reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@ od kwietnia jak w zegarku 3 cykle 31 dniowe ostatni cykl 28-dni hormony w normie w tym cyklu w środę wizyta i gina sprawdzimy czy moje jajeczo rosnie owulacja tak myślę jest ponieważ miałam bolą jajnika na przemian z prawego A potem z lewego ten cykl będzie z prawego
 
reklama
@ od kwietnia jak w zegarku 3 cykle 31 dniowe ostatni cykl 28-dni hormony w normie w tym cyklu w środę wizyta i gina sprawdzimy czy moje jajeczo rosnie owulacja tak myślę jest ponieważ miałam bolą jajnika na przemian z prawego A potem z lewego ten cykl będzie z prawego
Niestety ból jajnika nie zawsze świadczy o przebytej owulacji [emoji17].Mnie boli co miesiąc w dniu przypadającej owu, a ona nie występuje.Sluz tez jest niby warunki sprzyjające, testy tez niby pozytywne.Na szczęście jest trochę tych leków do stymulacji i wszystko da się wspomóc [emoji1].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę dodać ze gina mam najlepszego w okolicy prowadzi 6 ciąż mojej mamy i 6 teściowej przyjeżdżają do niego kobiety z okolcznych miejscowości kiedy coś mnie zaniepokoilo albo miałam.jakieś pytania przyjmował mnie bez kolejki chodzę do niego od 8 lat od nastepnego cyklu jak to ujol ,,będziemy razem robić wszystko aby niedługo w brzuszku pojawił się mały czlowieczek " to będzie po zakończeniu kuracji dup....
 
dziś rano zrobiłam test 29dc dzień przed terminem @, jest bardzo jasniutka druga kreska.Jutro powtórzę z innej firmy.
1500701821-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry