reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ale wiesz ze jakby liczyć z om to tak będzie 4-5 tydzień a tobie w tych normach podobnie wychodzi [emoji2][emoji2]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
gratulacje :)

przykro mi ... kciuki za następny cykl :)

Bylam w sobotę na wizycie 13 dc
Endo 8 mm podobno dobre. Pęcherzyk dominujący na lewym jajniku 25 mm dostałam zastrzyk ovritelle. Mamy dzialac od sb do pn.
Na prawym pęcherzyk 14 mm ale podobno z tego nic nie bedzie.
Trzymajcie kciuki.
Testować mam 23.07.
w tym cyklu nie mierze też temp bo nie potrzebnie się nakręcam.
Trzymam kciuki :) U mnie jak dobrze pójdzie to będę testować 21-22. Mam nadzieję że dane nam będzie zobaczyć upragnione kreseczki.
Dzisiaj byłam powtórzyć betę... wyniki po 17...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki :) daj znać jak wyniki:)


Ja już żyje wyjazdem do pl :) w sumie jeszcze dwa dni. W następny poniedziałek mam wizytę u gina. Dowiem się przynajmniej jak tam moja owu czy w ogóle była no i co z tą moją torbiela . Mam nadzieję że się nie powiększa bez tabsow.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy to normalne, ze lekarz chce żebym co tydzien robiła betę? Zrobiłam już dwie, jutro robię ostatnia, a w środę mam wizytę.
W pierwszej ciąży lekarz nie mówił o becie. Obecnie zmieniłam lekarza dlatego to dla mnie nowość. Wyniki poprzednich bet były Ok.
 
reklama
Do góry