reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja nie piję.
4 dni do @ i zaczyna mnie piec w podbrzuszu jak zawsze przed @ tak że raczej @ będzie. Ech. W dołek wpadłam, przepraszam. A cały miesiąc o tym nic a nic nie myślałam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Rozumiem Cię doskonale My staraliśmy się o pierwsze dziecko 3 lata także nie można się poddawać. Proponuję badania nasienia.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze dziewczyny to okropne, że tak długo niektóre z Was musiały się starać :( nie wyobrażam sobie tego i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała ...
 
Ja mam za sobą nie udana inseminację miesiąc przed rozpoczęciem in vitro całej procedury zobaczyłam 2 kreseczki na teście. I teraz po też długim okresie starań 2 kreski ale niestety ciąża obumarła w 9 tyg serduszko przestało bić [emoji17][emoji17][emoji17]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wpiszcie sie w tabelke bo ja juz pogubilam sie nawet ktora juz w cazy ktora kiedy testuje.

@ONAONAONA gdzie Kochanie masz tabeleczke. =) ?

@AgaRS90 jak wkoncu zajde w ciaze, i wszystkio bedzie szlo tak dobrze jak przyna pierwszej to l4tak nie wczesniej jakmam miesiac prze porodem chyba ze umowy mi nie przedluza to przymusowi wczesniej (ale to jak udato sie w koncu zajsc)
 
Elodia nie lam sie proszeee

Okatka tak myślałam:) Bedzie super!

My mamy jeszcze dlugi plan na zmiany ... Na zewnątrz he tylko jakby ktos nam dla dodatkowy czas! Eh

Tak wiec dlatego tak naprawdę mieliśmy starac sie od czerwca 2018 by największe prace dopiac na ostatni guzik no ale........

Ola to moj 2 cykl i nie powiem ..zawiodłam die na pierwszym bo wcześniej tak zaszlam no ale jak widze jak to jest z tym zachodzeniem to po prostu musze dac sobie czas i nie stresować sie tym..jestem starsza..a toni dolegliwości she przyplatuja..zobaczymy

Evarut in vitro sie udalo i serduszko przestało bic..oh bardzo mi przykro:(:(:(
 
Ostatnia edycja:
Nie ze stara hahahahahha
Heee chodziło mi o to ze wiecej problemów zdrowotnych sie przyplatuje im starsze jestesmy...a sila rzeczy jestem starsza hehe
I Nie wiem jak to tam z moimi hormonami...czas pokaze
Mam 32........

Zatrzymalam sie na 25 jakby co;) tyle mowie a ludzie lykaja hahaha
 
reklama
Do góry