reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja przy 2,5 tsh normalnie zaszłam w pierwszym cyklu starań i nikt mi niczego zbijać nie chcial. Po porodzie robiłam znowu tarczyce i bez zmian nadal mam 2,5 dopiero tu usłyszałam że to za dużo dla starających się więc sama nie wiem czy ma to tak wielki wpływ. Jak ktoś ma hashimoto to pewnie tak...
 
reklama
Dziewczyny, aż tak tymi normami co do joty nie ma się co przejmować. @1985natalia2 jest żywym przykładem :) Nasze organizmy nie są robione od sztancy i różnie działają. Trzeba znaleźć odpowiednią równowagę dla naszego organizmu, a nie dla książkowych statystyk. Wiele osób ma drobne odchylenia hormonalne od normy, nie wiedząc o tym zachodzą w ciążę :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Colorado1989 haha ja to chyba nigdy nie przestabe byc mentalnym dzieckiem [emoji85]na ziemie czesto, gesto sprowadza mnie moj niemaz. Chociaz wczoraj jaral sie jak dziecko jak zainstalowal sobie na tablecie gre SimCity [emoji23] az sie boje co to bedzie jak pojawi sie dwojka noworodkow [emoji85][emoji23]

Mieszkam w Holandii i tutaj to wszyscy w szoku, ze ja w ciazy, lekarze tez [emoji23] bo tutaj srednia wieku pierworodek to 34 lata. A ja ze swoimi zalednie 28 latami to niczym dziecko dla nich jestem [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Paraplu serdecznie gratuluję i to podwojnie. Moglabys napisac jak dlugo sie staralas i czy masz jakies przypuszczenia co pomoglo? Stosowalas jakies leki etc?
 
@Gosiaq85 nie bardzo pomoge bo z zachodzeniem raczej nie mam problemow. Pierwsza ciaza w pierwszym cyklu. Druga ciaza w trzecim cyklu.
Tylko miedzy pierwsza ciaza a druga mam rok przerwy z roznych powodow ale wtedy sie nie staralismy.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ostatnio byłam na drugiej wizycie i na usg lekarz zauważył krwiaka. Czy któraś z Was kiedyś miała? W pierwszej ciąży nic takiego nie miałam, a teraz mam zalecenie odpoczynek i zero stresu. Nie mogę nosić synka i dostałam tabletki duphaston . Jestem teraz w 8 tygodniu ciąży i trochę się boje o dziecko. Do 11 tygodnia mam uważać , a w sierpniu wizyta. Serduszko pięknie dzidzi bije :)
 
Witajcie staraczki z chęcią do Was dołączę. Ja staram się już 5 lat masakra.... od kwietnia z 4 cykle z dup 2 z kwasem foliowym 1 z wiesiolkem. Na początku staraliśmy się tak na luzie miałam 18 lat teraz 23 i już bardzo chcemy dziecka miałam dużą nadwaga wiec schudłam 42 kg (zmniejszony zoladek) operacja 19 października. Miałam bardzo nie regularne cykle nawed raz na rok :shocked2:
 
reklama
@zaczarowanaKicia witaj [emoji4]
Dobry lekarz to podstawa [emoji5],nawet najbardziej beznadziejne przypadki potrafi pokierować tak ,żeby za fasolkowac.
U Ciebie podstawa to badania hormonalne, przy tak nie regularnych cyklach.Co ile teraz u Ciebie występuje @?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry