reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny dzięki za pamięć
emoji173.png

Zgodnie z obietnicą pisze - jestem po wizycie, trochę się martwiłam bo dzisiaj w sluzie nitki krwi ale po badaniu wszystko ok. "Książkowa szyjka, mięciutka macica, ładny mleczny sluz":p pęcherzyk dopiero, na serducho jednak za wcześnie :( ost okres 14.09 a w karcie ciąży 5t wpisany - tp. 21.06
Pieknie tętno było widać, pulsowało prawidłowo :)
L4 na 4tyg, wizyta po zakończonym l4.

Podczytuje Was oczywiście, jestem na bieżąco-czekam na Wasze dobre wieści!
Już teraz zaczną się testy od soboty - nie mooooge się doczekać
emoji173.png
trzymam kciuki za Was Kochane
emoji7.png
1509040866-bb4c91411fd42833-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuuuuuuulacje.... wszystkiego dobrego ... dajcie o siebie....
Dziewczyny dzięki za pamięć [emoji173]
Zgodnie z obietnicą pisze - jestem po wizycie, trochę się martwiłam bo dzisiaj w sluzie nitki krwi ale po badaniu wszystko ok. "Książkowa szyjka, mięciutka macica, ładny mleczny sluz":p pęcherzyk dopiero, na serducho jednak za wcześnie :( ost okres 14.09 a w karcie ciąży 5t wpisany - tp. 21.06
Pieknie tętno było widać, pulsowało prawidłowo :)
L4 na 4tyg, wizyta po zakończonym l4.

Podczytuje Was oczywiście, jestem na bieżąco-czekam na Wasze dobre wieści!
Już teraz zaczną się testy od soboty - nie mooooge się doczekać [emoji173] trzymam kciuki za Was Kochane [emoji7]
1509040866-bb4c91411fd42833-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje ... dajcie o siebie :* piękne maleństwo ....
 
reklama
reklama
Kurde jakogladam w Tv ta reklame ,ze co 3 kobieta doswiadcza nieplanowanej ciazy to smiac mi sie chce, z kad oni takie statystyki maja, jak patrze na nas to moze co 30 doswiadcza wogole ciazy hi hi
Mnie wkurwia to że tak pójdzie pości się i już w ciąży a ty chcesz starasz się h bombki strzelił.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry