reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Elodia to widze ze tatus od 7 bolesci skoro nawet z corka nie umi sie pobawic. Pewnie Twojego M tak lubi i lgnie do niego bo brakuje jej takiego taty prawdziwego. Ale pamiataj ze w koncu corka dosrosnie i Ty bedziesz tez miec spokoj od tego 'dawcy nasienia'. Zycze Ci bys szybko uzyskala ten spokoj:* Co do kawy to chyba u mnie bedzie ciezko choc ino 1 dzienie pije...
 
reklama
@Elodia to widze ze tatus od 7 bolesci skoro nawet z corka nie umi sie pobawic. Pewnie Twojego M tak lubi i lgnie do niego bo brakuje jej takiego taty prawdziwego. Ale pamiataj ze w koncu corka dosrosnie i Ty bedziesz tez miec spokoj od tego 'dawcy nasienia'. Zycze Ci bys szybko uzyskala ten spokoj:* Co do kawy to chyba u mnie bedzie ciezko choc ino 1 dzienie pije...
Dawca nasienia he he dobre ale w sumie inaczej go nie moge nazwać. Ale fakt, mojego M o wiele wiecej obdarowuje czulosciami bo czasami podwjdzie przytuli się i jest ok Czekam 3 lata do czasu az mloda skonczy 13 lat bo wtedy bedzie mogla sama o sobie zadecydowac i jak powie ze nie chce do niego na weekend jechac albo spotkac sie w srode to wtedy nie bedzie mogl sie przeciwstawić jej zdaniu. Ale 3 lat na ciążę nie chcę czekać bo jak tak dalej bede miala nerwy to za szybko mi sie nie uda dzidzi zmajstrować z M uch przepraszam za marudzenie ale ciezko mi trochę

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Proszę mi tu teraz meldować wszystkie które nie piły KAWY
@Elodia juz wiem,że nie
@Kasienka3b
i prosze mi się tutaj wpisać kto się dołącza , będę WAS/ NAS pilnować.
Mianowałam sie właśnie strażniczką niepicia kawy (jakkolwiek to brzmi) :D
Ja nie piję kawy na codzień, a dzisiaj wypiłam dwie :( nie wyspałam się i nie mogłam funkcjonować... Grrr...
 
Dawca nasienia he he dobre ale w sumie inaczej go nie moge nazwać. Ale fakt, mojego M o wiele wiecej obdarowuje czulosciami bo czasami podwjdzie przytuli się i jest ok Czekam 3 lata do czasu az mloda skonczy 13 lat bo wtedy bedzie mogla sama o sobie zadecydowac i jak powie ze nie chce do niego na weekend jechac albo spotkac sie w srode to wtedy nie bedzie mogl sie przeciwstawić jej zdaniu. Ale 3 lat na ciążę nie chcę czekać bo jak tak dalej bede miala nerwy to za szybko mi sie nie uda dzidzi zmajstrować z M uch przepraszam za marudzenie ale ciezko mi trochę

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Kochana nie masz za co przepraszac tylko zawsze jak potrzebujesz to wal smialo i wyzal sie...uwierz mi ze pewnie tez nie raz bede tu marudzic i sie zalic...
 
@Edzia24 trzymam kciuki ;) moze chociaz u Ciebie bedzie pozytyw :) ja dzis od rana mocne klucia w jajnikach dzien przed @ zrobilam test ale jak tu kiedys ktoras pisala, biel vizira niestety :( wiec pewnie kolejny cykl stracony :(
@kari21 a jak tam u Ciebie? dawaj znac bo sie martwie tu, plamienia ustaly???
 
reklama
Do góry