...:)
 
i tak w ogole to nie wiem co sie ze mna dzieje... Dzis wstalam z takim nerwem ze myslalam ze meza rozszarpie... Wczoraj to samo bylo...
Jeszcze do tego nasz kot odmawia jedzenia od dwoch dni... Oszaleje...
 
reklama
Hej hej:) witam Was z rana:) wczoraj bylam u lekarza wczoraj i sie uspokoilam troche... Wszystko ladnie sie wygoilo po zabiegu, badan nie musze robic bo mam juz jedna zdrowa ciaze za soba. No chyba ze bede chciala to moge ale lekarz nie widzi sensu... Mialam robione usg i albo wczesna ciaza albo okres powinien przyjsc za maks dwa tygodnie... Mam robic testy i jesli tylko pojawi sie druga kreska to mam zaczac brac acard a dopiero pozniej umawiac sie do lekarza. Pierwsza wizyta najlepiej w 6 tygodniu... Powiedzial, ze Najlepiej zaczynac starania po 3 miesiacach ale jak bylabym teraz w ciazy to nic by sie nie stalo...

Jestem spokojniejsza bo wiem ze wszystko ze mna jest ok, ze mozemy spokojnie dzialac...:)
Super by było gdyby to jednak była ciąża. Będę mocno trzymać kciuki.

Sent from my SM-G925F using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry