reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mnie młoda tez męczyła od początku do końca [emoji13][emoji13]
W tej ciąży cierpiałam na początku a od 4miesiaca jest poprawa i czułam ze chłopak No i chłopak jest ;)


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Ja miałam takie tsh przy poronieniu pod koniec stycznia.Później zaczęłam brać prenatal uno i selen i spadło w miesiąc do 2.800.Myślałam ,ze moje problemy z zajściem w ciaze i donoszeniem są spowodowane przez zbyt duże tsh.Jednak okazało się,ze to moje Tsh nie stanowiło problemu.Tylko zła jakość nasienia i bardzo podwyższona prolatyna.Zrobiłam jeszcze dodatkowo badania hormonalne.Dobrze by było jak byś przed kolejnymi staraniami zrobiła jeszcze dodatkowe badania.Jak długo trwają wasze starania juz?



Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Staramy się o drugie dzieciątko od 2016 udało się zobaczyć po pierwszym cyklu starań dwie kreski ale skończyło się pustym musiałam odczekać pół roku i po 3 cyklach udało się pod koniec stycznia 2017 zobaczyć 2 kreski ale znowu pusty :( Już mam synka będzie kończył 4 latka z pierwszym nie było problemu.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja się do końca nie znam , ale dziewczyny tu pisały że przy staraniach najlepiej jak tsh byłoby poniżej 2.5. Może warto pogadać z lekarzem. Zbyt wysokie tsh może utrudniać zajście w ciaze. Mam nadzieję że lekarz cie pokieruje. A co do testu to dopóki nie ma @ jest nadzieja :).

@Paraplu ależ ci zazdroszczę. Super ze dzieciaczki ładnie rosną:) a ty jak się czujesz? A w ogóle jaka reakcja partnera na blizniaki ? Bo mój to by chyba osiwial hehe.

A mnie znowu kaszel męczy. Od ponad miesiąca mam problem. Raz lepiej raz gorzej ale non stop jest. Poza tym wszystko ok zero kataru gorączki. Już mnie to denerwuje i się zaczynam zastanawiać czy wszystko ze mną ok .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej @ przyszła po południu :(

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, pozwólcie, że i ja do Was dołączę :) jestem w pierwszym cyklu ze stymulacją clo + estrofem + duphaston. Od 1,5 roku przytulanie bez zabezpieczania się i nic ...

Dokładnie za tydzień (28dc) mam zrobić test ciążowy przed wizytą u gina. Mam wrażenie jednak, że nici z tego :(

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, pozwólcie, że i ja do Was dołączę :) jestem w pierwszym cyklu ze stymulacją clo + estrofem + duphaston. Od 1,5 roku przytulanie bez zabezpieczania się i nic ...

Dokładnie za tydzień (28dc) mam zrobić test ciążowy przed wizytą u gina. Mam wrażenie jednak, że nici z tego :(

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom

Czesc :)
Ja Ci powiem, ze Ty sie dziewczyno boj, ze Ci czworaczki wyjda a nie, ze nieduany cykl bedzie [emoji12][emoji6]
W ciagu miesiaca na tym watku pojawily sie blizniaki i trojaczki [emoji33]


[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Witam! Dawno nie pisałam a wlasciwie pisalam ale nikt mi nie odpisal. Otoz starania u mnie nadal trwaja bezowocnie ale chyba udalo sie znalezc przyczyne. Porobilam troche badan hormonalnych i niby wszystkie w normie ale stosunek fsh do lh wskazywal na pco. To tez potwierdzil mi dzis lekarz. Podejrzal dzisiaj jajniki i jest pecherzyk dominujacy. Zapytal sie czy staramy sie jeszcze naturalnie czy ma mi cos przepisac. Oczywiscie chcialam to drugie wiec dal mi ovitrelle zastrzyk na pekniecie tego pecherzyka bo nie wiadomo czy sam peknie. Kazal rowniez pic miovarian. Od paru tyg pije inofolic to cos w podobie ale wlasnie mi sie konczy i przejde na miovarian bo mowi ze jest bogatszy.
Zastrzyk zrobi mi ciocia. Powiedzcie mi gdzie najlepiej zrobic wklucie? Czy ktoras z was to stosowala?
W sierpniu nie bedzie meza ale we wrześniu jesli teraz sie nie uda to mam brac clostibegyt, jesli znow nic to badanie meza i moze droznosc jajowodow gdyby nadal nie bylo skutkow w postaci ciąży. Oczywiscie doktorek krecil nosem ze juz badan nasienia nie zrobilismy ale ja jednak chcialam zaczac od siebie.
 
Do góry