reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@ przyszła, a już była pewna że się udało, nawet chciałam drugi test kupować żeby jutro zrobić, ale mój kochany mąż zapomniał skręcić do apteki i powiedział że mam sobie dać spokój przez weekend, a tu proszę 3 godziny i @ przyszła. Ale nie poddajemy się, kolejny cykl, kolejne szansa.
 
reklama
Przykro mi, ze ta cholera przyszła ..


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Brazowooka ehhh no szkoda ze to cholerstwo przylazlo... Ale kolejny cykl przed tobą i oby owocny :)
@Clover88 super beta :) ależ ci zazdroszczę. U nas intensywne starania heh. Wczoraj albo w pt była owu. Myślę że ten cykl dobrze wykorzystamy. Tak jak sobie obiecałam żadnych testów owu nie robiłam:) teraz muszę się pilnować żeby ciążowych przed @ nie zrobić hehe. Ale jedziemy do pl w środę to nie będę tak myśleć o tym :)


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@limonka8721 Dzieki :) To super jak czujesz, ze lipiec był dobrze wykorzystany to najważniejsze i super, ze udało Ci się nie zrobić testu owu . Bez spiny, mam nadzieje, ze teraz się uda. I będziesz się cieszyła swoimi II kreskami w Pl :) Trzymam bardzo mocno ✊✊✊
 
Nie mam pojęcia, jestem pierwszy cykl po odstawieniu tabletek, poprzednio po odstawieniu dostałam @ po 37 dniach potem 2 mc nic także cykl zawsze był nieregularny. Ale tak podejrzewam między 4-5, ale chyba bardziej 4.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
gratulacje :)
@ przyszła, a już była pewna że się udało, nawet chciałam drugi test kupować żeby jutro zrobić, ale mój kochany mąż zapomniał skręcić do apteki i powiedział że mam sobie dać spokój przez weekend, a tu proszę 3 godziny i @ przyszła. Ale nie poddajemy się, kolejny cykl, kolejne szansa.
przykro mi ... kciuki za następny cykl :)

Bylam w sobotę na wizycie 13 dc
Endo 8 mm podobno dobre. Pęcherzyk dominujący na lewym jajniku 25 mm dostałam zastrzyk ovritelle. Mamy dzialac od sb do pn.
Na prawym pęcherzyk 14 mm ale podobno z tego nic nie bedzie.
Trzymajcie kciuki.
Testować mam 23.07.
w tym cyklu nie mierze też temp bo nie potrzebnie się nakręcam.
 
reklama
Do góry