reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mąż coś od rana się nie odzywa. Która jest z Częstochowy i powie jaka tam pogoda? Hahaha czy robi czy wraca i nie ma jak pisać.[emoji16][emoji23][emoji16][emoji23]

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i super :D Tak ma być :-) :)
Jak na dwa lata razem to czulosci od poczatlu się nie zmienily :-) chwilo trwaj wiecznie :-) a jak sie pytam co on taki czuly to zawsze odpowiada "moja na zawsze jestes to mogę. Nawet bedac starym dziadkiem to bede taki" :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Jak na dwa lata razem to czulosci od poczatlu się nie zmienily :-) chwilo trwaj wiecznie :-) a jak sie pytam co on taki czuly to zawsze odpowiada "moja na zawsze jestes to mogę. Nawet bedac starym dziadkiem to bede taki" :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Elodia zazdroszczę;)

Mój mąż to jest tylko miły jak coś chce. Haha żartuje ale z czułością u nas to różnie.

Nie chcę nawet sobie przypominać jak to było jak się poznaliśmy. Te pierwsze parę miesięcy... Bajka... Hahaha

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elodia zazdroszczę;)

Mój mąż to jest tylko miły jak coś chce. Haha żartuje ale z czułością u nas to różnie.

Nie chcę nawet sobie przypominać jak to było jak się poznaliśmy. Te pierwsze parę miesięcy... Bajka... Hahaha

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha my przez pierwsze miesiące to prawie z lozka nie wychodzilismy :-) teraz to sie unormowało. Ale czułości to az w nadmiarze mam ale nie narzekam :-)

Juz 3 dzien z rzedu mega senna jestem. Boze co za cholernie nieciekawa pogoda to na bank przez to. Mloda do szkoly a ja budzik na 11 i spie i tak do prawie 12. A potem do roboty wychodze. M ma ranki to on obiad robi.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
No wiadomo i nas przez pierwsze pół roku tak było. My to nawet mandat dostaliśmy za sex w samochodzie hahah;p ale jest co wspominać ;)

Mój mąż szczerze każdego wieczoru. Każdego dnia miesiąca jest miły... Wieczoren w łóżku jak ma swoje potrzeby to potrafi być miły.

No i dostałam zaproszenie od męża brała na domówkę do Wrocławia. Hmmm pojechałam bym ;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mandatu wprawdzie nie zarobiliśmy ale raz mało brakowało hehehe w parku na ławeczce heheh i masz racje jest co wspominać
Mój jak ja np nie mam ochoty na seks bo raz w miesiacu sie taki dziwn zdarza zawsze to mowi ze przeciez nic nie szkodzi bo nie musimy jak ja nie chcę :-) no prawie ideał :-)
A co do Wroclawia to ja jakos za moastem nie przwpadam ale mloda staierdzila że jak będzie dorosła, to chce we Wrocławiu zamieszkać i że mam się nie martwić, bo będzie mnie odwiedzać często :)
f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
To dobrze :) a teraz ja się martwię bo M się nie odzywa, a zawsze już dzwoni o 13:30 więc powinien już dawno skończyć :( a telefon dalej wyłączony
Chyba musisz trochę czasu mu dac mój jak ma zły chumor to nic nie mówi nawed mnie unika A to dla tego ze niechce mnie zranić w żaden sposób się przyzwyczaiłam do takiej sytuacji
 
Do góry