reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mój też nie lubi filmów z napisami. Ba. On to w ogóle czytać nie lubi :-) jak widzi że kupilam kolejna ksiazke to się za głowę łapie hehe

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Podobnie mam jak widzi jakąś książkę to tylko głowa kiwa albo mówi żebym przynim nie czytała tylko nim się zajęła
 
reklama
Chyba musisz trochę czasu mu dac mój jak ma zły chumor to nic nie mówi nawed mnie unika A to dla tego ze niechce mnie zranić w żaden sposób się przyzwyczaiłam do takiej sytuacji
Tu nie chodzi o humor, tylko o jego pracę, jest górnikiem, więc telefonu nie może brać ze sobą gdy zjeżdża na dół ale już przed chwilą się odezwał więc jest ok :-D Ja to zawsze jak się nie odzywa koło tej 13:30 to zaczynam się bać, że coś się mogło stać.
 
Ostatnia edycja:
Tu nie chodzi o humor, tylko o jego pracę, jest górnikiem, więc telefonu nie może brać ze sobą gdy zjeżdża na dół ale już przed chwilą się odezwał więc jest ok :-D Ja to zawsze jak się nie odzywa koło tej 13:30 to zaczynam się bać, że coś się mogło stać.
To współczuję nawed nie potrafię sobie wyobrazić jaki to musi być stres
 
No u nas huragan. Jesteśmy bez prądu;) mąż się śmieje że jak nie ma prądu to się dzieci robią. Oby oby. Uciekam bo bateria pada a coś trzeba robić,[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas huragana ni mo.dyszcz pada caly dzień az sie wymiotowac chce. Bam dzis z synemmężem u kardiologa no nie dal sobie zrobis echana serduszka i ja chyba z niepewnosci oszaleje. Zwlasza ze wyszla jalas anomali na ekg wczesniejszym. Masakra.
 
reklama
Do góry