reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mam wielka nadzieje ze przyjdzie i na nas czas, ja tez od ponad dwoch lat sie staram a z pierwsza ciaza to w pierwszym cyklu sie udalo bez zadnych testow itp wynalazkow ;) wkurzam sie zawsze bo moja 4 lata mlodsza siostra tak samo sie starala od ponad dwoch lat z tym ze zaszla od razu i corka ma 2 latka i teraz jest w ciazy z 3 dzieckiem, 9 tydzien jej leci a ja nic i nic od tego czasu, i gdzie tu sprawiedliwosc nie???;) az mnie wkurza jak gadamy przez Skypa i mi brzuch rosnacy pokazuje, masakra jakas
( zazdrosc mnie zrzera) ;)
U mnie szwagierka z 3 ,a się nie starali[emoji53]i jeszcze nie zadowolona ,bo trójki dzieci nie chciała .No nie ma sprawiedliwości tyle ,ze dużo u mnie jest mojej winy,bo powinnam szybciej zrobić wyniki ,a ja zrobiłam tylko cytologia ,tsh,morfologie.Dopiero po stracie pod koniec stycznia troszke się wzięłam za siebie i zaczęłam szukać przyczyny i zmieniłam lekarza.Dużo tu też winy lekarza,bo myślą ,ze jak cykle w miarę regularne to nie ma problemu.Ja tak miałam usg bez żadnych zmian ,endometrium ładne,a ciąży brak.Teraz myślę ,ze jak zajde do końca roku to będzie dobrze.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@monia36 - fakt, lepiej wiedzieć, z czym się walczy. Nie spinaj się i nie stresuj, ciesz się przyjemnymi chwilami we dwoje z partnerem :) Ja przyznaję, że w moim pierwszym (tym, który teraz się kończy) cyklu z clo miałam parcie jak nie wiem, żeby się udało... sprzeniewierzyłam się mojej podstawowej życiowej zasadzie, że nic na siłę, że można jedynie stwarzać sprzyjające okoliczności, mam teraz wyrzuty do siebie z tego powodu. We wszystkim mi ta moja "filozofia" pomogła, na pewno w przeciwdziałaniu frustracji... co ma być, to będzie :) Można jedynie trochę pomóc losowi... A Ty ciesz się, że masz chociaż jedno dziecko ;)

Jak dwa jajeczka to dobra statystyka :) Też teraz miałam dwa, po jednym na każdym jajniku. Może faktycznie miałaś bezowulacyjne cykle. U nas kobitek wszystko ukryte, nic nie widać, czasami nic nie wiadomo... :/ Ja raz myślałam, że miałam owulację, bo mnie bolał jajnik, akurat niedługo później byłam u gina, to stwierdził, że może mi zrobić USG i sprawdzi czy coś się zadziało, i tu psikus, nie było :p

Za to na tym clo to czuję, jak moje jajniki non stop pracują, tu ciągną, tu bolą, tu kłują, tu pulsują, no normalnie cały wachlarz ... :)

@alunia87 - może się uda szybciej niż myślisz ;* trzymam kciuki :) a Twój lekarz co na Twój wiek? Ja jak mojemu opowiedziałam o moich obawach to spytał się mnie, ile mam lat, mówię, że 28, a on się roześmiał. Nie powiem, dodało mi to też otuchy ;) Zresztą, od niego zawsze wychodzę dobrze nastawiona. Tak po prawdzie wiek to cyfra, ważne jest nastawienie i gotowość psychiczna i na ciążę i na dzidzię :)
 
@Colorado1989 na wiek raczej nic nie mówi ,bo ja zaczęłam się starać jak miałam 28 lat,bo zawsze chciałam pierwsze dziecko przed 30.Teraz myślę ,ze jak będę mieć 31 jak urodze to będzie dobrze.Chociaż ja sama mam osobiście takie odczucie ,ze 30 lat na pierwsze dziecko to późno,ale nic na siłę.Wcześniej nie byłam gotowa na dziecko i nic nie poradzę.Teraz żałuję, że się nie zabrałam za to wcześniej,bo jakość by to było,ale czasu nie cofne.Zresztą nie jest powiedziane czy od początku, by nie było problemów.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@monia36 kurczę to dziwne jak hormony i nasienie i wszystko w pożądku i się nie udaje kurde [emoji53].Tsh masz poniżej 2,5 ?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@monia36 kurczę to dziwne jak hormony i nasienie i wszystko w pożądku i się nie udaje kurde [emoji53].Tsh masz poniżej 2,5 ?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem ile mam tylko tyle ze wszystkie hormony w normie, mysle ze moze stres jest przyczyna, dlugi czas nerwowka w pracy a ja ogolnie nerwus jestem i sie za bardzo spinam ;)
 
Nie wiem ile mam tylko tyle ze wszystkie hormony w normie, mysle ze moze stres jest przyczyna, dlugi czas nerwowka w pracy a ja ogolnie nerwus jestem i sie za bardzo spinam ;)
Ja też nerwowa i przez to mam też tą wysoka prolaktyne [emoji16].No nie jest łatwo powiedzieć odpuszczam będzie co ma być, a przy staraniach napięcie raczej nie wskazane[emoji53].Trzeba zawsze być dobrej myśli,ale czasami ciężko jak to się tak przyciąga w czasie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 i @monia36 - nie nerwusujcie się tak, złość piękności szkodzi ;) A może to ta prolaktyna powoduje nerwowość? Akurat na prolaktynie się nie znam, to mam wyjątkowo w porządku. Ale jak miałam podwyższony kortyzol to też taki nerwus ze nie był, że hoooo. Najdrobniejsza pierdoła działała na mnie jak zapałka wrzucona do beczki z benzyną :( I nie umiałam nad tym panowac :(

Z tym TSH to już od lekarzy tyle wersji słyszałam... jedna lekarka mówiła, że poniżej 2 ma być, inny, że poniżej 1, a jeszcze inny, że mam się czuć po prostu dobrze :p Teraz już sama nie wiem co o tym myśleć, na razie daję prowadzić się nowemu ginowi i nowemu endo, których mam niedługo ...
 
reklama
@alunia87 i @monia36 - nie nerwusujcie się tak, złość piękności szkodzi ;) A może to ta prolaktyna powoduje nerwowość? Akurat na prolaktynie się nie znam, to mam wyjątkowo w porządku. Ale jak miałam podwyższony kortyzol to też taki nerwus ze nie był, że hoooo. Najdrobniejsza pierdoła działała na mnie jak zapałka wrzucona do beczki z benzyną :( I nie umiałam nad tym panowac :(

Z tym TSH to już od lekarzy tyle wersji słyszałam... jedna lekarka mówiła, że poniżej 2 ma być, inny, że poniżej 1, a jeszcze inny, że mam się czuć po prostu dobrze [emoji14] Teraz już sama nie wiem co o tym myśleć, na razie daję prowadzić się nowemu ginowi i nowemu endo, których mam niedługo ...
Ja mam 2,8 i lekarz mówi ,ze dobre,a chciała bym zejść do okolic 1,ale nie idzie go przekonać,bo to norma .Teraz czeka mnie prywatną wizytą u Endo.Tak prolaktyna ma wpływ na nerwowość od kiedy zaczęłam ją zabijać mniej się denerwuje.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry