reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dla mnie też lato mogłoby trwać cały rok :D no albo chociaż 2/3 roku;)
Żarówka mi padła w aucie, więc po pracy muszę podjechać kupić i sobie wymienić o_O
 
reklama
Dla mnie też lato mogłoby trwać cały rok :D no albo chociaż 2/3 roku;)
Żarówka mi padła w aucie, więc po pracy muszę podjechać kupić i sobie wymienić o_O
Ja bym chciala tak 25 stopni bez wiatru lub 30 stopni i lekki wietrzyk caly rok. A zimy to tylko między świętami a sylwestrem i na feriach zimowych :-) zdecydowanie jestem ciepłolubna :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ja bym chciala tak 25 stopni bez wiatru lub 30 stopni i lekki wietrzyk caly rok. A zimy to tylko między świętami a sylwestrem i na feriach zimowych :-) zdecydowanie jestem ciepłolubna :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Jakie wymagania :D z wietrzykiem i bez :cool2:Śnieg w święta super, ciekawe jak będzie w tym roku.
Dziewczyny a ja tak z innej beczki, macie jakieś sposoby na cienie pod oczami? Albo jakieś sprawdzone działające kosmetyki?
 
Dobra kawusia wypita... Teraz pora się brać za robotę, jakieś grubsze sprzatnko dziś w pokoju bo coś zaniedbałam ostatnio.A tak mi się nie chce. Okres mam 2dzien leje się masakrycznie.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra kawusia wypita... Teraz pora się brać za robotę, jakieś grubsze sprzatnko dziś w pokoju bo coś zaniedbałam ostatnio.A tak mi się nie chce. Okres mam 2dzien leje się masakrycznie.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już jestem dzień po okresie :) A kawusia w trakcie. Też przydałoby się posprzątać bo ostatnio wszystko tak po łebkach ale pewnie jak wrócę z pracy to już mi minie ochota i chęci :baffled:
 
Ja nawet nie sprzątam generalnie bo u mnie to nie ma sensu mąż co wróci robi remont więc wiecznie i tak wszędzie syf.

Jesteśmy teraz przed kłuciem stropu do góry bo kupiliśmy mieszkanie na górze nad nami kawalerkę 30 m. Tam będą dwa pokoje dla dzieci i łazienka ;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nawet nie sprzątam generalnie bo u mnie to nie ma sensu mąż co wróci robi remont więc wiecznie i tak wszędzie syf.

Jesteśmy teraz przed kłuciem stropu do góry bo kupiliśmy mieszkanie na górze nad nami kawalerkę 30 m. Tam będą dwa pokoje dla dzieci i łazienka ;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) Fajne takie dwupoziomowe mieszkanie :)
 
Super :) Fajne takie dwupoziomowe mieszkanie :)
Tak i powiem ci że to dzięki temu sklonilam się na 3 dziecko bo obecnie mamy dwa pokoje ;) a nie chciała bym żeby dzieci były w jednym pokoju. Każde bd miało swój pokój. Jeszcze dużo pracy przed nami. Mąż narazie poddasze wyłożył wełna. Zrobił stelaże. Teraz żeby robić górę dalej trzeba wykluc dziurę . Wtedy bd można na górze kłaść podłogowe i robić wylewkę a później mam nadzieję już z górki. Najgorszy wydatek to schody ;( ale mam nadzieję zdążymy się uwinac do maja- czerwca z tym. Obliczyliśmy że w sumie do czystego pomalowania na biało ze schodami zamkniemy się w 25 tys.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie z rana:)
Ja juz synka do przedszkola oddelegowalam i teraz jade do Katowic. Pogoda straszna i nic sie niechce. Dzis tak jak wiekszosc z Was mam zamiar zrobic generalny porzadek u syna w pokoju bo zabawki wszedzie sie turlaja.

Co do cieni pod oczami tez chetnie sie dowiem bo mam z tym problem:(
 
Do góry