reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Też się witam.
U mnie huragan tez dał we znaki. Nawet jakieś styropiany z pobliskiej budowy latały.
Od razu pytam kto wytrwale dalej nie pije kawy?
Cienie pod oczami też moja zmora :-/
Dzisiaj dalej ruszam z tematem pracy, wczoraj kompletowałam dokumenty bo jest nabór do państwowej posady. Ale znając życie to pewnie już dawno obstawione miejsce. No ale spróbuję :-)
Odezwę się jak wrócę. Miłej pracy pracującym :p a wszystkim miłego dnia
 
reklama
Ja nie piję.
4 dni do @ i zaczyna mnie piec w podbrzuszu jak zawsze przed @ tak że raczej @ będzie. Ech. W dołek wpadłam, przepraszam. A cały miesiąc o tym nic a nic nie myślałam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ja gotuję flaczki na obiad synkowi frytki smażę. Zakupy zrobione . Teraz pozostaje sprzątać.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ookatka
Tak i powiem ci że to dzięki temu sklonilam się na 3 dziecko bo obecnie mamy dwa pokoje ;) a nie chciała bym żeby dzieci były w jednym pokoju. Każde bd miało swój pokój. Jeszcze dużo pracy przed nami. Mąż narazie poddasze wyłożył wełna. Zrobił stelaże. Teraz żeby robić górę dalej trzeba wykluc dziurę . Wtedy bd można na górze kłaść podłogowe i robić wylewkę a później mam nadzieję już z górki. Najgorszy wydatek to schody ;( ale mam nadzieję zdążymy się uwinac do maja- czerwca z tym. Obliczyliśmy że w sumie do czystego pomalowania na biało ze schodami zamkniemy się w 25 tys.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

Oo my tez konczymy remoncik .teraz powoli jak mamy czas bez spinki..

Mamy 4 pokoje plus salon jadalnie wiec miejsca bedzie na 3 ale i tak kiedy to 3 bedzoe tak naprawde potrzebowac pokoju to starsze sie wyprowadzi hahahah

Smieje sie:p

A i ja igarniam codzien.. Nienawidze kurzu..i prawie codziennie rano przed wyjscidm przecieram itp wszedzie
W ogole przy dzieciakach to się lata i wszystko odklada..oboje z mezem lubimy porządek i ciezej go utrzymac..wrrrrr dzieciaki wspolpracuja ale mimo wszystko....
 
Ostatnia edycja:
A to co podejrzewaja synkowi z tym serduszkiem?


Narazie nic ,ma jakies szmery zdiagnozowane narazie tylko na ejg i nazwane prEz doktor jakims blokiem p. HIGSA ale jeszcze nienie czytalam co to. Kazala sie nie martwic, zrobic morfologie, żelazo i zapisac sie na koleha wizyte ale przed wizyta dacw mu neospazmine zeby dalsie sobie zrobic badanie
 
Elodia nie wpadaj w dołek :) Jeszcze nic nie wiadomo.
Veraska powodzenia :) Może nic straconego i posada nie jest obstawiona ;)Państwowa posada dobra rzecz, może zarobkowo nie ma szału ale mniej stresów, wiem z doświadczenia :)
 
Sprobuje nie wpasc w dolek ale sama wiesz jak to jest.no trudno bedzie co ma być ale znajac moje szczescie @ przyjdzie jak w zwgarku albo z 2 dni sie spozni.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ona ona nam wyjdzie koło 90 m ze wszystkim. Będą dwa pokoje dzieci jeden dla jednego drugi dla dwójki e zależności co się urodzi dwie łazienki salon sypialnia kuchnia i przedpokój. Mąż wszystko robi sam. Pracuje w tym zawodzie;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry