reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Grunt to nie przyciągać złych myśli !!!!!


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Beta 6.07 - 80, beta 10.07. - 500. Co myślicie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje!!! Piękna beta :)

u mnie 16 dc
wczoraj mysłałam ze zabije męża chlał sobie z kolega i bratem do pierwszej w nocy, a gin kazał nam współżyć od sb-pn no i oczywiście przyszedł spac obudził mnie i mówi ze dziś rano poprzytulamy się bo on nie ma siły, po czym zasnął a ja przez godzine nie mogłam spać nosz....
no ale rano było, chociaż nie cierpie ...
 
Witam ja dzisiaj testowałam i negatywny wyszedł dzień przed spodziewaną @.W lutym poroniłam pusty pęcherzyk to moje drugie poronienie pustego w zeszłym roku kwietniu miałam zabieg. W czerwcu skończyłam brać anty i po @ zaczęliśmy się starać.Robiłam TSH wynik 3,39 norma 4,9 mam niedzielę że wynik jest prawidłowy

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam ja dzisiaj testowałam i negatywny wyszedł dzień przed spodziewaną @.W lutym poroniłam pusty pęcherzyk to moje drugie poronienie pustego w zeszłym roku kwietniu miałam zabieg. W czerwcu skończyłam brać anty i po @ zaczęliśmy się starać.Robiłam TSH wynik 3,39 norma 4,9 mam niedzielę że wynik jest prawidłowy

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja się do końca nie znam , ale dziewczyny tu pisały że przy staraniach najlepiej jak tsh byłoby poniżej 2.5. Może warto pogadać z lekarzem. Zbyt wysokie tsh może utrudniać zajście w ciaze. Mam nadzieję że lekarz cie pokieruje. A co do testu to dopóki nie ma @ jest nadzieja :).

@Paraplu ależ ci zazdroszczę. Super ze dzieciaczki ładnie rosną:) a ty jak się czujesz? A w ogóle jaka reakcja partnera na blizniaki ? Bo mój to by chyba osiwial hehe.

A mnie znowu kaszel męczy. Od ponad miesiąca mam problem. Raz lepiej raz gorzej ale non stop jest. Poza tym wszystko ok zero kataru gorączki. Już mnie to denerwuje i się zaczynam zastanawiać czy wszystko ze mną ok .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@limonka8721

Fizycznie czuje sie swietnie. Zadnych mdlosci, wymiotow, problemow jelitowych. Pod tym wzgledem cud, miod i orzeszki. Jedynie cyce bola ale za to jakie ladne [emoji7][emoji23]
Ostatnio mialam tylko jakis spadek energii i wiecej spalam ale chyba juz przechodzi.

Psychicznie to mam takie jazdy, ze szok [emoji85] stresuje sie bardzo tym 1 trymestrem.

A moj K jest zachwycony [emoji23] lazi dumny jak paw i jakby mogl to by nadal njusa w glownym wydaniu wiadomosci o 19 [emoji23] czeka tylko az minie 1 trymestr bo juz by chcial wszystkim trabic o tym a ja go stopuje [emoji23]czasem ma ataki paniki, ze jak poradzimy sobie z wyprawka ale najbardziej sie martwi tym jak bedzie dzieci odroznial [emoji23]
Powiedzialam mu, ze na czole jednego z nich marketem narysuje "x" i nie bedzie mial problemow [emoji23]

Bardzo dlugo Cie meczy ten kaszel. To nie jest typowe. Kaszel masz bardziej od pluc czy czujesz bardzoej gardlo?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kaszel wydaje mi się że bardziej od płuc. A alergicznego nigdy nie miałam. Dziwne to. W ogóle teraz w uk dziwny jakiś wirus jest. Moja znajoma też już ponad miesiąc smarka i kaszle. Julke moja co chwile katar a łapie, a wcześniej tak nie miała. Ale ten kaszel zaczyna mnie zastanawiać akurat będę w pl to chyba się wybiorę do lekarza.

@Paraplu fajnie . Na pewno sobie poradzicie. A co do odróżnienia ponoć rodzice od samego początku to potrafią. Nawet jak dzieci identyczne. No i super ze takie samopoczucie dobre.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@limonka8721 a ja czytalam, ze rodzice czesto gesto sami nie potrafia odroznic [emoji23] i np. stosuja bransoletki lub cos podobnego aby sie nie pomylic [emoji23] wiadomo, rodzice szybciej naucza sie rozrozniac bo z dziecmi spedzaja duzo czasu.
W lutym zdam relacje z tego czy od razu potrafimy odrozniac czy nie [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry