reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej Dziewczyny,
Nie pisałam, ale codziennie Was czytam, mocno trzymam kciuki a nieraz nieźle się uśmieję - ale się dzieje!

Witam nowe Staraczki i gratuluję II :)

Ja z kawy póki co nie rezygnuję. Uwielbiam :)

Z aplikacji używam Clue i Flo.

Ja aktualnie jestem 8 dni po owulacji. Przygotowuję się do testowania. Cykl 3.
Benkus tesknialam i. Trzymam kcikasy!
 
@pannadziewanna witaj;)
@Jotka_Szczotka moj synek Jas ma na imie.
@zaczarowanaKicia to dzialaj jak dni plodne!
@olaaa7 to przeszlas troche ale wazne ze znalazlas ta 2 polowke i jestes szczeliwa
@nicola27 ja alkohol sporadycznie pije ale zdarza sie. Lubie winko wiec czasami w tyg na wieczor lampke sobie wypije. Ale ogolnie od kad sie staramy z mezem to bardzo malo pije.
@Elodia jakis debil z tego faceta. Co on mysli ze jak cos nagra to cos wskora? Wspolczuje Ci przebojow:( Wiem ze latwo sie mowi bys sie nie denerwowala ale sprobuj:*
@Veraska oby bylo tak jak mowisz ze baby boom 2018.
 
@Elodia a jakie corka ma kontakty z tata? Bardzo zniosla wasze rostanie?I nie nastawiaj sie tak ze sie nie uda zajsc w ciaze bo dostaniesz ode mnoe kopasa w dupasa;)
@Veraska ja niestety dzis wypilam kawe bo nie umialam sie ogarnac z rana:( ale tylko 1 kawe stazniczko kawowa:D
 
@Kasienka3b z wlaczaniem dyktafonu to stala jego zagrywka. A jaki ma z nim kontakt....jak do niego jezdzi to mówi że jezdzi tam tylko dlatego że może pobawic sie z babcią bo z nim to się bawic nie da. Od czasu jak pierwszy raz M zobaczyla lepi sie do niego jak pszczola do miodu. Na samym poczatku nazywala M tatusiem ale tylko do czasu jak ten co ją zrobił zaczal jej o to afery robic. Ostatnio mloda sie pytala dlaczego M nie jest jej tatusiem bo by tak wolała. Jak wraca od ojca z weekendu to taka dzika troche jest i ciezko do niej dotrzec....ehh....zazdroszcze wam ze takich przebojów nie macie.

Kasienka masz w tyłek za to ze kawe wypilas :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Edzia przytulam

Ja jestem w fazie testowania
Mam
Moj kalendarzyk x 2 ten drugi z laska z profilu lepszy i powiem ze ma wszystko co potrzebuje.. Za darmo w tym wykres temp i inne i chy a przy tym zostane
My fertility charts hmm taki sobie
Woman log ... Zobaczymy nawet nawet

Mialam inne ale za malo przejrzyste

Elodia trudna sprawa
Widac jak krotka droga od milosci do nienawisci eh
Kiedys bliscy sobie ludzie..wspolne plany.. Normalnie az.nie do uwierzenia.. I dzieci wlasnie cierpia najbardziej
Kiedy sa swiadkami tej szarpaniny... Kazde mowi co innego
Staraj sie nie klocic z nim przy malej..a ona bardziej zblizy sie do Ciebie.. Jesli chce sie z nim widywac to tym bardziej.. Odcinanie jej od niego wrogo ja do ciebie nastawi hm z czasem powinna zrozumieć.. Bo na razie to ma zly obraz tego wszystkiego moze dlatego byla zamknieta i zndala od ciebie
Nie wiem jak to tam bylo wiec tylko takie wnioski wyciągnęłam
Mam nadzieje ze nauczysz sie go olewac:) jakps ehhh


Link do: Staraczki 2018
Probuje go olewac i nie kontaktuje sie z nim w ogole bo nie ma takiej potrzeby a on lata i weszy wszedzie. Jak mloda byla mala to nic a nic go nie obchodzila. Nie sposob sie nie denerwowac ale uwierz, że się staram jak moge tylko jak jest sroda albo wypada jego weekend to niestety nie sposob uniknac nerwow.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Do góry