reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Też tak zawsze miałam. Progesteron ok był. Mówił lekarz że teraz po łyżeczkowaniu może mi się to zmienić bo coś tam jest cieńsze...

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja akurat progestwronu nie mialam sprawdzanego ale po konizacji i łyżeczkowaniu w styczniu wlasnie mi sie te plamienia pojawiac zaczely

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
jak ja ci zazdroszczę jak ja bym chciała żeby moje dzieci tak wsuwaly starszy je tylko i wyłącznie ser żółty od paru lat ja bym chyba już zy.....la tym serem a młodszy tylko kilebasy :(
Mój mówi mamo ugotuj dziś flaczki..
Nakładam mu do talerza a on tylko wybierz same takie duże flaki[emoji50][emoji50][emoji3][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
jak ja ci zazdroszczę jak ja bym chciała żeby moje dzieci tak wsuwaly starszy je tylko i wyłącznie ser żółty od paru lat ja bym chyba już zy.....la tym serem a młodszy tylko kilebasy :(

Wiesz co moj tez to straszny niejadek, dlugie zeby na wszystko i codziennie obiadu nie lubi i chcial cos innego, a to za zimne ,za cieple , za ostre, za czerwone, za duzo itp a ostatnio tylko tunczyka chce jesc i to tylko z kukurydza i majonezem nic wiecej, a chudy jak patyk ;)
 
Wiesz co moj tez to straszny niejadek, dlugie zeby na wszystko i codziennie obiadu nie lubi i chcial cos innego, a to za zimne ,za cieple , za ostre, za czerwone, za duzo itp a ostatnio tylko tunczyka chce jesc i to tylko z kukurydza i majonezem nic wiecej, a chudy jak patyk ;)
Mój przez rok nie jadł nic innego tylko kasza manna z butelki no był horror.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W sumie to drugi ale wczoraj tak delikatnie a dzisiaj taki czarny śluz, tego jeszcze nie miałam. Ogólnie zawsze mam na 2-3 dni przed @ plamienia No ale nie czarne [emoji848]

Mi w tamtym cyklu się tak przytrafiło...jasne kawa z mlekiem plamienie..smuga i na drugi dalej juz ciemniejsze i coraz ciemniejsze az bardzo ciemne...nie pamiętam bym miała tak długo plamienia przed @ ..jak sie czasem zdarzalo to bylo pare godzin przed a tak z reguły od razu krwawienie... I bardzo często okres zbieral mi sie w nocy by rano nie móc dobiec do łazienki... Taki żarcik

:baffled:



Jakie tu historie miłosne można przeczytac :) ja z moim mężem jestem, odkąd mielismy po 16 lat. Pierwsza miłość, ślub jak mielismy 21 lat, pierwsze dziecko 22, i tak nam leci ;) nie narzekam :)

Moj przyjechal ( nie znaliśmy sie) do Mnie ze znajomym który go zABral ze sobA..w celu odebrania bluzy prods mi pozyczyl no i jeszcze tego samego wieczoru przyjechał Mnie zabrac na przejazdzke...w głowie wtedy miałam kogos innego ale M byl nieugiety :rolleyes2:
Juz 10 po ślubie i 14 razem ❤

Dziewczyny dzięki za pamięć [emoji173]
Zgodnie z obietnicą pisze - jestem po wizycie, trochę się martwiłam bo dzisiaj w sluzie nitki krwi ale po badaniu wszystko ok. "Książkowa szyjka, mięciutka macica, ładny mleczny sluz":p pęcherzyk dopiero, na serducho jednak za wcześnie :( ost okres 14.09 a w karcie ciąży 5t wpisany - tp. 21.06
Pieknie tętno było widać, pulsowało prawidłowo :)
L4 na 4tyg, wizyta po zakończonym l4.

Podczytuje Was oczywiście, jestem na bieżąco-czekam na Wasze dobre wieści!
Już teraz zaczną się testy od soboty - nie mooooge się doczekać [emoji173] trzymam kciuki za Was Kochane [emoji7]
1509040866-bb4c91411fd42833-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ah śliczna focia:))))
Bedzie dobrze buziole
 
Do góry